Lipiec co przyniesie

Witajcie w Lipcu 2024, będzie bardzo dużo się działo co już niektórzy czują i widzą. Możemy czuć się trochę zmęczeni aczkolwiek lipiec będzie dość sprzyjający i radosny. Będziemy mieli wrażenie, że wszystko jest jakieś absurdalne, dziwne i zaskakujące. Przed Nami ogromna fala zmian i wyciągania wniosków. Musimy zdecydować czego tak naprawdę chcemy, co jest dla Nas ważne, z kim chcemy utrzymywać znajomości a kto powinien odejść z Naszego Życia. Jest to granie w grę na rzecz patrzenia w swoje Serce. Grę trzeba opuścić i pozbyć się niepotrzebnego balastu.

Miesiąc ten już teraz obdarza Nas retrogradacją Neptuna w Zodiaku Ryb. Będzie cofać się aż do grudnia co skłoni Nas do ponownego bycia w emocjach jakie mieliśmy i które przepracowaliśmy od 2011 roku. Mamy ponownie zastanowić się na swoimi lekcjami z tego okresu. Mamy na to czas do marca 2025 roku , gdy Neptun wejdzie do Zodiaku Barana po raz pierwszy od 150 lat czyli od 1875 roku. Wtedy to rozpocznie się nowa era rozszerzonej intuicji , postrzegania oraz nastąpi wybuch kreatywności. To wszystko będziemy widzieli i obserwowali , ponieważ to się zmaterializuje. Już teraz niektóre osoby muszą bardzo uważać na to co mówią i myślą, ponieważ ta siła się objawia i materializuje. Uważajcie czego pragniecie i co mówicie, aby nie zrobić sobie krzywdy. Przez te wszystkie lata od 2011 roku wiele osób przeszło ogromną transformację. Zrozumiało co jest ważne, kim są i jakie zadanie mają do wykonania tu na Ziemi.

Jeśli Ty jeszcze nie wiesz zapytaj co jest Twoim zadaniem oraz co jest Tobie przeznaczone. Teraz masz szansę odmienić siebie i swój Los.

Lipiec to Czas, w którym lato rozkwita w pełni, a energia wszechświata dostraja się do intensywnych wibracji słońca. Jest to miesiąc obfitości, radości i ciepła, a także Czas, kiedy astrologiczne wpływy mogą znacząco wpłynąć na Nasze Życie. Przyjrzyjmy się, co przyniesie nam lipiec z perspektywy astrologii i jakie energie będą dominować.

Główne Wpływy Planetarne:

Słońce w Raku i Lwie

Na początku lipca Słońce znajduje się w znaku Raka, co wprowadza Nas w stan introspekcji i emocjonalnej głębi. Rak jest znakiem związanym z domem, rodziną i emocjonalnym bezpieczeństwem. To doskonały Czas na skupienie się na relacjach z bliskimi, budowanie więzi i dbanie o emocjonalne potrzeby.

Pod koniec miesiąca Słońce przechodzi do znaku Lwa, wnosząc do Naszego Życia więcej pewności siebie, kreatywności i ekspresji. Lew to znak ognisty, kochający uwagę i uznanie. W tym czasie będziemy bardziej skłonni do podejmowania ryzyka, zabawy i manifestowania swojej autentyczności.

Merkury w Raku i Lwie

Merkury, planeta komunikacji, również porusza się przez znaki Raka i Lwa w lipcu. Merkury w Raku zachęca Nas do głębszych rozmów i wyrażania swoich uczuć, podczas gdy Merkury w Lwie sprzyja kreatywności w komunikacji i pewności w wyrażaniu siebie.

Wenus w Lwie

Wenus, planeta miłości i piękna, spędza większość lipca w znaku Lwa. To idealny Czas na romans, wyrażanie uczuć i cieszenie się przyjemnościami Życia. Wenus w Lwie dodaje blasku Naszym relacjom i zachęca do świętowania miłości w wielkim stylu.

Mars w Pannie

Mars, planeta energii i działania, przebywa w znaku Panny przez cały lipiec. Mars w Pannie sprzyja pracowitości, dokładności i dbałości o szczegóły. To doskonały czas na realizację projektów wymagających precyzji i planowania. Energia Marsa w Pannie pomoże Nam również zadbać o zdrowie i codzienną rutynę.

Korzystne i Niekorzystne Dni w Lipcu:

Korzystne Dni

 • 7 lipca: Trygon Wenus z Jowiszem przyniesie szczęście w miłości i finansach. To doskonały Czas na romanse i inwestycje.
 • 12 lipca: Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja jasnej i skutecznej komunikacji.
 • 23 lipca: Nów Księżyca w Lwie otwiera nowe możliwości i sprzyja nowym początkom, szczególnie w dziedzinie kreatywności i autoekspresji.

Niekorzystne Dni:

 • 2 lipca: Kwadra Księżyca może przynieść napięcia i konflikty, szczególnie w sferze domowej i rodzinnej.
 • 17 lipca: Opozycja Słońca z Plutonem może wywołać intensywne emocje i trudności w relacjach władzy.
 • 30 lipca: Kwadra Księżyca w Skorpionie może przynieść wyzwania emocjonalne i konieczność stawienia czoła głębokim lękom.

Wpływ na Znaki Zodiaku:

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Lipiec przyniesie Baranom intensywność emocjonalną i konieczność skupienia się na relacjach rodzinnych. Energia Raka sprzyja introspekcji, a przejście Słońca do Lwa pod koniec miesiąca doda pewności siebie i odwagi do realizacji celów.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byki będą odczuwać potrzebę stabilizacji i bezpieczeństwa. Wpływ Raka sprzyja tworzeniu głębszych więzi z bliskimi, a Wenus w Lwie przyniesie szanse na romantyczne przygody i wyrażanie uczuć.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Lipiec będzie dla Bliźniąt czasem intensywnych rozmów i komunikacji. Merkury w Raku zachęca do wyrażania uczuć, a Merkury w Lwie sprzyja kreatywności w przekazywaniu myśli i pomysłów.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Dla Raków lipiec to wyjątkowy czas introspekcji i dbania o siebie. Słońce w ich znaku dodaje energii i pewności siebie. Pod koniec miesiąca, gdy Słońce przechodzi do Lwa, Raki mogą poczuć chęć do zabawy i większej ekspresji.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lipiec to miesiąc, w którym Lwy będą błyszczeć. Wenus i Słońce w ich znaku dodadzą im uroku i pewności siebie. To doskonały czas na realizację marzeń, romans i kreatywne projekty.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Mars w znaku Panny przez cały lipiec sprzyja pracowitości i dbałości o szczegóły. Panny będą miały energię do realizacji projektów zawodowych i dbania o zdrowie. To czas na praktyczne podejście do życia i organizację.

Waga (23 września – 22 października)

Lipiec przyniesie Wagom okazje do budowania harmonii w relacjach. Wenus w Lwie sprzyja romantyzmowi i zabawie, a Merkury w Lwie dodaje pewności w komunikacji. To dobry czas na rozwiązywanie konfliktów i nawiązywanie nowych znajomości.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dla Skorpionów lipiec może być czasem intensywnych emocji i głębokiej transformacji. Opozycja Słońca z Plutonem w połowie miesiąca może przynieść wyzwania, ale także szanse na głęboką wewnętrzną przemianę.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Lipiec przyniesie Strzelcom chęć do podróży i poszerzania horyzontów. Słońce w Lwie sprzyja przygodom i nowym doświadczeniom. To doskonały czas na naukę, eksplorację i rozwijanie pasji.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dla Koziorożców lipiec będzie czasem pracy nad relacjami i dbania o emocjonalne potrzeby. Słońce w Raku sprzyja introspekcji, a Mars w Pannie dodaje energii do realizacji zawodowych celów. Niekorzystne dni mogą przynieść wyzwania, ale także okazje do nauki i wzrostu.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Lipiec przyniesie Wodnikom potrzebę niezależności i wyrażania siebie. Wenus w Lwie dodaje blasku ich relacjom, a Merkury w Lwie sprzyja kreatywności w komunikacji. To czas na innowacyjne projekty i realizację marzeń.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Dla Ryb lipiec będzie czasem duchowej odkrywczości i pracy nad emocjonalnym zdrowiem. Korzystne dni sprzyjają refleksji i medytacji, a Mars w Pannie może przynieść wyzwania w relacjach, które jednak będą okazją do nauki i wzrostu.

Jeśli chcesz wiedzieć co przyniesie dla Ciebie lipiec zapytaj o Indywidualny Horoskop lipcowy. Można też pytać o Horoskop półroczny co Ciebie czeka do końca obecnego roku, jakie miesiące są sprzyjające i pod jakim względem a jakie nie. Zapytaj również co masz jeszcze do przepracowania oraz z czego to wynika. Jeśli czujesz się przygnębiony, uważasz że utknąłeś w miejscu, nic Tobie się nie układa to może być objaw blokad , nieprzepracowanego czasu. Zapytaj jak sobie z tym poradzić oraz kiedy to minie. Wykorzystaj bardzo specjalną energie lipca, aby kolejne 10 lat było fascynujące i dobre dla Ciebie oraz Twoich najbliższych

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala


Komentarze

82 odpowiedzi na „Lipiec co przyniesie”

 1. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Dziękuje Pani Aggo …potrzebowałam tego…uważność jest bardzo ważna.

 2. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu bardzo dziękuję za ten wspaniały czas za pomoc za rady , że była pani moim przewodnikiem duchowym pośród tych wszystkich trudności, problemów zawiłych pokoleniowo sytuacji oraz osób. Dziękuję za wyprowadzenie mnie na właściwą drogę za przemianę jaka pani we mnie dokonała. Jestem bardzo wdzięczna że spotkałam pania na swojej drodze
  🌹💐💞💝💓🥰😍⭐☀️

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Anecia bardzo dziękuję🥰 Tak, dzięki Naszej wspólnej współpracy dokonała Pani wielkiej przemiany. Odnalazła Pani siebie, pozbyłyśmy się , uzdrowiłyśmy i oczysciłyśmy Pani ścieżkę pokoleniową, odciełyśmy toksyczne osoby i powiązania. Trochę tej pracy było, ale warto o cieszę się i jestem wdzięczna, że mogłam sprawić, aby Pani miała uśmiech w całej sobie. Dziękuję🌸🥰🌹💚

 3. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  Piękny wpis Pani Aguniu ❤️😍😘
  Liczę chyba na cud… Podbno czasami się zdarzają… Może w lipcu akurat?
  Piękne są marzenia…
  Dziękuję za rozmowę i czekam na kolejną ❤️❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Edusia bardzo mi miło🥰
   Tak, Cuda są.
   Sami Jesteśmy Cudem Stworzenia 🥰
   Zapraszam

   1. Awatar EDUSIA
    EDUSIA

    Tak Pani Aguniu a zwłaszcza dzieci to cud! Ja wie Pani na jaki czekam… W sumie na dwa odnośnie mnie oraz drugi moich dzieci ❤️☺️😘🙏

 4. Awatar Ilona
  Ilona

  Pani Aggusiu dziękuję za rozmowę, 🙂 Musialam się mocno wsłuchać bo strasznie przerywa jak pani mówi. Momentami głos się rozjeżdża i tak jest od jakiegoś czasu

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Ilona dziękuję również za rozmowę😊
   Z mojej strony na telefonie i słuchawce jest wszystko dobrze. Może coś u Pani z telefonem, albo zasięgiem. Burze są .. to może to …
   Następnym razem już mam Nadzieję, że będzie Pani dobrze słyszała💪🏻

 5. Awatar Weri
  Weri

  Dziękujemy za kolejny wpis lipiec zapowiada się ciekawie napewno niebawem do usłyszenia ❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Weri , oj tak, bardzo ciekawie😅

 6. Awatar Weri
  Weri

  Powiem Pani nigdy w życiu tak bardzo jak teraz Pani nie potrzebowałam jestem już zmęczona walka o pracę walka o zdrowie walka o miłość cały czas o coś walczę jestem już zmęczona tym wszystkim jutro bede do Pani dzwonić ;*** bardzo potrzebuje rozmowy ….🌹🤗

  1. Awatar Annie
   Annie

   Dzień dobry,
   Przepraszam może nie stosownie, ale może nie powinno się walczyć, skoro energia podąża za uwagą to skupiając się na walce otrzymujemy walkę.
   Pani Aguniu nieśmiało proszę tu o komentarz dla nas
   Ściskam w wdzięczności za każdy wpis 🍀❤

   1. Awatar AggaSoyala

    Pani Weri i Pani Annie

    Bardzo dziękuję za komentarze🥰
    Pani Weri trzeba odpuścić. Puścić energię, puścić trudne sprawy. Niechaj się dzieją swoim tempem. Oczywiście nie należy leżeć i nic nie robić, Trzeba działać, ale na lekko , trzeba przyzwalać aby się działo to co ma się dziać. Nie trzeba koncentrować się na tym czego nie chcemy, a na tym czego oczekujemy i chcemy. Niekiedy lepiej jest stanąć za niskim murkiem i obserwować, niż wpadać w wir walki i niskich energii.
    Walka stawia opór , a opór stwarza blokadę, a blokada to, że nic się Pani nie udaje i wszystko spowalnia.
    Zapraszam do rozmowy i na pewno przez dotknięcie Magii i Seans Mis Tybetańskich ruszy Pani czysta do przodu🤸🏻‍♂️🏆

 7. Awatar beki
  beki

  Pani Aggo karta się skończyła. Ale jeszcze dziś spróbuję się dodzwonić po ten horoskop 🙂 AHA jeszcze chce powiedzieć że tego 02.07 czyli wczoraj miałam dzień niekorzystny sprawdzalność 100% pozdrawiam i zaczynam dzwonić do usłyszenia 😘😘💓💓❤️❤️❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Beki zapraszam☎️ Dziękuję za potwierdzenie expresowej sprawdzalności horoskopu ogólnego z bloga😁💚

   ps.Ogólnie to jest tak, co potwierdzacie przez te wszystkie lata, że rozmowa ze mną przyspiesza bieg zdarzeń💚 a pisanie komentarzy wnosi coś na podobę dobrego dnia dla Was. To wszystko przez tą energię😉😊

 8. Awatar rosiczka
  rosiczka

  Pani Aggo dziekuje za magiczna rozmowę, wszystko do tej pory sprawdziło się w 100%. Pani widzi to co niewidzialne jest w najdrobniejszych szczegółach i kolorach. Ma Pani zdolności nie z tego świata a do tego jest Pani wspaniała, skromna osoba.

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Rosiczka bardzo mi miło🥰

 9. Awatar gosia
  gosia

  Będzie Pani jeszcze próbuje się.do.dzwonic.sle.bez.skutku

 10. Awatar Ilona
  Ilona

  Pani Aggusiu
  co do tych świec, to zapal z jakąś intencja czy tylko tak i ona.ma.sie wypalić do końca?

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Ilona z intencją proszę zapalić💚

 11. Awatar beki
  beki

  Pani Aggo wczoraj żeśmy rozmawiały i znów 100% sprawdzalność. Dziś już czekam na ciąg dalszy…. czekam na rozmowę. Pozdrawiam serdecznie 😘

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Beki expresowa sprawdzalność 🥰 Bardzo się cieszę. Zapraszam do rozmowy

 12. Awatar Weri
  Weri

  O której można się dziś Pani spodziewać ?;**

 13. Awatar Weri
  Weri

  Niestety koniec pieniążków ale i tak dziękuję bardzo za odpowiedzi rozmowę i nawet ta chwila rozmowy z Panią duuuzo mi dała dziękuję Pani bardzo serdecznie ❤️♥️💋🤗 z całego serca polecam i napewno będę do Pani dzwonić dziękuję bardzo ♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   Każda chwila jest ważna🥰

 14. Awatar Malgosia
  Malgosia

  Pani Aggo, bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę, poradę w sprawie pracy i wsparcie merytoryczne, i znów sprawdzalność 100%!

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Małgosiu bardzo dziękuję🥰

 15. Awatar e.es
  e.es

  Pani Ago jest Pani wspaniała i dodająca otuchy w trudnych chwilach. Cudowna z Pani osoba ❤️

 16. Awatar Weri
  Weri

  Pani Agusiu poraz kolejny jestem pod wrażeniem Pani zdolności napisał do mnie playboy co robię i że urlop się zbliża i myśli o wyjeździe.

  1. Awatar AggaSoyala

   Hahha super😁 Tak, ja mam coś takiego, że przekazuję Wam co kto powie

 17. Awatar gosia
  gosia

  Witam Pani Aguniu będzie Pani dziś na lini

 18. Awatar Weri
  Weri

  Pani Agusiu będzie Pani jeszcze ?

 19. Awatar Ilona
  Ilona

  Dziękuję za dzisiejszą rozmowę, energie💫💖

  1. Awatar AggaSoyala

   Niechaj Magia się dzieje🍀

 20. Awatar Annie
  Annie

  Dziękuję Pani Agguniu za rozmowę
  Miłego weekendu i do usłyszenia w poniedziałek 🍀❤

 21. Awatar Weri
  Weri

  Niestety koniec pieniążków ale niedługo na dłużej zadzwonię i dłużej z Panią porozmawiam liczą się nawet te krótkie chwile dziękuję że Pani jest i za rady chylę czoła jak mówiłam dla Pani talentu ;*****😘😇 do usłyszenia ❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak nawet na chwilę warto ponieważ energia zostaje poruszona

 22. Awatar Weri
  Weri

  Pani Agusiu wciąż czekam na wiadomość od skromnego i nic zero ….eh chyba przyjdzie mi jeszcze trochę pocierpiec przez niego nie wiem już sama co mam robić …..będę dzwonić napewno w przyszłym tygodniu do usłyszenia ❤️

 23. Awatar Annie
  Annie

  Dzień dobry
  Pani Agguniu można dzisiaj Pani wyglądać na zielonej ?
  Pozdrawiam cieplutko ☀️🍀❤

 24. Awatar Weri
  Weri

  Pani Agusiu o której można się Pani spodziewać ?

 25. Awatar Weri
  Weri

  Będzie Pani dziś jeszcze ?

 26. Awatar gosia
  gosia

  Pani Aguniu od tygodnia nie mam szczęścia aby siię dodzwonic dziś cały czas próbowałam ale mówiono że Pani niedostepna a jutro będzie Pani dostępna i od ktorej

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Gosiu dzisiaj sroda 10.07.2024 bede od godz.11.30 do 14.30 i potem jakos od 18 do nocy. Zaraszam na pewno Pani sie dodzwoni

 27. Awatar Weri
  Weri

  Super czekam na Panią z niecierpliwością ;**** do usłyszenia

 28. Awatar Annie
  Annie

  Dziękuję Pani Aguniu, no i przerwało w ważnym punkcie
  Będę dzwonić przy piątku, tak to brzydko energetycznie miejsca, wchodząc trzeba się otaczać światłem i wychodząc zostawiać co nie nasze. Trudne to bardzo, ale z miłością i wdzięcznością w sercu damy radę. Kto jak nie my ? 😉Pozdrawiam i do usłyszenia 🍀❤

  1. Awatar AggaSoyala

   Dziękuję💚 Pani Annie właśnie tak jest

   Do usłyszenia 🥰

 29. Awatar Weri
  Weri

  Dziękuję bardzo za rozmowę wszystko się sprawdza w 100% co Pani mówi i bardzo Pani dziękuję za rozmowę i rady baaardzo dużo mi Pani pomaga przez już kilka lat dzięki Pani moje życie zmienia się na lepsze i dzięki Pani mogę wybrać dobrą drogę dziękuję że Pani jest ♥️♥️♥️♥️

 30. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu

  Z utęsknieniem będę wypatrywać dzisiaj Panią na linii, o ktorej godzinie można się Pani spodziewać?

  Serdecznie pozdrawiam

  Dorota

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam w czwartek🥰 Od godz 12 do wieczora 23

 31. Awatar gosia
  gosia

  Witam pozdrawiam w ciepły letni dzień wczoraj nie miałam cierpliwości dziś będę próbować chyba powinnam się ziółek napić haha do usłyszenia

  1. Awatar AggaSoyala

   Zioła są super proszę pić jak najbardziej💪🏻

 32. Awatar gosia
  gosia

  Dziękuję za rozmowę i pozdrawiam

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo ciepło dziękuję😘

 33. Awatar Weri
  Weri

  Dziękuję bardzo za rozmowę niestety koniec pieniążków ale na pewno do usłyszenia dziękuję jeszcze raz z całego serduszka ♥️

 34. Awatar Weri
  Weri

  Poraz kolejny mówi mi Pani te same słowa co wcześniej dziękuję Pani za możliwość rozmowy kocham Panią na pewno do usłyszenia ;****

  1. Awatar AggaSoyala

   Widocznie moje Karty chcą TO podkreślić , ma Pani TO przemyśleć i wyciągnąć wnioski. Jeśli jednak nie wie Pani co to ma konkretnie znaczyć dla Pani to zapraszam do rozmowy i sprawdzimy🥰

 35. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍
  dziękuję za rozmowę i niesamowite czytania z Pani cudownych kart …taak te energie lipcowe są znaczące, mające przedsmak wydarzeń różnych …i zrobiło się metafizycznie 😊 a 🤍💙💚 niech się w końcu ogarnie w realu bo … wiadomo 😏 jest WIZJA ! … i niech jej nie „zepsuje”🙃 dla Pani i naszych blogerek nieznośnie znośnej lekkości bytu z nutą zachwytu w te upalne dni 😎

  1. Awatar AggaSoyala

   O pięknie i ekscytująco🥰 Niechaj Magia się dzieje⛺️

 36. Awatar Aga
  Aga

  Dzień dobry,
  Czy będzie Pani jeszcze dzisiaj na magicznej linii?

 37. Awatar Aga
  Aga

  😍 Nie mogę się doczekać

 38. Awatar Aga
  Aga

  A można nieśmiało zapytać o której godzinie?

 39. Awatar gosia
  gosia

  Prosze poczekać na mnie

 40. Awatar gosia
  gosia

  Pani Aguniu nie umie pisać na tel komórkowym chciałabym tylko aby Pani wiedziala że jest. Pani.wyjatkowa

 41. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu czy dzisiaj będzie pani na magicznej i ewentualnie od której godziny

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam w poniedzialek, bede dzisiaj od godz 12

 42. Awatar Anecia
  Anecia

  Super p. Agusiu bardzo potrzebuje rozmowy do usłyszenia

 43. Awatar Weri
  Weri

  Dziękuję Pani Agusiu za rozmowę zawsze mnie Pani wesprze koniec pieniążków ale na pewno będę dzwonić do Pani ;*** dziękuję że Pani jest i za możliwość wsparcia z całego serca by była Pani z nami jak najdłużej;******

 44. Awatar Emi
  Emi

  Dziękuje za rozmowę, słowa otuchy i pokazanie widoków na lepsze jutro… Nie pamiętam od kiedy Pani jest ze mną ale od wielu lat, chyba od Kosmiki i jak do tej pory, praktycznie bardzo dużo sytuacji z Pani kart się sprawdziło. Niektóre od razu a na inne trochę dłużej trzeba było poczekać ale się sprawdziły. Pani ciepły, miły głos dodaje naprawdę otuchy nawet gdy mówi Pani o trudnych do przeżycia sprawach. Dziękuję że Pani jest !!! 🙂

Dodaj komentarz