Prognoza od 09.05.2026 do 15.05.2026

Jeśli jeszcze nie oglądaliście to zapraszam do obejrzenia najnowszego filmiku na moim kanale YouTube. Bardzo dziękuję Wam za odzew w subskrybowaniu i polecaniu udostępnianiu. Osoby, które jeszcze tego nie robią mam nadzieję, że zaczną. Niechaj Energia Światła płynie do Was. Niech będzie Nas jeszcze więcej a wtedy wystartuje nowy program, który przygotowuję dla Was. Każda subskrypcja i polecenie jest docenieniem mojej pracy. https://www.youtube.com/shorts/skX4FaSTgYo

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Wasza Agga Soyala


Opublikowano

w

przez

Komentarze

3 odpowiedzi na “Prognoza od 09.05.2026 do 15.05.2026”

  1. Awatar Weri
    Weri

    Pani Agusiu jeśli chodzi o mnie czytam Pani wpisy mimo iż czasami nie mam czasu ale zawsze zaglądam czy może coś nowego się pojawiło i czekam na Panią.Nie mam konta na Facebooku uważam to za stratę czasu ale mam YouTube i oglądam Pani nowe filmiki i zawsze to cenie że nawet gdy czasu jest mało zawsze mogę wrócić i przeczytać lub obejrzeć 🌹♥️ nie jest Pani sama …dużo osób ogląda Pani blogi dzwoni do Pani po porady i wsparcie.Chcialabym też złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin wiem że są 14 mają ale z tej okazji że przeczytałam Pani wpis składam je teraz 🥳🎉 dziękuję że Pani jest w moim życiu 🤗♥️ PAMIĘTAM O PANI🤗♥️

  2. Awatar gosia
    gosia

    Witam piekne zdjecie
    widze osobe nie tylko o pieknych oczach ale rowniez o pieknej aurze.
    Na tym zdjeciu widac aura czyli powszechne pole energii jako subtelna strukture przenikajaca cialo fizyczne, ktore skada sie z 7 warstw.
    Mowi sie ze nie ma przypadkow
    I tu tez nie ma.
    Na tym zdjeciu wyraznie
    widac cos co jest niewidoczne
    dla oczu
    Ale zeby to zobaczyc
    to trzeba zrozumiec
    ze ludzka aura jest czescia
    Powszechnego Pola Energii
    zwiazana z ludzkim cialem.
    Ale aby
    to doglebniej zrozumiec
    to uwazam, ze trzeba
    wejsc w glab tego
    zdjecia i zobaczyc
    to cudo
    Pozdrawiam

  3. Awatar Ilona
    Ilona

    Pani Aggusiu

    czy jutro o g.10 bedzie Pani na linii?

Dodaj komentarz