IMG_8495

Super Pełnia Księżyca i zaćmienie Maj 26 2021

Super Pełnia Księżyca i zaćmienie Maj 26 2021

Już dzisiaj mają na Nas wpływ mocne energie jutrzejszej , ostatniej już w 2021 roku, Super Pełni Księżyca. Jest kumulacja energetyczna, ponieważ jest to Super Pełnia z całkowitym zaćmieniem, którego nie było od dwóch lat. Ta Super Pełnia nazywana jest Czerwonym Księżycem. Patronuje mu Zodiak Strzelca. Obecny Księżyc niesie Nam nadzieję na lepsze czasy. Pełne zaćmienie Księżyca będzie na linii Zodiaku Bliźniąt i Strzelca.

 

Zaćmienia przystosowują się do Naszego przeznaczenia, do tego co przed Nami, do tego co chcemy aby się zdarzyło. Będziemy wpływy czuć bardzo mocno na poziomie duchowym i emocjonalnym. Czeka Nas spiętrzenie myśli, uczuć i działań, które dotąd były skrywane a teraz wyjdą na powierzchnię. Skoncentrujcie się na tym co do tej pory Was ograniczało, zastanówcie się czy chcecie pozbyć się tych ograniczeń i jak to zrobić. Wielu z Was może przekonać się jak wielką siłę na wiara w swoje możliwości , a inni mogą niestety popaść w smutek z powodu braku siły. Macie wybór i od Was zależy co wybierzecie. Nie tłumcie więcej emocji tylko podczas tej Super Pełni Księżyca zacznijcie je wyrażać. Jeśli coś Was dręczy i martwi porozmawiajcie o tym.

 

 

Zaćmienie w Bliźniętach gdy Księżyc jest w Strzelcu niesie ze sobą przeciwstawne energie. Ten układ wskazuje na nacisk na zmienną energię na poziomie zbiorowym. Teraz jest czas , gdzie wszyscy musimy dostosować się do bardzo szybko napływających zmian. Abyśmy mieli możliwość przystosowania się i abyśmy wykrzesali z siebie elastyczność podczas tego zaćmienia Księżyca w Pełni, musimy uwierzyć w Naszą zdolność do siły i rozwoju jako jedna całość, zbiorowość. Przystosowanie się do tych zmian ogólnej zbiorowości jest konieczne, aby Świat mógł przyjąć nowe wibracje energetyczne. Obecna Pełnia Księżyca jest delikatniejsza niż te co były do tej pory w 2021, Zodiak Strzelca chce dać Nam nadzieję i siłę na dobrą przyszłość.

 

 

Pełnia wpłynie na powstawanie nowych nadziei i natchnie Nas większym optymizmem, aczkolwiek należy uważać na plotki i pomówienia. Ten Księżyc che, abyśmy byli pełni optymizmu i zaufania do siebie samych i do świata, aczkolwiek należy uważać na to co podpisujecie, na wszelkie umowy i ugody. Zbadajcie wszystko i dokładnie przeczytajcie zanim wydacie jakiś osąd czy coś podpiszecie, ponieważ zamieszanie i bałagan wiszą w powietrzu. Nie chodzi o to co się dzieje, ale o to jak sobie z tym poradzicie.

 

Zaćmienia Księżyca przynoszą niespodzianki i reakcje, które zmieniają Nasze Życie na poziomie wewnętrznym. Wzniesienie będzie dla tych, którzy pracują nad sobą. Obecne zaćmienie Księżyca ma wielki efekt zakwitnięcia idei, marzeń, które wcześniej zasialiście. Będzie ten efekt trwał od sześciu do dziesięciu miesięcy. 

Nad czym popracować w tym zaćmieniu i Super Pełni Księżyca? Otóż zadaj sobie pytanie co się zmieniło w ciągu ostatnich sześciu miesięcy? Czego się nauczyłes? Co należy zmienić?

 

 

Zarówno Zodiak Strzelca jak i Bliźniąt są Znakami  bardzo plastycznymi a zmienna energia jest chaotyczna, zmienna w myśleniu. Bądź elastyczny i czujny w swoim umyśle. W obecnym tygodniu postaraj się nie podejmować żadnych poważnych decyzji. Bądź dla siebie dobry i delikatny. Idź do swojego środka i w swoim wnętrzu wycisz się, nie pozwól aby ogarnęły Cię przykre myśli. Uwolnij się od nich. 

 

To normalne ,że czujesz się trochę zdezorientowany i zagubiony, ponieważ wpływ zaćmienia i Księżyca działa już od kilku dni. Nie musisz być w chaosie, ale to wszystko zależy od tego czy Jesteś otwarty na zmiany i przystosowanie się do bardzo szybkich i zmiennych energii. Bądź na TAK a wtedy Twoje zdezorientowanie będzie mniejsze a Ty popłyniesz z nurtem ogromnej fali nadal trwającej transformacji.

Twoja senność, znużenie niesione przez zaćmienie nie musi być trudne, ponieważ gdy spojrzysz na tą sytuację z innej perspektywy dostrzeżesz  zabawną i ekscytującą  energię zaćmienia i możesz zacząć czerpać radość z nowych możliwości, które właśnie teraz są najbliżej Ciebie. 

Podczas tego zaćmienia podaj się medytacji, skoncentruj się na sobie i swoich marzeniach. To nie jest dobry moment na oczyszczanie. Wycisz się i zapewnij sobie bardzo dużo spokoju. Zaćmienie Księżyca jest jednym z najgłębszych wydarzeń, jakich doświadczamy będąc na Ziemi.  Wiele się zmieni w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ zbliżamy się do zaćmienia Słońca, które będzie już dziesiątego czerwca 2021 roku. Zobaczymy ogromną zmianę wychodzenia ze swojego wnętrza do ogromnej społeczności, do ogromnego świata 🌎

Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób ta Super Pełnia Księżyca wpływa na Ciebie i co przyniesie, zapytaj 

 

Magiczna linia

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

zrodlo risingwomen

23 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *