DSC_5248

Masz jedynie 31 Dni !

No i mamy Grudzień. Miesiąc na naprawienie całego Roku 2015. Jedynie miesiąc. Czy pamiętasz swoje postanowienia Noworoczne, gdy 1 Stycznia pełna Radości i ufności świętowałaś rozpoczęcie 2015 Roku? Co wtedy czułaś , co myślałaś i czego oczekiwałaś po tym Nowym Roku.

Za chwilkę rozpocznie się kolejny Nowy Rok ….2016… a Ty ciągle tkwisz w tym samym….Ile jeszcze musi upłynąć tych Nowych Roków, aby coś zmieniło się u Ciebie, w Twoim Życiu? Masz jedynie miesiąc na poprawę tego obecnego Czasu 2015. Wiem, że to nie jest dużo, ale przypominam, że właśnie TY masz wpływ na to co się dzieje u Ciebie, co Cię spotyka.

Nie wiem czy pamiętasz, ale w którymś moim wpisie na blogu, zamieściłam artykuł odnośnie tego, jak Twoje myśli kształtują Twoje Życie. To w którym miejscu Jesteś dzisiaj, wcześniej pojawiło się u Ciebie w głowie, w Twoich myślach, w Twojej podświadomości i nadświadomości, a także w umyśle świadomym. To czego dzisiaj dotykasz, co Cię spotyka, wszelkie sytuacje, okoliczności , ludzie a nawet znajomi wcześniej były w Twojej Głowie.

Wiadomo, że każdy chce być Szczęśliwy i bogaty, zdrowy, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że obawy też się realizują. Powiesz mi, że wcale nie chciałaś, aby On Cie zdradził, wcale nie chciałaś nie mieć pieniędzy, wcale nie chciałaś być chora…Tak zgadzam się z Tobą, ale co myślałaś o Nim , co myślałaś o swoich finansach a co o swoim zdrowiu?

Wchodząc w Nowy Rok miałaś plany, postanowienia i zapał, ale zabrakło Ci odwagi i tej wewnętrznej wiary, że faktycznie tak będzie jak sobie życzysz. Zabrakło Ci wiary, że faktycznie zadzieje się tak, jak chcesz. Zamiast tego spoczęłaś na laurach, i gdyby to było jedynie to, ale nie, Ty zaczęłaś poddawać w wątpliwość, że możesz osiągnąć swoje cele, że możesz cokolwiek zrobić aby być osobą szczęśliwą. Może i myślałaś z uporem o tym, aby wszystko zrealizować , ale założę się, że czułaś przy tym wszystkim leciutki strach i niedowierzanie. Nie miałaś pewności tej w samym środku siebie.

 

Masz jedynie 31 Dni, aby nadrobić stracone 11 miesięcy obecnego Roku. Możesz jeszcze sprawić, aby ten Rok nie poszedł na marne, aby zobaczyć, że coś ruszyło do przodu, że wyrywasz się z owej pustki i zapomnienia.

31 Dni na realizację tego co miało zająć Ci Rok. Jeśli już Dzisiaj 1 Grudnia 2015 Roku podejmiesz tą walkę i zmagania z samą sobą mogę Ci powiedzieć, że już Jesteś osobą, która wygra!

Zobacz, kolejny Nowy Rok 2016 jest już bardzo blisko a Ty ciągle się zamartwiasz, nie sypiasz po Nocach, Jesteś smutna i przygnębiona i nie widzisz sensu Życia. Marnujesz swój kolejny Nowy Rok na smutki, niepewność i strach. Marnujesz kolejny miesiąc na narzekanie i płacz. Marnujesz kolejny Tydzień na pogoń za pieniądzem i facetem, który już dawno o Tobie zapomniał. Marnujesz kolejny Dzień na……no właśnie na co zmarnujesz ten Dzień 1 Grudnia? Dość!

Nie masz tyle Czasu, bo nikt z Nas go nie ma. Jest limit i nie wiadomo kiedy On się skończy, więc weź się w garść i pokaż sobie oraz innym, że potrafisz mądrze rozporządzić tym Cudem jakim jest Życie, jakim jest TEN DZIEŃ i kolejne 30 z tego Nowego /Starego Roku 2015.Pokaż przede wszystkim sobie, że potrafisz inaczej, że potrafisz z chęcią i zapałem, że potrafisz mieć uśmiech na twarzy , ale i  w swoim Sercu.

Ja gdy coś robię z pasją i tym wewnętrznym cichym impulsem i przekonaniem, że coś się uda jestem co prawda bardzo zamyślona i jakby niedostępna w obecnym Świecie, ale w głowie mam właśnie tą jedną jedyną myśl, którą chcę i wiem, że zrealizuję. Nawet przy zmywaniu naczyń (bardzo lubię zmywać, bo mogę wtedy przywrócić odpowiednią energię odnośnie zmywanych przedmiotów w zależności w którą stronę wykonuję ruchy gąbką) mam w głowie tą myśl i cieszę się nią z lekkim, tajemniczym uśmiechem. Wiem, że tak będzie, że tak się stanie i zrealizuje. Oczywiście szukam ścieżek i rozwiązań i układam krótki scenariusz wydarzeń.

Szkoda, że nie umiem tego stanu opisać dokładnie, ale jest to takie „klik” i już wiem. Osoby czytające tego bloga i niektóre z osób piszących komentarze wiedzą już co chcę przekazać. To jest jak swojego rodzaju trans czy coś podobnego, po prostu to się dzieje i już  😉 

Masz jedynie 31 Dni na realizację swoich zapomnianych postanowień Noworocznych i nie ważne czego one dotyczą, bo jeszcze przy odrobinie Dobrej Woli i dyscypliny możesz te postanowienia zrealizować.

Zapisz je na kartce i dopisz jakieś nowe. Nie obawiaj się, że coś jest głupie i dziwne. Zacznij działać! Każdego Dnia postaraj się zrealizować jedno zadanie a te, które wymagają dłuższego Czasu na spełnienie dokładnie rozpisz i też działaj. Zobaczysz, że jeśli wykonasz ten pierwszy krok, okoliczności, sytuacje, zdarzenia i ludzie będą Cie zaskakiwać i przybliżać do realizacji Twoich Noworocznych postanowień z przed 11 miesięcy.

Nie przekładaj ich na kolejny Nowy Rok bo to jest bez sensu, lepiej działaj już teraz a w Nowym Roku 2016 zrealizują się one w całości a także powstaną nowe postanowienia.

Chodzi o to, abyś nie straciła tych wcześniej wypowiedzianych postanowień, abyś uwierzyła, że możesz je naprawdę mieć spełnione i uratowała jeszcze ten 2015 Rok. Jeśli nie zdążysz to trudno, ale wtedy wejdziesz z otwartymi energiami w kolejny Nowy Rok, przekraczając Granicę Czasu będziesz wiedziała z tym tajemniczym uśmiechem na twarzy, że wszystko jest możliwe.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do późnych godzin wieczornych z małymi przerwami na kawę. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

68 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *