cropped-8.jpg

Świąteczny Rytuał Obfitości.Twoja Mama

Już 21.12 nastąpi Kalendarzowa Zima. Ta pora Roku koresponduje z Energią Ziemi. Jak wiadomo, Ziemia jest Naszą Matką. Ona Nas karmi, jest żyzna , wilgotna i sucha.To na Niej przeżywamy swoje Życie, to Ona daje Nam pokarm i wodę. Bez Niej nie byłoby Nas.

Ziemia reprezentuje najgęstszy z Żywiołów. Prawdziwa energia ziemska istnieje też w każdym z Nas. Śniegu jeszcze nie ma, a więc warto wykorzystać tą chwilę na to , aby przycisnąć swoje dłonie do świeżej Ziemi, poczuj jej stabilność, jej siłę. W ten sposób wzmocnisz się i wyrównasz swoje energie, które w szaleństwie przedświątecznym mogą być rozszalałe i niespokojne. Podejdź do tego gorącego czasu przedświątecznego ze spokojem a zobaczysz, że wszystko się poukłada.

Zapytaj też moich kart , bo przez dotknięcie Magii ustabilizujesz swoje Życie w każdej sferze: miłości, zdrowia czy finansów. Teraz są doskonałe energie , które otulają Nas Miłością i radością i jeśli chcesz, aby ta końcówka Roku i początek 2016 r były dla Ciebie sprzyjające to dotknij Magii jeszcze dziś. „Jaki koniec Roku takie pierwsze miesiące Nowego Roku”.

Mamy szczególny Czas w którym jest obecna Świetlista Energia Obfitości. Jest to Czas, gdy możemy i powinniśmy zaprosić do swojego Życia tą potężną siłę, która Nas otuli, doda pewności siebie, radości a także przyciągnie do Naszego Życia wszelką obfitość w każdej sferze Życia.

Niebawem bo 25.12 w Czasie Świąt nastąpi wyjątkowa , ostatnia w obecnym Roku Pełnia Księżyca. Dawno nie było Świątecznej Pełni Księżyca w której jest otwarta Droga do wszelkiego powodzenia. Wykorzystaj ten Czas dla siebie, zaopatrz się w tą cudowną energię, aby jeszcze ten 2015 Rok i początek 2016 Roku był dla Ciebie i Twoich najbliższych sprzyjający.

nananZapraszam wszystkie osoby do Świątecznego Rytuału Obfitości, który wniesie do Was pozytywne energie zdrowia, miłości i finansów. Przez ten Rytuał napłynie do Waszego Życia wszelka obfitość. Osoby, które nie zdążyły skorzystać w zeszłym Roku lub chcą umocnić energię obfitości też mogą skorzystać.

Rytuał ten wykonuję jedynie raz w Roku a energia jego utrzymuje się przez najbliższe 12 miesięcy a u niektórych nawet dłużej.

Przypominam, że każdą osobę sprawdzam indywidualnie czy można u niej wykonać ten silny Rytuał.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czy się kwalifikujesz lub Twoja Rodzina napisz do mnie na aggasoyala@gmail.com

Dokonam analizy i osobistej wyceny, podaj przy tym swoją datę urodzenia.

Ilość miejsc jest ograniczona tak jak w poprzednich latach.

Na zgłoszenia czekam do 19 grudnia. Miejsca będą przyznawane według kolejności zgłoszeń.

Magiczna Linia tel 708 788 222

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

6 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *