IMG_4765

Znaki Zodiaku Horoskop Numerologiczny 2023 rok

Znaki Zodiaku Horoskop Numerologiczny 2023 rok
 
Baran
 
Praca, finanse
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 rozpocznie się dla Baranów bardzo intensywnie. Dużo nowych obowiązków w obecnej pracy będzie motywowało do jeszcze większego zaangażowania się i pokazania iż Baran wie co robi. Właśnie teraz przy sprzyjających energiach Barany pokażą swoje możliwości zawodowe, swoją wiedzę a także odkryją swoje nowe pomysły. Jeśli masz pracę od dłuższego czasu to Nowy Rok Numerologiczny będzie dla Ciebie okazją do umocnienia stanowiska lub też awansowania na bardziej satysfakcjonujące. Natomiast jeśli dopiero co rozpocząłeś pracę też skorzystaj ze sprzyjających energii i pokaż co potrafisz. Szef będzie spoglądał ukradkiem, aczkolwiek zostaniesz doceniony. Barany w Nowym Roku Numerologicznym 2023 poczują się pewniej w swoich finansach. Dawno odkładane inwestycje właśnie teraz mają szansę na realizację. Jest to dobry czas na przyjmowanie Darów od Losu. Wygrane w gry, dodatkowe pieniądzę będą do Baranów napływać dosłownie każdego dnia. Wystarczy, że Barany otworzą się na te przypływy finansowe oraz będą realizowały wcześniej zaplanowane inwestycje.
 
 
 
 
 
Uczucia
Barany , które są w związkach mogą być spokojne. Ich relacja będzie rozkwitała. Będą czuły opiekę i starania drugiej strony.
Barany samotne będą miały dość energiczny czas. Wiele propozycji spotkań uświadomi Baranom, że są atrakcyjne i pożądane. Same z siebie będą otwarte na nowe znajomości z których mogą powstać nawet satysfakcjonujące stałe związki.
Rada: Barany powinny otworzyć się na siebie samych. Docenić siebie i swoje otoczenie.
 
 
 
Byk
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 będzie dość intensywny, aczkolwiek wszystko w efekcie ułoży się korzystnie. Wiele wyborów i stania w rozkroku odnośnie starych spraw zostanie podjętych i zakończonych. Byki po ostatnich latach niepewności w końcu pokażą swoją stanowczość. Nię będą dalej zgadzały się na to co im nie odpowiada.
 
 
Praca, finanse
Przed Bykami bardzo pracowity czas. Ostatnio były nieco rozleniwione i przemęczone natłokiem pracy, jednak teraz, za sprawą nowej napływającej energii kosmicznej, wezmą się ostro do roboty. Odkładane pomysły doczekają się realizacji. Będą dość dobrze postrzegane przez szefa, współpracowników czy wspólników. Ich nowy zapał i determinacja w pracy będzie bardzo owocna. Finanse Byków będą się powiększały co przyczyni się do spontanicznych inwestycji. Jednakże Byki, które mają dość niepewną sytuację zawodową powinny zacząć sie rozglądać za ewentualnym zajęciem , które w razie co mogły by wykonywać. Ogólnie Byki powinny wykorzystać czas na działanie. Siedząc spokojnie i nic nie robiąc nie wykorzystają swojego potencjału a także czekających ich możliwości.
 
 
 
 
 
Uczucia
Nie jest to zbyt łatwy czas dla Byków. Osoby będące w długich związkach będą miały dość mocne dylematy czy nadal być z daną osobą czy też nie. Związki będą się oczyszczały. W niektórych przypadkach po podsumowaniu plusów i minusów może dojść nawet do rozstań a w innych do wyjaśnienia pewnych spraw i odświeżenia miłości.
Byki samotne będą w początkowych miesiącach czuły się jeszcze bardziej samotne niż są.Jesienna nostalgia da im się we znaki. Jednak już na przełomie roku nabiorą chęci do działania i otworzą na innych. Powinny być przygotowane na zaskakujące powroty znajomych, partnerów/ ek z przeszłości. Jeśli jednak chcą zupełnie kogoś nowego to taka szansa pojawi się w styczniu.
 
Rada: Byk ma zostawić za sobą wszystko to , co obciążające. Odwaga i siła niech będzie przewodnikiem w Nowym Roku Numerologicznym 2023
 
Na Nowy Rok Numerologiczny  2023 dla Byka do uzupełnienia energii polecana jest : https://sarahmagic.com/produkt/bransoletka-tiva/
 
 

Bliźnięta

Praca , finanse

Jest to czas wytężonej pracy dla Bliźniąt. Przed nimi nowe pomysły oraz zakładanie swoich firm. Mimo trudniejszego czasu gospodarczego Bliźnięta świetnie wskoczą na rynek pracy wnosząc wiele nowości. Ich nowoczesne podejście do pracy, kreatywność w wykonywaniu zadań może zaowocować wielkim sukcesem, nawet medialnym. Bliźnięta, które mają pracę i nie chcą nic zmieniać pod tym względem, powinny zadbać o cieplejsze relacje z kolegami z pracy. Ich dotychczasowa oziębłość bardzo daje się we znaki współpracownikom. Jest szansa w tym Nowym Roku Numerologicznym 2023 na otrzymanie znaczącej podwyżki swojego wynagrodzenia. Osoby poszukujące pracę będą miały dość interesujące propozycje jeszcze do końca obecnego roku kalendarzowego. Finanse Bliźniąt będą dosyć dobre pod warunkiem , że mądrze podejdą do swoich wydatków.

 

 

Uczucia

Bliźnięta bardzo potrzebują zmiany w uczuciach. Będąc w długim związku czują się już znużone i rozczarowane. Potrzebują nowego impulsu aby na nowo cieszyć się obecną relacją. Wszystko jednak w dużej mierze zależy od nich samych. Jeśli podejmą próby starania się o swojego partnera-kę to jak najbardziej związek ma szansę odnowienia. Jeśli jednak dalej będą tylko marudziły i czekały to mogą być smutne rezultaty, które będą zagrożeniem stabilności relacji. Bliźnięta samotne mają przed sobą wspaniały czas. Ich błyskotliwość, spontaniczność i radość przyciągnie bardzo wiele osób. Będą zachwycone ciągłymi zaproszeniami na przyjęcia, wyjazdy oraz różnego rodzaju imprezy. Mają możliwość zakochania się i to z odwzajemnioną miłością. Bardzo sprzyjający ku temu czas będzie już w porze wiosennej.

Rada:

Bliźnięta powinny wybaczyć sobie i innym, ponieważ bez tego będzie im bardzo trudno pójść do przodu. Teraz najważniejsze jest czyste Serce

 
Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Bliźniąt do uzupełnienia energii polecana jest: https://sarahmagic.com/produkt/jaspis/
 

Rak

Nowy Rok Numerologiczny 2023 przyniesie wiele pracy ale również wiele radości. Raki mimo wewnętrznych przemyśleń i zgłębiania swojego wnętrza będą odnosiły sukcesy praktycznie na każdym poziomie.

 

Praca, finanse

w pierwszych miesiącach Nowego Roku Numerologicznego 2023 będzie potrzeba dogadania się ze swoimi przełożonymi. Ustalenie jasnych zasad jest wręcz konieczne, aby Raki mogły pracować spokojnie i efektywnie. Czas rozkwitu zawodowego a także kuszące propozycje nowej pracy będą na porządku dziennym. Wiele osób na pewno z tych propozycji skorzysta aby poprawić swoją sytuację finansową. Jednak należy uważać na to co się mówi, ponieważ nie każda osoba będzie dla Raków szczera i otwarta. Ostrożność należy zachować szczególnie w lipcu i wrześniu. Raki poszukujące pracy mogą spodziewać się dobrych ofert. Ważne jest aby na rozmowach kwalifikacyzjnych były pewnie siebie i pokazały swoje umiejętności. Jest to dość dobry rok finansowy dla tego Zodiaku.

 

 

 

Uczucia

u Raków w związkach zbyt dużo się nie zmieni pod warunkiem, że pokażą ukochanemu odrobinę wyrozumiałości i ciepła. Osoby samotne dopiero w drugiej części roku będą miały szansę zakochać się oraz otworzyć na próbę tworzenia relacji. Zamknięte i zalęknione wcześniej nie będą odpowiadały na sygnały zainteresowania potencjalnych partnerów. Raki powinny uwierzyć w swoje możliwości , w to że są wartościowe a wtedy nowy związek pojawi się znacznie szybciej.

Rada:

Raki powinny dbać o siebie ale też być odważne. Nauczyć się wypoczywać i cieszyć z małych rzeczy

Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Raka do uzupełnienia energii polecany jest:

https://sarahmagic.com/produkt/aniol-dobrych-wiadomosci-kolekcja-2022/

 

Lew

Nowy Rok Numerologiczny 2023 już na samym początku będzie obfitował w różnego rodzaju zmiany. Mogą to być zmiany dotyczące miejsca zamieszkania, pracy. Jednakże będzie to czas ogólnego zadowolenia

Praca, finanse

Lwy będą starały się poprawić swoją sytuację finansową i zawodową. Będą poszukiwały nowej, dobrze płatnej pracy i jak najbardziej osiągną w tym zamierzony sukces. Przy odrobinie cierpliwości mają szansę na docenienie ze strony szefa. Mogą też liczyć w drugiej części roku na podwyżkę. Powinny jednak uważać na swoje wydatki oraz na to aby nie kupować rzeczy, które potem okażą się zbędne. Lwy mają przed sobą zadowolenie finansowe. Będą nawet mogły pozwolić sobie na rzeczy o których do tej pory jedynie marzyły. Jest to rok ćwiczenia się i uczenia cierpliwości oraz nauka rozmów z osobami, które wydają się trudne. Będzie trochę ciężko Lwom opanować swoją wybuchowość, aczkolwiek przy odrobinie chęci zostanie ona okiełznana. Dumne z siebie bardzo zaangażują się we wszystko co będzie wiązało się z zarabianiem pieniędzy, ale też pomocą dla innych. Jest to również dobry czas na otwieranie wszelkiego typu stowarzyszeń. Na Lwy czeka również prezent od Losu w postaci wygranych a więc warto od czasu do czasu dać sobie szansę

 

 

Uczucia

Lwy w związkach będą czuły się zaopiekowane przez partnera. Uczucia na nowo będą z tą iskrą namiętności, za którą Lwy tęsknią od jakiegoś czasu. Wspólne spacery i wyjazdy jeszcze bardziej scementują obecny już związek .

Lwy samotne bardzo szybko będą miały możliwość wejścia w długoletnią relację. Ważne jest, aby zastanowiły się zanim dadzą zobowiązujące słowa. Nie muszą się z tym spieszyć, ponieważ potencjalny partner będzie tak Lwem zachwycony iż postanowi poczekać tyle ile trzeba, dając w ten sposób tej osobie przestrzeń , którą Lew tak bardzo ceni.

Rada:

Lew powinien odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój i opanowanie ale również nie bać się okazywać swojej radości. Jest to dobry czas dla Lwa

Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Lwa do uzupełnienia energii polecany jest:

https://sarahmagic.com/produkt/yin-yang-amulet/

 

 

Panna

Nowy Rok Numerologiczny 2023 będzie czasem wycofania się z życia towarzyskiego. Panny skupią się raczej na swoim wewnętrznym rozwoju, poukładaniu siebie na nowo. Jest to im potrzebne po to, aby mogły poczuć się bezpiecznie.

Nowy Rok Numerologiczny przyniesie wiele rozmyślań nad tym co dalej. Skupienie się na sobie, swoim wnętrzu oraz chęć zrzucenia z siebie monotonii wyzwoli u Pany melancholię
 
Praca, finanse
 
mają przed sobą czas przemyśleń i wytężonej pracy. Jeśli chcą utrzymać się na obecnym stanowisku lub zachować pracę to wskazane są otwarte rozmowy , uczestnictwo w szkoleniach, kursy. Ogólnie poszerzanie swojej wiedzy, umiejętności będzie rzutowało na wysokość wynagrodzenia. Warto już teraz pomyśleć i zacząć działać, ponieważ konkurencja jest duża. Wiele Panien będzie zastanawiało się nad zmianą pracy lub nad całkowitą zmianą swoich kwalifikacji. Mimo lekkich zawirowań będzie tp dość dobry czas pod kątem finansowym.
 
 
 
 
Uczucia
 
skoncentrowanie na sobie i swoich sprawach nieco ochłodzi relacje w istniejących już związkach . Panny nie będą miały ochoty na szczere rozmowy, wyjaśnienia a tym bardziej konflikty, które zresztą nie śwadome tego, same mogą wywoływać. Druga połowa poczuje się zbędna, szczególnie w porze wiosennej. Panny zabiegane dopiero otworzą szerzej oczy pod koniec lata, gdy osiągną to co dla siebie chciały. Osoby samotne mają przed sobą czas refleksji i powolnych kroków do przodu. Dobrym czasem na poznanie kogoś na stałe jest grudzień i marzec.
 
Rada:
 
więcej otwartości dla najbliższych oraz więcej wypoczynku. Nie wszystko jest takie, jakie wydaje się, że jest 

Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Panny do uzupełnienia energii polecany jest:

https://sarahmagic.com/produkt/bransoletka-awenturyn-zielony/

 

 
 
Waga
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Wagi będzie dość zaskakujący, ale być może Waga przez to nauczy się być bardziej konkretna.
 
Praca, finanse
 
pojawią się atrakcyjne propozycje pracy jeszcze w obecnym roku kalendarzowym. W stalej pracy czeka na Wagę dodatkowy obowiązek , który nie zawsze będzie się wiązał z premią czy dodatkowym wynagrodzeniem. Należy uważać na osoby zbyt miłe w pracy, ponieważ one mogą mieć chęć zarobienia na Wagach. Ich intencje odkryją Wagi do czterech miesięcy. Wagi ogólnie nie będą narzekały na brak pieniędzy pod warunkiem, iż dobrze przemyślą swoje wydatki. Nawet jeśli mają jakieś kredyty czy niespłacone jeszcze zobowiązania finansowe to poradzą sobie z nimi
 
 
 
 
 
Uczucia
 
Wagi będą dość zadowolone ze swoich związków w których obecnie są. Będą starały się o adorację partnera co zaowocuje rozkwitem na nowo  pożądania i czułości. Wagi poszukujące drugiej połowy jak najbardziej będą miały powodzenie. Mają szansę nawet zakochać się z odwzajemnioną miłością. Bardzo korzystnym czasem na zakochanie się Wagi samotnej jest kwiecień i maj. Możliwe są też przelotne flirty oraz powroty osób dawno niewidzianych.
 
Rada:
 
więcej pewności siebie oraz otwartości a radość przybędzie
 
Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Wagi do uzupełnienia energii polecana jest:
 
 
 
Skorpion
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 będzie czasem bardzo intensywnym. Dużo propozycji ale również dużo zakończeń.
 
Praca, finanse
 
Skorpiony będą wyjaśniały wiele spraw związanych z ich życiem zawodowym. Mogą pojawić się drobne konflikty, kłótnie a u niektórych nawet sprawy sądowe. Są to historie, które ciągną się od dłuższego już czasu. Teraz wszystko zostanie wyjaśnione lub odcięte. Należy zwrócić uwagę na to co się podpisuję, na kontrakty, wszelkie umowy oraz inne dokumenty. Nic nie robić na szybko i bez przemyśleń. Skorpion mimo delikatnych trudności zawodowych będzie miał zadowolenie finansowe. Skorpiony mają bardzo dużą szansę na pomnożenie swoich pieniędzy. Powinny od czasu do czasu grać w gry liczbowe. Mają również przed sobą możliwość otworzenia dość opłacalnego biznesu.
 
 
 
 
 
Uczucia
 
Skorpion ma przed sobą czas wybierania osoby z którą chce być. Nawet Skorpiony będące w długich związkach będą zastanawiały się czy taka sytuacja jest dla nich korzystna i czy chcą nadal być w tej relacji. Wiele związków może być definitywnie zakończonych. Skorpiony samotne nie podejmą decyzji o stałej relacji. Oczywiście będą miały koło siebie grono adoratorów aczkolwiek nie zdecydują się na wejście w związek. Będą bardzo ostrożne i podejrzliwe. Ważniejsze dla nich będzie zgłębianie duchowości niż pakowanie się w miłosne zobowiązania.
 
Rada:
 
Ciesz się tym co przed Tobą i nie patrz za siebie
 
Na Nowy Rok Numerologiczny  2023 dla Skorpiona do uzupełnienia energii polecana jest:
 
 
 
 
Strzelec
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 przyniesie wiele radości i rozkwitu.
 
Praca, finanse
 
Strzelce będą bardzo pracowite i zadowolone ze swoich osiągnięć zawodowych. Przed nimi dużo pochwał od szefa oraz możliwości awansu. Strzelec powinien wykorzystać ten czas na kreatywność. Będzie to dobry rok pod względem finansowym. Strzelce mogą otrzymać prezent od Losu w postaci wygranych. Ich dbałość o szczegóły oraz zapał do działania może obfitować w zgromadzenie dość dużej kwoty pieniędzy. Przed Strzelcami również dość dużo ciekawych wyjazdów rekreacyjnych. 
 
 
 
 
 
Uczucia
 
Strzelce będą potrzebowały dużo uwagi i atencji ze strony bliskich, ponieważ jest to im potrzebne jako siła napędowa do ich działań. Osoby będące w związkach mają przed sobą dobry czas. Ich uczucia wzmocnią się i dadzą Strzelcom zapewnienie iż są kochane i potrzebne. Strzelce samotne na samotność nie będą narzekały. Jest przed Nimi wiele zaproszeń na imprezy, ciekawe spotkania czy wyjścia na spacer. To Strzelce będą wybierały z kim chcą być. Mają szansę na dość obiecującą relację.
 
Rada:
 
Czyń radość i dawaj ją innym 
 
Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Strzelca do uzupełnienia energii polecana jest:
 
 
 
 
Koziorożec
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 przyniesie dużo inwestycji
 
Praca, finanse
 
Koziorożce powinny uważać na to do kogo i co mówią w pracy. Nie wszystkie osoby są dla Kozioroźców przychylne. Należy uważać na kobietę o ciemnych włosach, ponieważ Ona może chcieć podkopać dobrą opinie w pracy , którą cieszy się lubiany Koziorożec. Osoby, które poszukują pracy mają dobry czas od grudnia do czerwca, ponieważ w tym właśnie czasie pojawi się bardzo interesująca oferta. Finanse Koziorożców będą zadowalające. Istnieje możliwość nawet dość pokaźnych inwestycji w dobra materialne, domki, grunty.
 
 
 
 
 
Uczucia
 
Koziorożce w długich związkach będą trochę tęskniły za przeszłością. Ich nostalgia będzie zauważalna co może wpłynąć niekorzystnie na obecny związek. Patrzenie i tęsknota za tym co było skłoni Koziorożce to wielu wybaczeń sobie i komuś z dalekiej przeszłości. Kozioroźce będą potrzebowały dużo zrozumienia oraz wsparcia ze strony obecnie ukochanej osoby. Koziorożce samotne mają przed sobą wiele romansów oraz potajemnych spotkań. Być może któraś ze znajomości okaże się tą jedyną i najważniejszą.
 
Rada:
 
idź do przodu , odrzuć strach
 
Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Koziorozca do uzupełnienia energii polecany jest:
 
 
 
Wodnik
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 ma przed sobą bardzo intensywny czas . Energie będą sprzyjające i dodające odwagi.
Wodnik Nowy Rok Numerologiczny 2023 rok będzie dla tego Znaku dość energiczny. Wiele nowych osób do poznania ale też wiele wyjazdów. 
 
 
Praca, finanse
 
Czas bardzo korzystny pod względem zarabiania pieniędzy, aczkolwiek należy uważać na pokusę spontanicznych zakupów, które nie zawsze będą trafne. Wodnik może liczyć na wsparcie ze strony współpracowników oraz szefa. Osoby posiadające własny biznes powinny zwrócić uwagę na większą reklamę swojej firmy. Wodniki mają szansę na nowe oferty pracy oraz na cieszenie się z tego co posiadają. Jednak nie jest to korzystny czas dla nich pod względem inwestycji, ponieważ mogą okazać się one nietrafione . Mogą przysporzyć długów.
 
 
 
 
Uczucia
 
Wodniki będą miały powodzenie i tylko od nich zależy czy otworzą swoje serce na kogoś kto stanie na ich Drodze Życia. One będą wybierały i jest szansa iż wejdą w stały, fajny związek. Osoby będące już w relacjach mogą mieć powracające kryzysy, które mogą nawet doprowadzić do definitywnych rozstań.
 
Rada:
 
Wodniku otwórz się na innych, ponieważ teraz jest Twój Czas
 
Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Wodnika do uzupełnienia energii polecany jest:
 
 
 
Ryby
 
Nowy Rok Numerologiczny 2023 będzie bardzo zmienny aczkolwiek dosyć korzystny
 
Praca, finanse
 
Wiele Ryb zapragnie być na swoim , mieć swoją firmę. Jest to czas bardzo sprzyjający na podpisywanie kontraktów i zleceń. Ryby mają możliwość pokazania swoich umiejętności oraz chęci do nauki. Mogą rozwinąć swoje skrzydła pod wieloma aspektami pracy. Ryby poszukujące pracy mają przed sobą wiele wyborów ofert  aczkolwiek podejmą właściwą decyzję. Jest to czas dość dobry dla tego Zodiaku.
 
 
 
 
 
Uczucia
 
Ryby się zakochają. Czy są już w związkach czy też nie, ale wielka Miłość zaskoczy ich i to już za chwilę. Ryby w związkach poczują się odmłodzone i radosne, ponieważ wszystko wyda im się piękniejsze. Swoje zakochanie mogą na nowo odkryć z obecnym partnerem lub po prostu zakochać się w kimś innym, lub w czymś co je zauroczy.
Ryby samotne mają przed sobą bardzo burzliwy czas , który również zaprowadzi je do zakochania i być może będzie to już stała relacja.
 
 
Rada:
 
Ryby powinny zapomnieć o udrękach i cieszyć się każdym dniem
 
 
Na Nowy Rok Numerologiczny 2023 dla Ryb do uzupełnienia energii polecany jest:
 
 
Jeśli chcesz się dowiedzieć co spotka Ciebie w Nowym Roku Numerologicznym 2023, a myślisz, że już za późno pytać, to przypominam, że jeszcze można. To jest ostatnia szansa aby dowiedzieć się
 
Zapytaj o podpowiedzi i ograniczenia. Można już też pytać o Indywidualny Horoskop Andrzejkowy 2023 
 

 

 

Magiczna linia do godz 22

  ☎️ tel. 708 788 222

  ☎️ i  708 888 688

 ☎️  227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

 

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *