Amor zaklęty w talizmanach

Amor zaklęty w talizmanach

 

Amor zaklęty w talizmanach

Święto Zakochanych już za chwilkę. Zapytaj co Sfera Miłości ma dla Ciebie przygotowane. Jakie są wskazówki i podpowiedzi odnośnie Twoich uczuć. Masz na to szansę, aby skorzystać z Energii Walentynkowego Amora. Nieważne czy Jesteś osobą samotną, czy Jesteś w stałym związku, czy poszukujesz partnera czy nie. To nie jest ważne, ponieważ tak czy inaczej, każdy Człowiek potrzebuje Miłości, wsparcia, zrozumienia.

 

Energie Amora Miłości podpowiedzą Ci dokąd zmierzasz. Podpowiedzą i być może odkryją to, co do tej pory Karty Tarota zasłaniały.

Jeśli czujesz się wypalony, zmęczony, samotny i ogólnie uważasz, że wszystko jest do kitu, albo jeśli pragniesz kogoś a nie wiesz czy coś z tej znajomości wyniknie, chcesz wiedzieć jakie plany ma wobec Ciebie partner, może zastanawiasz się ogólnie jaka jest podpowiedź Energi Walentynkowego Amora to śmiało pytaj. Skorzystaj z szansy zajrzenia w głąb Serca swojego i innych a na pewno odkryjesz wiele ciekawych rzeczy, dowiesz się więcej o sobie a także o partnerze i sytuacji między Wami obecnej i tej w Przyszłości.

 

 

Ostatnie dwa Serca w naszym sklepie. Już więcej ich nie będzie, także masz ostatnią szansę, aby zaopatrzyć się w ten niepowtarzalny talizman miłosny.

Przy zamówieniu napisz czy chcesz serce zielone czy pomarańczowe. Ostatnie dwa!

https://sarahmagic.com/produkt/sila-serca/ 

 

Siła Serca Siła Serca – serce ze szkła,wykonane metoda Fusing , witraż, porządkuje sprawy uczuciowe, wprowadza ład i porządek do życia miłosnego. Serce wykonane jest ze szkła palonego w specjalnym piecu, wykonane metodą fusing. Malowane specjalna emalią, napowietrzone przez co powstały piękne bąbelki. Każde serce zmienia kolor i wzór pod wpływem odpowiedniego ustawienia pod światło w ten sposób dostosowuje się do wibracji energetycznych danej osoby. Jeśli czujesz się zagubiona, masz poczucie, że i tym razem ta znajomość jest dla Ciebie krzywdząca, kolejny raz nie umiesz podjąć właściwej decyzji odnośnie Miłości, czujesz , że ponownie popełniasz ten sam błąd uczuciowy lub też , nie wiesz czy możesz Mu zaufać …..TO właśnie to serce jest dla Ciebie. Pokochasz je od razu!

 

Już po pierwszych dniach zauważysz zmiany w swoim życiu uczuciowym , ale też w swoim Sercu! Żal , smutek, obawa zniknął a Ty poczujesz Radość i porządek w swoim wnętrzu. Będziesz wiedziała dokąd zmierzasz. Emanujące z Siły Serca energie wprawią Cię doskonały nastrój miłosny. Serce wykonane jest ze szkła wypalanego w specjalnym piecu , metoda fusing .Ręcznie malowane. Każdy wzór jest inny i niepowtarzalny. 

 

Przypominam, że rewelacyjne Talizmany Miłości są w promocyjnej cenie jedynie do 28.02. O Talizmanie Miłości przeczytacie tutaj https://sarahmagic.com/produkt/talizman-milosci/

W okresie Walentynkowym kładę dla Was specjalną talię Kart Tarota, którą widzicie na zdjęciu głównym. Jest ona przepełniona uniesieniami, Miłością, pożądaniem. 

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222

i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

57 comments

 1. ReplyAnecia

  Przepraszam że rozlaczylo trudno zapytam jak wyglądałby nasz zwiazek następnym razem ☀️☀️☀️💕💕💕💕💖💖💖💖💝💝💝💝

 2. ReplyMonka

  Teraz to mnie przyblokowali mam jeszcze środki ale zadzwonić nie mogę A drugi tel rozładowany. Dziękuję bardzo za rozmowy.. wszystko poczytam i do usłyszenia 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 3. ReplyIlonka Mag 🦋😇🎀💝

  Tak sobie pomyślałam,że dzisiaj mamy podwójne święto 😃Tłusty czwartek 🍩 i Nów księżyca.🌚
  Niech ten NÓW księżyca przyniesie nam wszystkim obfitość w każdej sferze 😌😇🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 4. ReplyEB

  ….hmmm dlaczego wybrałam akurat taką muzykę ? klasyk …Pink Floyd no i dlaczego „Dark side of the Moon” ? niesamowite 🤔

 5. ReplyEB

  Pani Agnieszko, nieprawdopodobne ! dzisiaj rano zobaczyłam pierwszy zielony kiełek 🤩 moje nasionko zakiełkowało !!! 😄

 6. ReplyEB

  Dzień dobry ❄️🌨❄️☃️☃️

  Czy dzisiaj będzie Pani na linii ?

  pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia 😊

 7. ReplyEB

  Jej tłok dzisiaj na linii 😏 boję się że nią dam rady wbić się w okienko 🥴… ale próbuję dalej 😜😜

 8. ReplyEB

  Pięknie dziękuję za rozmowę Pani i Tarotowi 😘😘 działamy dalej 🧙‍♀️

  pozdrawiam i do usłyszenia 🤗

 9. ReplyMonika z L

  Dziękuję za cudowną rozmowę,jak zwykle profesjonalnie👍, ale martwię się bo przerwało nam w trakcie mgiełki😩.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję i mocno ściskam❤️

 10. ReplyEB

  Pani Agnieszko, jeszcze nie wyprostowało się po ostatniej awanturze a Pani mówi mi o kolejnej …..przygnębiło mnie to 🙉

  pozdrawiam i do usłyszenia 😏


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Nie moge upiekszac, zawsze mowie otwarcie i bez ulepszen, tak jak karty pokazuja. Prosze jednak sie nie martwic, znajdziemy rozwiazanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *