21.12.2020 Wielki Reset historyczny czas

21.12.2020 Wielki Reset historyczny czas

21.12.2020 Wielki Reset historyczny czas

Bardzo intensywny Czas i możecie być już trochę zmęczeni, ale odpocznijcie i dalej nabierajcie siły, ponieważ przed Nami coś bardzo niesamowitego. Jeszcze czegoś takiego nie było. Wszystko zbliża się do ogromnej koncentracji w jednym czasie.

 

21.12.2020 jest mega naładowany energetycznie. Mamy kumulację bardzo wielu zjawisk i pól wibracyjnych:

1.Przesilenie Zimowe zwane  Świętem Yule.

Jest to najkrótszy dzień i najdłuższa noc w roku. Każdego roku przechodzimy przez ten cykl astronomiczny. Yule to święto obchodzone w Europie od starożytnych czasów a dokładniej mówiąc z Norwegii. Jest obchodzone ze względu na przywoływanie Słońca. Jest bardzo zadziwiające to, że ludzie na całym świecie i niezależnie od swojej wiary i przekonań uczestniczą w Święcie Yule.

 

W czasach przed nasza erą plemiona germańskie (jak podaje wikipedia) świętowały Yule od końcówki  grudnia do początków stycznia, ustalając czas według kalendarza Księżycowego. Po przyjęciu chrześcijaństwa Yule znane jest jako Boże Narodzenie, stanowiąc połączenie tradycji i symboliki  pogańskiej z dodaniem historii Narodzin Jezusa z Nazaretu.

 

Czas rozpoczęcia Święta Yule Jul ustalono na 25 grudnia aby pokrywał się z czasem Bożego Narodzenia. Jednak według starych wierzeń rozpoczyna się już 21 grudnia. Jednam z elementów wziętych z Yule jest przynoszenie do domu drzewka. Dawniej przynoszono kłody wybranego drewna aby spalać je w kominku i aby prosić o Światło, które rozjaśni mrok. Nasza popularna choinka jest właśnie zaczerpnięta z tego starego Święta.

 

Różne rodzaje drewna mają różne znaczenia i tak: sosna plus dąb spalone w kominku mają bardzo silne przyciąganie szczęścia i pieniędzy. Gdy pozostaje popiół z wypalonych drewienek należy wysypać okolice domu, aby zapewnić ochronę domowników przed negatywnymi energiami. To Przesilenie Zimowe jest wyjątkowe, ponieważ na niebie pojawi się Gwiazda Betlejemska. Jest to zdarzenie, którego nie było ponad 400 lat.

Więcej o przesileniu zimowym i właściwościach przeczytacie tutaj https://aggasoyala.pl/przesilenie-zimowe-2019-co-to-oznacza-wkraczanie-w-nowa-ziemie-przesilenie-zimowe-2019-co-to-oznacza-wkraczanie-w-nowa-ziemie-agga/

 

 

 

2.Co 20 lat odbywają się koniunkcje Jowisza z Saturnem, aczkolwiek jeszcze nigdy planety nie były tak blisko siebie oraz w tak specjalnym położeniu! Koniunkcja generalnie oznacza ustawienie planet w jednej linii z obserwatorem. Takie zdarzenie występuje w odstępach kilkuset lat, co 400 lat i My teraz mamy możliwość uczestniczenia w nim.

 

Przez 400 lat nie było takich energii i takiej koniunkcji. Jowisz i Saturn połączą się w 0 stopni Wodnika. Saturn przemieści się z Zodiaku Koziorożca w którym był trzy lata i wejdzie w Zodiak Wodnika i pozostanie w nim aż do 2023 roku.

Jest to historyczne wydarzenie, które będzie miało na Nas wszystkich ogromny wpływ. Saturn reprezentuje karmę, wszelkie zasady, prawa i obowiązki i co najważniejsze można go nazwać tradycjonalistą, ponieważ reprezentuje wszystkie tradycyjne schematy dążenia do celu.

 

Saturn przekazuje dyscyplinę duchową. Chce abyśmy się rozwijali i stali się właścicielami Naszego Życia. Abyśmy byli odpowiedzialni za siebie i swoje decyzje. Jednak jeśli do tej pory nie wykonaliśmy swoich zadań Saturn może poddać Nas testom, które mogą wszystko rozdzielić na kawałki, wszystko może runąć.

 

Natomiast Jowisz odpowiada za wszelkie błogosławieństwa, duchowe spostrzeżenia i nowe sposoby widzenia. Jeśli wykonaliśmy wszystkie swoje zadania Jowisz może Nas wzmocnić i dać nagrody. W Nowym Roku 2021 odbędzie się pewnego rodzaju bitwa o to jakie cechy zwycięża gdy będziemy pod wpływem Wodnika.

 

Wkraczamy w Wielki Rok Przebudzenia o którym napisałam tutaj https://aggasoyala.pl/teraz-jestesmy-powolani-do-tego-aby-odciac-sie-od-starej-skorupy-teraz-jestesmy-powolani-do-tego-aby-odciac-sie-od-starej-skorupy-agga-soyala-708-888-688/

2021 rok będzie czasem gdzie mamy skupić się na swoim wnętrzu i na swojej duchowości . Mamy odrzucić wszelkie postrzeganie materii. Wkraczamy w wielki reset tego co znaliśmy do tej pory. Mamy wyzbyć się utartych schematów, starych wzorców i przyjąć nowe myśli, nowe spostrzeżenia, pomysły. Wkraczamy w czas wielkich rewolucji.

 

 

Zastanów się jakie sfery życia masz uporządkować, za co masz się zabrać, nad czym popracować oraz za co masz wziąć odpowiedzialność ? Wszystko zależy od tego w jakim miejscu swojego Życia się znajdujesz oraz spod jakiego Znaku Zodiaku Jesteś. Wielkie Przebudzenie będzie mocno na Nas wpływało aż do końca 2023 roku. W ciągu najbliższego roku zbiorowa świadomość ulegnie ogromnej przemianie. Ludzie będą się buntować, będa rewolucje. Więcej na temat 2021 roku tutaj https://aggasoyala.pl/2021-rok-wielkiego-balaganu-2021-przepowiednia-rok-wielkiego-balaganu-agga-soyala-708-888-688/

Wodnik to Zodiak reprezentujący zbiorowość. Ludzie na całym świecie będą oddalać się od starych wzorców. Przed Nami czas ludzi, czas człowieka uduchowionego bez zbytniego przywiązania do konsumpcji i materii. Wielka koniunkcja Jowisza i Saturna 21.12.2020 roku ma przełomowy wpływ i jeden z największych na Nasze Życie! Jest to historyczny moment. Dla wszystkich są do dyspozycji nowe początki wszystkiego. Co jest fenomenalne, połączenie Jowisza i Saturna w Wodniku nie wystąpiło od 1623 roku. Należy przy tym pamiętać, że te planety są największe i najmocniej emanują energiami.

 

Połączenie tych planet nastąpi w Przesilenie Zimowe, które jest symbolem Światła! Do tego jest zaledwie kilka dni po ostatnim Nowiu Księżyca, który był bardzo potężny.

 

3.Będzie widoczna Gwiazda Betlejemska, która świecie niesamowitym światłem. Ostatni raz była widziana ponad 400 lat temu.

 

4.Wkraczamy w Erę Wodnika, która bedzie bardzo mocno dawała znać o sobie przez najbliższe trzy lata ale będzie trwała w okresie dwudziestoletnim. 21.12.2020 jest poczatkiem dwudziestoletniego cyklu. Jednak takich wibracji jak będą teraz ludzie nie zobaczą i nie poczują przez najbliższe stulecia.

 

5.Dokładnie 21.12.2020 czeka Nas również przebiegunowanie Ziemi.

Będzie znacznie osłabione pole magnetyczne. Należy uważać na wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne, telefony, telewizory, a także rury, krany, wodę ogólnie. Ziemia jest w tym czasie narażona na wielkie ilości promieniowania kosmicznego co jak wspomniałam będzie miało wpływ na całą elektrykę i nie tylko.

 

6.Koniec Kalendarza Majów przypada dokładnie na 21.12.2020 roku. Uważam, że końca Świata nie będzie jak to mówią niektórzy, aczkolwiek będzie koniec tego co znamy do tej pory.

Nastanie Nowa Era Duchowości i Przebudzenia. Mitologia Majów przekazuje, że „bogowie” wiedzieli o wszystkim. Wiedzieli o Wszechświecie jak jest zbudowany, czterech stronach Świata, o kulistym kształcie Ziemi a także o tym co ma się wydarzyć już 21.12.2020 roku. Początek kalendarza Majów to rok 3114 p.n.e. teraz dobiega końca.

 

Żyjemy w czasach Wielkiego Przebudzenia o czym  Mędrcy mówili od wieków a my mamy możliwość uczestniczenia w tych historycznych czasach.

 

Zapytaj jak wpłyną na Ciebie i Twoją Rodzinę te potężne wibracje energetyczne jakich jeszcze dotąd w całej ludzkości nie było.

Zapytaj co przyniosą Tobie te wszystkie energie oraz przed czym masz się chronić. Zapytaj jak przekroczysz ta Wielką Bramę Czasu oraz jak i czy się w tym wszystkim odnajdziesz??

Zrodla wikipedia, //risingwoman.com/

Na Magicznej linii bede dostepna od poniedziałku od godz 12/13 do nocy z przerwami na kawe i obiad

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

32 comments

 1. ReplyILonka Mag💞💫🧡💜

  ❄🌙 Szykują nam się ciekawe zjawiska energetyczne 🌠💫😊
  PANI AGGUSOU pięknie Pani wygląda � i dziękuję za wpisy 😊🤩

 2. ReplyEB

  Pani Agguniu świetna figura !!! 🤩gratuluję ! ja to muszę ciężko harować na siłowni 😉😁

  dobrego dnia i do usłyszenia 🤗

 3. ReplyMonika z L

  Serdeczne dziękuję za dobre wiadomości i za różową mgiełkę😘Mam nadzieję, że się spełni bo
  miałam takie mrowienie, ale przed końcem przerwało naszą rozmowę.Czy mimo to będzie działać?Jeszcze raz dziękuję za 100%sprawdzalnych informacji i mocno całuję💋😘

 4. ReplyILonka Mag ❄🌈💫🧡💜🌠

  Oj rozlaczylo a najwyżej o aniołka zapytam przy następnej okazji.Dziekuje za cudowną rozmowę 😊❄💫

 5. ReplyAneta Namiętna😘

  Och figura u pani, cóż niejedna nastolatka by pozazdrościła.
  A gwiazdy czakam, czekam i jest taka mgła, że nic nie widać. Szok.
  A dzisiaj jak na złość mnie połamało, córka krew z nosa i osłabienie. To anemia na bank mimo że nadwagą u niej. I list z sądu. Ale dla mnie i dla dzieci raczej pozytywny. To chyba ta karma bierze się za ex w końcu….
  Całuski

 6. ReplyRadość

  Pani Agguniu zdziałane cuda, niesamowicie trafia Pani w punkt i to z szczegółami. Sprawdzalność kilkukrotna w ciągu jednego dnia co do godziny a nawet minuty. Przygotowuje Pani na każda ewentualność i reakcje, wszystko działo się tak jak Pani mówiła. Niesamowite uczucie. Jest Pani życiowym reżyserem, znakomitym reżyserem 🙂 Odmienia Pani Życie i łączy ludzi <3
  Dzięki Pani jestem coraz silniejszą osobą. W każdą rozmowę wkłada Pani dużo serca i troski. Bardzo Pani dziękuje za wsparcie jest Pani niesamowita 🙂
  Ściskam 🙂

  1. ReplyIlonka Mag 😊😇🎀💝

   Pani Aggusiu dzisiaj dostałam od mojej kierowniczka bombonierka i słodycze…nigdy wcześniej nie dawała takich prezentów.. hm zastanawiam się co jej się stało .😲🤔😁
   Nie wiem , czy Pani czytała mojego meila,którego wysłałam do Pani chyba w tamtym tygodniu…🙂

 7. ReplyRenata

  Preparat na wzmocnienie dla zwierzów to convalescense support royal canin, podobno fajne są też puszki recovery tej samej firmy, opinie mają bardzo dobre.

  1. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

   Zastanawia mnie jedna rzecz…
   Mój brat ma dwa.koty i do mojego brata dzisiaj przyjechała kuzynka wraz z mężem i córką,
   Jak moja kuzynka weszla to koty lgnely do niej i do jej męża,dały się nawet pogłaskać,gdzie zazwyczaj w stosunku do obcych ludzie tego nie robia.
   Kiedy goście już poszli, to mój brat zobaczył w kuchni ślady bobków, które byly po za kuwetą.
   Nigdy koty wczesniej czegoś takiego nie robiły.
   Zastanawiamy się co mogłoby być tego przyczyną. 🤔
   Czy kot mógłby wyczuć , że moja kuzynka też ma kota i w ten sposób zareagować? 🤷‍♀️

  1. ReplyEDUSIA

   Pani Aguniu kochana sprawdziło się… Syn dostał na Święta od tej osoby, u której pracuje to co Pani mówiła! A dla mnie przekazał życzenia 😉😘 To Pani mówiła 👏👏❤️. Dziękuje za życzenia urodzinowe i pozdrawia Panią ciepło 😘

 8. ReplyMarta

  Zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia dla Pani, Pani Aggo oraz dla wszystkich zaglądających tutaj na bloga💞

 9. ReplyAnecia

  Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 😚😚😚😚🎄🎄🎄🎄🎄🎄🔔🔔🔔🔔🔔✨✨✨✨✨✨

 10. ReplyIlonka Mag 🎅🎁🌟🎄⭐☃️🌠😇

  ❄🌟❄🌟❄🌟❄🌟❄🌟❄🌟❄🌟❄

  Radosnych i spokojnych
  Świąt Bożego Narodzenia,
  w gronie najbliższych osób
  W miłości, radości i ciepłej atmosferze.
  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
  Wytrwałości w realizacji planów.
  dobrego zdrowia,pomyślności i spełnienia wszystkich marzen.
  🌟 dla Pani Aggusi
  🎄 oraz
  ⭐ wszystkich blogowiczow

  🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *