IMAG0149

MYŚL

 

Jutro bede dostępna w poradzie anonimowej od godz. 13.30.

Chętnych na rozmowę zapraszam do mojego profilu na kosmica. pl .Tam należy zapisać się do mnie  w kolejkę a ja do Państwa oddzwonię.

 

Sobota już prawie za Nami…..Sa w Życiu chwile , które skłaniają Nas do „niechcianych ” przemyśleń…..nawet jeśli tego nie chcemy to i tak myśl powraca….natrętna myśl i cobyśmy nie robili ona wciąż tam jest i jest…..To jest znak naszej podświadomości, która skłania Nas do wyborów…..być może juz od dawna odkładanych „na potem „. Zauważcie , że im bardziej chcemy się odciąć od tej myśli  , tym bardziej staje się ona dominująca. Jeśli często doświadczasz takich myśli to umacniasz się coraz bardziej w tym co masz zrobić i w zależności czego ta myśl dotyczy  kreujesz” dobra” lub” złą” swoja Przyszłość.

Super jeśli myśl jest pozytywna …gorzej gdy sprawia nam przykrość. W takim momencie należy skoncentrować się na jakimś przedmiocie i myśleć o jego kolorze, kształcie i innych detalach. Już po kilku sekundach zauważysz różnicę i poczujesz ulgę bo tamta „natrętna ” myśl została odsunięta a jej miejsce zajęła myśl o oglądanym przedmiocie.

Takie ćwiczenie jest bardzo pomocne gdy w ciagu dnia musimy skupić się na czymś zupełnie innym niż na podejmowaniu właśnie trudnej decyzji.

Mam nadzieję , że w Waszym Życiu tych ważnych wyborów nie będzie dużo bo one zawsze sprawiają trudności.

Milej Nocy życzę

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *