2009

O blogu słòw kilka 💚 

Jak fajnie znowu cieszyć się tym, że blog jest dostępny i że moge pisać dla Was. Gdy zakładałam bloga a było to w 2008 roku wiedziałam, że chcę pisać dla tych wszystkich, którzy będą chcieli mnie czytać. Nie umiem pisać, nie studiowałam polonistyki ani nic takiego. W 2008 roku blogi nie były tak popularne jak teraz. Jednak pamiętam jak bardzo się cieszyłam, gdy pojawiła się pierwsze komentarze. Jedną z pierwszych osób, które utkwiły mi w pamięci jest pani Edusia, która do tej pory od czasu do czasu też coś jeszcze napisze. Chciałam dotrzeć do jak największej liczby osób więc gdy zadzwonili do mnie z nowo powstającego wtedy programy telewizyjnego Kosmica tv od razu przyjęłam propozycje i w ten oto sposób przybywało Was i nadal przybywa. Bardzo się cieszę na wszystkie osoby, które tu zaglądają i te które są od lat i te nowe, a jeszcze bardziej się cieszę, gdy piszecie komentarze, ponieważ wtedy ten blog tętni energią.

 

 

Tak jak teraz siedzę przy swoim biurku w tym samym pokoju, tak samo 13 lat temu siedziałam i pisałam dla Was swój pierwszy post. Nie myślałam wtedy o tym, że będę znana , po prostu chciałam pisać aby uświadomić każdemu, że zasługuje na Radość i że przy odrobinie pracy jest to możliwe do osiągnięcia. Przez te wszystkie lata zmieniłam Życia wielu osób, krok po kroku uratowałam małżeństwa, znalazłam Wam nowe miłości, pracę, pomogłam na nowo cieszyć się Życiem i też jak sami mówicie uratowałam Życie oraz pomogłam w wielu innych sprawach. Jestem Wam bardzo wdzięczna za tak ogromne zaufanie i że nadal Jesteście i mam nadzieję, że będziecie.

 

 

Zapamiętajcie sobie, że nawet gdy strona bloga nie jest widoczna to moja linia telefoniczna i tak działa, że jestem dla Was i czekam na Was oraz że jestem na Fb i instagramie. Kocham tego bloga i kocham Was. Cieszę się z Waszych radości, postępów w nauce Życia oraz siebie samych. Gdy Jesteście smutni to też mi jest smutno, aczkolwiek zawsze staramy się wspólnie znaleźć jak najlepsze rozwiązanie Waszych trudnych sytuacji. Często zastanawiam się czy to Karty czy Ja, ale tak powiem nieskromnie, że to jednak Ja , a Karty są jedynie dodatkiem. To jest coś we mnie co przyciąga ludzi, co sprawia, że chcą ze mną rozmawiać, że się otwierają przede mną, że ufają mi. Nie wiem co to jest, jedni to nazywają Darem , inni energią. Jednak nie ważne co to jest, ważne , że to mam i mogę dzielić się tym z każdym kto tego potrzebuje.

 

 

Posty piszę przeważnie wieczorami lub nocami , trwa to od dwóch do czterech godzin zanim upublicznię. To nie jest takie hop i już. Trzeba napisać tekst, dodać zdjęcia i jeszcze wiele innych rzeczy, których nie widać ze strony czytającego. Potem idę z radością spać i rano z niecierpliwością patrzę co napisaliście, czy Wam się podobało i co o tym wszystkim myślicie. Czekam na odzew z Waszej strony. Bardzo lubię czytać Wasze komentarze i te zwyczaje typu o której będę i te bardziej wzniosłe. Taka wymiana informacji jest dla mnie bardzo ważna. Lubię też gdy piszecie między sobą. Ten blog jest innym blogiem niż wszystkie. Poprzez niego poznaliście się i nawet pozdrawialiście w moich programach telewizyjnych, wtedy po raz pierwszy usłyszeliście swoje głosy. Łza mi się kręci w oku, gdy pomyślę, że bloga mogłoby nie być. Jednak na pewno coś bym wymyśliła i stworzyła nowy o czym bym dała informacje w Naszych rozmowach i na fb. Tu Jestem ja, Jesteście Wy, Jesteśmy razem. Na blogu przy każdym wpisie jest taki kolorowy pasek obok tego gdzie się klika serduszko z polubieniem.

 

 

Na pewno wielu z Was zauważyło, że kiedyś dawałam różne kolory natomiast od długiego już czasu daję tylko kolor zielony w różnych odcieniach. Jedna osoba kiedyś mnie zapytała czemu zielony i od razu dodała, że to Nadzieja. Tak, dodaje zielony pasek, bo ciągle mam Nadzieje, o czym być może kiedyś opowiem,  a potem już Nadzieja została. Jest to Nadzieja tak ot , po prostu 💚 💚 💚 💚  Weźcie Jej trochę dla siebie 💚 

Chciałam Wam napisać, że zawsze dla Was jestem niezależnie od tego czy blog jest widoczny czy nie. Kocham Was! Przygotujcie się już na październik bo jest to istnie Magiczny miesiąc

 

 

Do rozmów na Magicznej linii zapraszam od poniedziałku 

☎️ Na Magicznej linii będę dostępna od godz południwych 13 do godz wieczornych

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *