Jeśli jeszcze nie oglądaliście to zapraszam do obejrzenia najnowszego filmiku na moim kanale YouTube. Bardzo dziękuję Wam za odzew w subskrybowaniu i polecaniu udostępnianiu. Osoby, które jeszcze tego nie robią mam nadzieję, że zaczną. Niechaj Energia Światła płynie do Was. Niech będzie Nas jeszcze więcej a wtedy wystartuje nowy program, który przygotowuję dla Was. Każda subskrypcja i polecenie jest docenieniem mojej pracy. https://www.youtube.com/shorts/skX4FaSTgYo

Magiczna linia od godz. 12.00 do 22 lub 23 z przerwami na kawę
7,69 zł/min. z vat*
4,92 zł/min. z vat*
6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )
Wasza Agga Soyala

Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.