Witajcie, po raz pierwszy odkąd powstał blog czyli po raz pierwszy od 18 lat nic nie napisałam w danym miesiącu. Tak, nic nie napisałam w kwietniu. Tak naprawdę nie miałam na to siły ani czasu. Zaczęłam się zastanawiać czy pisanie tu nie jest zbyteczne, ponieważ teraz wszyscy pochłonięci są facebook i innymi platformami , to komu się chce zaglądać i czytać mojego bloga. Niemniej jednak będę pisała dalej tak samo jak przez te 18 lat, bo być może ktoś gdzieś trafi na tą stronę i będę mogła Mu pomóc. Każda osoba się liczy i jest dla mnie najważniejsza . Zresztą wiecie o tym. Dziękuję Wam, że Jesteście.

Magiczna linia od godz. 12.00 do 22 lub 23 z przerwami na kawę
7,69 zł/min. z vat*
4,92 zł/min. z vat*
6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )
Wasza Agga Soyala

Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.