Kwiecień bez wpisu

Witajcie, po raz pierwszy odkąd powstał blog czyli po raz pierwszy od 18 lat nic nie napisałam w danym miesiącu. Tak, nic nie napisałam w kwietniu. Tak naprawdę nie miałam na to siły ani czasu. Zaczęłam się zastanawiać czy pisanie tu nie jest zbyteczne, ponieważ teraz wszyscy pochłonięci są facebook i innymi platformami , to komu się chce zaglądać i czytać mojego bloga. Niemniej jednak będę pisała dalej tak samo jak przez te 18 lat, bo być może ktoś gdzieś trafi na tą stronę i będę mogła Mu pomóc. Każda osoba się liczy i jest dla mnie najważniejsza . Zresztą wiecie o tym. Dziękuję Wam, że Jesteście.

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Wasza Agga Soyala


Opublikowano

w

przez

Komentarze

47 odpowiedzi na “Kwiecień bez wpisu”

  1. Awatar Anecia
    Anecia

    P. Agusiu dziękujemy za pani wpisy na blogu! Bardzo doceniamy czas i wysiłek włożony w przygotowanie tak wartościowych treści, pouczających i inspirujących. Pomogły one bardzo wielu osobom i pozwoliły się rozwijać i czerpać z nich wiele mądrości i stały się drogowsjazem w zawiłych ścieżkach naszego życia. Proszę zawsze o nas pamiętać, dzielić się swoimi doświadczeniami niesamowitymi umiejętnościami i pisać jak najwięcej
    😘😘🥰🥰😍💞💞🫶🫶🎀🎀🌺🌺⚘️⚘️🌸🌸🪷🪷

  2. Awatar monia
    monia

    Dzień dobry pani Aggo 🥰 ja cały czas zaglądam i zawsze czekam na nowe pani wpisy,proszę nic nie zmieniac i dodawać je,iwielbuxm je czytać są z życia pełne pozytywnej energii i porad i wskazówek od pani🥰🥰

    1. Awatar AggaSoyala

      Dobrze, postaram się pisać😘

  3. Awatar Weri
    Weri

    Pani Agusiu jeśli chodzi o mnie czytam Pani wpisy mimo iż czasami nie mam czasu ale zawsze zaglądam czy może coś nowego się pojawiło i czekam na Panią.Nie mam konta na Facebooku uważam to za stratę czasu ale mam YouTube i oglądam Pani nowe filmiki i zawsze to cenie że nawet gdy czasu jest mało zawsze mogę wrócić i przeczytać lub obejrzeć 🌹♥️ nie jest Pani sama …dużo osób ogląda Pani blogi dzwoni do Pani po porady i wsparcie.Chcialabym też złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin wiem że są 14 mają ale z tej okazji że przeczytałam Pani wpis składam je teraz 🥳🎉 dziękuję że Pani jest w moim życiu 🤗♥️ PAMIĘTAM O PANI🤗♥️

  4. Awatar Wercia
    Wercia

    Pani Agusiu Kochana. 💞🌹🌸

  5. Awatar Lady Crystal
    Lady Crystal

    Pani Aggo 😍i super decyzja o kontynuacji bloga … tak ,są „fejsbuki” itp ale to tu mamy extra Bloga 🙂Elitarny , jedyny w swoim rodzaju wyjątkowy interaktywny 🌞 Magiczny , fantastyczny 🔮🍀a posty mogą się pojawiać na tzw spontanie bez cykliczności 💞poooozdrawiam Panią i Blogerki 😍

  6. Awatar gosia
    gosia

    Witam serdecznie Pani Aguniu czytam i oczom nie wierze co Pani tutaj wypisuje – jak mogla Pani pomyslec nawet przez chwile ze pisanie na blogu jest zbyteczne.
    Przeciez wszyscy Pania tu potrzebujemy.
    Pozdrawiam

    1. Awatar Lady Crystal
      Lady Crystal

      O! i Gosia 😍💞pięknie ujęła temat 🌞 pozdrawiam 🌞😍

      1. Awatar gosia
        gosia

        O dziękuję bardzo pozdrawiam

    2. Awatar AggaSoyala

      bo blogi są niemodne chyba😉

  7. Awatar Agnieszka J
    Agnieszka J

    Pani Aguniu…prosze dalej kontynuować swoje wpisy na blogu! Jestem przekonana że pomogły i pomogą jeszcze wielu osobom…i zostaną w sercu przez całe życie.Każdy z Nas jest inny …wyjątkowy ..inaczej odbiera po swojemu ..doświadcza i ma do tego prawo.Każdy ma swoją droge..ale bez Pani podpowiedzi i pracy jaką Pani wkłada ..wszystko w życiu danej osoby byłoby puste i bez znaczenia.Chyba jest tak że zawsze będą ..czy znajdą się osoby które powinny czy mają się znaleść ..Dziękuje z całego serca!!!i Czytam ..zaglądam i nigdy się to nie zmieni!

  8. Awatar Weri
    Weri

    Pani Agusiu jeśli chodzi o mnie czytam Pani wpisy mimo iż czasami nie mam czasu ale zawsze zaglądam czy może coś nowego się pojawiło i czekam na Panią.Nie mam konta na Facebooku uważam to za stratę czasu ale mam YouTube i oglądam Pani nowe filmiki i zawsze to cenie że nawet gdy czasu jest mało zawsze mogę wrócić i przeczytać lub obejrzeć 🌹♥️ nie jest Pani sama …dużo osób ogląda Pani blogi dzwoni do Pani po porady i wsparcie.Chcialabym też złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin wiem że są 14 mają ale z tej okazji że przeczytałam Pani wpis składam je teraz 🥳🎉 dziękuję że Pani jest w moim życiu 🤗♥️

    1. Awatar AggaSoyala

      Tak, proszę subskrybowac mój kanał YT🥰

  9. Awatar Lady Crystal
    Lady Crystal

    Pani Aggo 😍🍀🙂dziękuję za rozmowę .Wszystkiego pięknego z okazji urodzin , wszelkich wspaniałości i lekkości bytu 🍾🎂🪄🩵 Kisssssy jak stąd do Księżyca 💞💞💞🌛🌜

  10. Awatar gosia
    gosia

    Witam serdecznie
    Jest noc
    Noc ciemna
    a jednak jasna
    pelna gwiazd.
    Dzis sa Twoje
    Urodziny
    Nie wazne
    ktore
    Ale wazne
    ze kolejne
    ze mozesz
    znow smiac sie
    i oddychac
    ze znow
    czujesz zapach
    tych roz
    ktore
    w dziecinstwie
    budzily Cie.
    Ale pamietaj
    aby nigdy
    swej duszy
    nie skalac nienawiscia
    abys zawsze z pokora
    byc strazniczka natury
    uzdrowicielka nieszczesc
    abys zawsze byla
    poslancem cudow
    archichektem pokoju.

    Z okazji urodzin zycze aby
    Pani siegala tam
    gdzie wzrok nie siega
    Aby Pani szla tam
    gdzie muzyka
    gra- bo tam gdzie slyszy sie spiew –
    – tam sa dobre serca, bo zli ludzie
    nigdy nie spiewaja.
    Wszystkiego naj naj naj
    Pozdrawiam

  11. Awatar monia
    monia

    Dzień dobry pani Aggo 🥰🥰 Wszystkiego najlepszego 🎂🥳🥂 spełnienia marzeń 🌹🌹🌹 wszystkiego co najlepsze w życiu,miłości szczescia🥰🥰dużo lat z nami oczywiście i na blogu i nie tylko🥂🥂🥂STO LAT!!!

  12. Awatar Anecia
    Anecia

    Z okazji urodzin życzę aby spełniły się wszystkie marzenia, a każdy kolejny dzień przynosił jeszcze więcej powodów do uśmiechu i radości. Dużo szczęścia oraz samych sukcesów, wszystkiego najlepszego.🎈🎈🎂🎂💝💝🌷🌷

  13. Awatar Ilona
    Ilona

    Czasem trzeba złapać oddech i postawić siebie na pierwszym miejscu ❤️😚
    Myślę, że wiele osób nadal tu zagląda, nawet jeśli nie zawsze zostawiają ślad po sobie. Blog to coś więcej niż te wszytskie fb… — tu zostają emocje, historie i prawdziwe wsparcie.
    Ja uwielbiam tutaj zaglądać i czytać Pani wpisy, szczerze to ostatnio mi je trochę brakowało… Bo zawsze z tych Pani wpisów coś mogłam wynesc dla siebie.

    A przy okazji Pani Aggusiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎉🎂 Dużo zdrowia, spokoju, siły i niegasnącej pasji do tworzenia. Duzo radosci i spelnienia💐😘🍀🍀🍀🍀 Niech się dzieje samo dobro😘🎂💐

  14. Awatar Agnieszka J
    Agnieszka J

    Wszystkiego co najpiękniejsze z okazji Pani urodzin❤️🌸 dużo dobrej energii ,która pozwala każdego dnia iść do przodu …spełnienia,spokoju w sercu,i tak zwyczajnie poprostu szczęścia,uśmiechu i pięknych momentów!!!🍀🧚‍♀️🍸

  15. Awatar Ilona
    Ilona

    Choc gorąca linia, to może uda mi się Panią dzis usłyszeć 😏

  16. Awatar Anecia
    Anecia

    Dziękuję za rozmowę p. Agusiu. Przepraszam ale musiałam się rozłączyć.
    Już wysyłam emaila

  17. Awatar gosia
    gosia

    Witam i pozdrawiam serdecznie w piekny majowy dzien

  18. Awatar Ania

    Pani Aggo – a ja czytam i rozmawiamy juz of 13 lat dziekuje i napewno wiele jeszcze lat bedziemy rozmawiac.

  19. Awatar Weri
    Weri

    Pani Agusiu będzie Pani dziś ?🤗🌹

      1. Awatar Weri
        Weri

        Dobrze będę próbować 🤗 do usłyszenia 🌹

  20. Awatar Agnieszka
    Agnieszka

    Dzień dobry Pani Aggo . Czy będzie Pani dzisiaj dostępna na Magicznej Linii? Pozdrawiam 🤗

  21. Awatar Annie
    Annie

    Dzień dobry,
    Pani Agguniu, o której mniej więcej planuje Pani na zielonej linii?
    Pozdrawiam 🌺🍀

    1. Awatar AggaSoyala

      Witam🌸dzisiaj 28.05.2026 juz jestem do godz.17.00 potem przerwa i jakos do 22 lub 23

  22. Awatar Ilona
    Ilona

    tęsknię juz za panią 😌

  23. Awatar Weri
    Weri

    Dziękuję za rozmowę może jeszcze na chwilkę uda mi się porozmawiać 🤗♥️ Jest Pani lekiem na całe zło 🤗🌹 do usłyszenia 🌹

  24. Awatar Agnieszka
    Agnieszka

    Pani Aggo czy będzie Pani dzisiaj na Magicznej Linii? (1.06.26) 🤗

  25. Awatar Malgosia
    Malgosia

    Pani Aggo, dziękuję za wszystkie porady wczoraj i dzisiaj na Magicznej Linii!!! Bardzo je doceniam ❤️ Pozdrawiam serdecznie 😍🍀🙂 Małgorzata

  26. Awatar Anecia
    Anecia

    Dziękuję bardzo p. Agusiu za dzisiejsze rozmowy 💞🥰💗🌷

Dodaj komentarz