7

Horoskop 10 Grudzień

Horoskop 10 Grudzień

 

wisielec Wisielec

Dzień zapowiada się dość leniwie. Będziesz potrzebował ciszy i spokoju, aby przemyśleć dotychczasowe swoje decyzje i posunięcia. Twój rozrachunek już od dawna na Ciebie czekał, aczkolwiek uważałeś, że przyjdzie odpowiedni Czas i on właśnie przyszedł.

 

Będziesz rozmyślał i medytował nad sprawami uczuciowymi i ogólnym podejściem do Życia. Wyciszenie i rozważania naprowadzą Cie do podjęcia korzystnych decyzji. W końcu zrozumiesz z kim chcesz być i czego oczekujesz od związku.

Osoby samotne mogą spodziewać się nagłego olśnienia w sprawie wydawałoby się trudnej i starej.

 

W pracy również będziesz wycofany i jakby nieobecny. Postanowisz dobrze przygotować się do dalszych działań odnośnie rozmowy z szefem i prośby o ewentualną podwyżkę. Ten Czas jest Ci potrzebny na regenerację sił i obmyślenie doskonałej strategii. Nie jest do korzystny Dzień na podpisywanie umów, kontraktów czy branie pożyczek, ponieważ wszystko będzie przeciągało się w Czasie a zaciągnięty kredyt będzie mozolnie i z trudem spłacany. Wszystkie ważne rozmowy biznesowe przełóż na inne terminy , bo przecież chcesz osiągnąć sukces.

 

Możesz czuć się apatyczny i zniechęcony wewnętrznie. Ospałość i nostalgia a także brak apetytu dodatkowo przyćmią ten Dzień, aby do tego nie dopuścić posłuchaj radosnej muzyki, poczytaj ulubioną książkę, obejrzyj wesoły film lub zadzwoń do koleżanki o optymistycznym usposobieniu.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach popołudniowych do późnych godzin wieczornych. tel. 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło !

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

31 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *