IMG_4801

22.11.2022 Otwarcie przestrzeni transformacji

Przed Nami fascynująca data a mianowicie 22.11.2022. Można powiedzieć, że są same jedynki lub same dwójki. Oj będzie się działo! Synchronizacja z Energią będzie szła pełną parą. Wiele osób będzie czuło się bardzo nieswojo. Mogą źle spać, czuć się zagubionymi, zmęczonymi aby zaraz za chwilę tryskać energiami i spontanicznością. Jedynki i to wzmocnione jedynki wprowadzą nowy początek. Nowe plany, inspiracje i nowe chęci do działania. Wiele osób obudzi się z letargu w którym tkwią ostatnio. Może to być dla nich spore zaskoczenie.

 

 

 

W Tarocie numerem jeden jest oznaczona Karta Maga, która prosi Nas o działanie, która wskazuje Nam , iż wszystko czego potrzebujemy mamy w zasięgu swojej ręki. Mamy wszystkie atuty do wykorzystania i to na każdym poziomie i tylko od Nas zależy czy ruszymy z miejsca i je wykorzystamy. Jedynki to czas zwycięstwa, to wygrana i zadowolenie oraz pójscia do przodu. Realizacja spraw na których Nam zależy. Więc nie siedź dłużej tylko zacznij działać.

 

 

Natomiast dwójki, których teraz mamy tak wiele to czas miłości, radości i spokoju. Dwójka to połączenie, stabilizacja. W dacie mamy aż 6 dwójek! Moc rewelacyjna. Dodatkowo suma daty to 3 a więc znowu radość, spełnienie, nowe propozycje, znajomości. Jest to bardzo szczególna daty w której nie tylko otwierają się Nowe Energie, ale mamy bardzo specjalne prowadzenie Ducha. To właśnie teraz możesz doświadczyć zrozumienia samego siebie oraz innych, to właśnie teraz masz porzucić coś co Ciebie ogranicza. Mogą to być sprawy , które trwają już od długiego czasu jakieś stare spłaty, niewyjaśnione sytuacje, obciążenia zdrowotne i emocjonalne. Właśnie teraz przez tą wielką transformację masz możliwość wybrania czegoś nowego, czegoś co będzie dla Ciebie budujące. Jeśli nie wiesz co to jest zapytaj. To ma być coś co w stu procentach zadowoli Twoją Duszę. Coś co przyniesie wewnętrzny spokój a zarazem pchnie Ciebie do działania. Doda Tobie skrzydeł.

 

Otrzymując tak wielkie przestrzenie nowych inspiracji możemy mieć pewność, że wszystko co jest wokół Nas powoli zaczyna się harmonizować. Twoje wnętrze też. Sami zobaczycie, że coś jest inaczej, że jakoś lepiej, bardziej świeżo się czujecie, że macie jakby więcej siły i więcej powodów do radości. Wszystko będzie jaśniejsze i cieplejsze, mimo dziwacznej pogody za oknem. Poczujecie ogromną siłę do działania.

 

Oczywiście mogą być też trudne sytuacje, rozmowy, aczkolwiek przejdziecie przez nie ze spokojem a nawet w pewnym sensie z radością w sobie, ponieważ będziecie wiedzieli , że ten trudny czas już się kończy, że macie nową Moc, która Was wewnętrznie pcha i wzmacnia.

Jeśli nie wiesz co jest teraz dla Ciebie wskazane, jakie podpowiedzi i to co jeszcze nie odkryte maja do przekazania Tobie moje Karty zapytaj

 

Magiczna linia do godz 21

  ☎️ tel. 708 788 222

  ☎️ i  708 888 688

 ☎️  227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *