IMG_0395

SZCZĘŚLIWY DZIEŃ

 

Na początku chciałam Wam podziękować z całego Serca za wszystkie przemiłe słowa, które Dzisiaj od Was usłyszałam podczas Naszych rozmów telefonicznych jak i za wszystkie przemiłe maile :):)

Natomiast o czym Dzisiaj napisze…..

Chcę, aby każdy z Was zrobił sobie Szczęśliwy Dzień .

Zrób sobie Szczęśliwy Dzień. Jesteś tego warta. Zrób wentylacje w swoim Życiu, w swoim związku, w Duszy i Sercu.

Jak to zrobić???  Wystarczy , że juz Dzisiaj kładąc się spać postanowisz obudzić się szczęśliwa…postanowisz obudzić się z uśmiechem na ustach …..i właśnie takie myśli mniej przed samym zaśnięciem a jutrzejszy Dzień przywitasz w pozytywnej energii.

Poczujesz ciepło i Radość. Po „remoncie ” Twoje Życie odmieni się . Nie potrzebne są farby i kleje. Dasz radę sama wszystko naprawić . Nie musisz więcej wchodzić w układy, które Cię ranią i nie interesują. Wystrzegaj się ich.

Gdy każdego Dnia będziesz budziła się z uśmiechem na ustach przyciągniesz do siebie dużo Radości i pewności siebie. Wtedy zwyciężysz uczuciowo. Nie będziesz więcej OSOBĄ DO WYNAJĘCIA .

Twoje Serce nie jest do wynajęcia, ale wręcz przeciwnie do zamieszkania na stałe. Nie Jesteś maszyną budowlaną, nie Jesteś jak pusty plac budowy. JESTEŚ jak nowe wzgórze na którym powstają nowe domy, mieszkania….na którym Ludzie ( jak ptaki ) budują swoje związki ( gniazda).

Poczuj nowy smak Życia ! Nowy smak samej siebie,  a także nowy smak swojego ukochanego.

Jakie masz na chwilę obecną horyzonty swojego Życia?? Nie wiesz…..

Wygraweruj w swoim Sercu słowa:”KOCHAM SIEBIE I WSZYSCY MNIE KOCHAJĄ !!! „

Niech to będzie motto Twojego Życia. Oswajaj się z ta myślą i powtarzaj ją codziennie przed Snem. Bądź jak stal!!! Nieugięta w swoich działaniach !!!

Milej Nocy życzę 😉

Wasza Agga Soyala

 

 

 

Tags: No tags

3 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *