IMG_20151201_184841

Proroctwo Wernyhory dla Polski

Oto co znalazłam przeglądając domową biblioteczkę….

 

Proroctwo Wernyhory

Rok 1766 ( data powstania przepowiedni)

 

” Miejsce to, przez młynarzy na wsypie zamieszkane, będzie ozdobione kształtnymi murami i wspaniałym pałacem, do którego się zjedzie dwóch monarchów.

W kraju Polskim niebawem zrobi się wielka wrzawa, brat zmaże krwią brata ręce swoje, będą rabunki, obcy żołnierze wiele złego nabroją i wieże napełnią niewolnikami. Potem z trzech stron wielka część kraju rozerwana będzie.

Polacy w nienawiści ku swemu królowi długo będą się sprzedawali, na koniec zagorze pożar wojny-i wielka część Polski rozebrana zostanie na trzy części.

Powstanie w kraju człowiek mały, bitny, ale nie takiej siły, aby zwyciężył nieprzyjaciół. Ten pojmany zostanie , a kraju Polskiego reszta rozebrana zostanie. Wisła pod stolicą krwią się zafarbuje, a król ich nie umrze w swej stolicy.

 

Naród jeden daleki, zamordowawszy króla, powstanie tak, że wielu królom i książętom strasznym się stanie, zgnębi jedno królestwo, a na odebranym od niego kraju małym powstanie część Polaków i rząd nowy.

 

W roku trzecim po powstaniu tych Polaków będzie w wielkiej części świata straszna wojna. Posunie się potem mocarz Zachodu i na czele narodów pójdzie na Wschód – i Smoleńsk zdobędzie i Kreml obali; – ze szczytu wielkiego strącony, wygnany zostanie na wyspę.

Będą się zbierać monarchowie i radzić, a ostatni Zjazd będzie w Rusi Czerwonej, ale z układów monarchów nic do skutku nie przyjdzie. Będą się kojarzyć związki, aby Polskę utworzyć , ale te zrazu skutku nie wezmą i nie udadzą się. Przyjdzie do wojny z Turkami, którzy pokonani zostaną – i Rosja jak koń rozhukany pomknie się w głąb Turcji, lecz potem się Turcja pokrzepi. Polacy zaczną powstawać. Wojownik wielki z narodem bitnym zwycięży Rosjan- i wtedy naród Polski mocniej powstawać zacznie:wpadnie potem na obóz moskiewski pod Konstantynopolem,w jarze Hańczarychą zwanym,Moskalów zabije i bić już będzie do mogił Perepiata i Perepiatychy, gdzie drugi obóz moskiewski stanie, wszędzie ścieląc ( pole) trupami moskiewskimi. Przyłączy się do Polaków Turczyn i Anglik, pójdą przez Kijów, zawalając Dniepr trupami moskiewskimi, zajdą w daleki kraj moskiewski i w końcu powitają Moskale Polaków,jako braci: z nieprzyjaciół zrobią się przyjaciele.

Polski kraj zostanie w dawnych granicach za pomocą Turków i Anglików.

 

Mały i mało znany naród wystąpi i zjedna sobie znaczenie w Europie.

 

I Małorosja szczęścia zażyje ,lecz nie dojdzie dla niej czas, w którym wielkie zajdą rzeczy. Mówiłbym o nich, ale się boję, aby Dnieprze ze swoich nie wystąpił łożysk.

 

W znacznej części świata odmieni się zewnętrzne nabożeństwo, nastaną nowe rządy, stare zmienią się albo upadną – i szczęśliwość trwać będzie przez wiele lat „

Tekst pochodzi z książki pt.”Przepowiednie dla Polski i świata”

 

11215180_1002038103185871_1374994211057448130_nNa Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do późnych godzin wieczornych tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *