12373311_1014693468587001_2114290197397253912_n

Horoskop finansowy plus Rytuał Obfitości

Horoskop Finansowy plus Rytuał Obfitości

Karty pokazują miesiąc Grudzień a raczej Czas, który jeszcze pozostał jako dość emocjonujący, aczkolwiek w jakiś sposób sprzyjający pod względem finansowym. Kobiety będą jakieś nadwrażliwe, ale to wynika ze specyfiki okresu Świątecznego.Będą popędzały i będą popędzane odnośnie spraw , które muszą być załatwione jeszcze w Starym Roku.

Tarot podpowiada , aby do wszelkich wydatków podejść zgodnie ze swoimi zasadami o których należy porozmawiać z najbliższymi. W sprawach zawodowych dużo szans na podwyżkę, premię czy jakieś gratyfikacje Świąteczne.

Jeśli grasz w gry liczbowe masz okazję odrobinę powiększyć swój budżet domowy. Osoby chcące zaciągnąć pożyczkę lub kredyt mają doskonały Czas od 15 grudnia. Kredyt będzie łatwo spłacany a pożyczone pieniądze zostaną dobrze zainwestowane.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, poznać swój osobisty horoskop finansowy do końca obecnego Roku 2015 zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami Tarota. Do każdej porady Przesłanie Anielskie/podpowiedź Twojego Anioła dostępne do Świąt Bożego Narodzenia gratis.

Przypominam, że są jeszcze wolne miejsca na Świąteczny Rytuał Obfitości, który wykonuję jedynie raz w Roku. Na zgłoszenia czekam do 19.12.2015.

Mamy szczególny Czas w którym jest obecna Świetlista Energia Obfitości. Jest to Czas, gdy możemy i powinniśmy zaprosić do swojego Życia tą potężną siłę, która Nas otuli, doda pewności siebie, radości a także przyciągnie do Naszego Życia wszelką obfitość w każdej sferze Życia.

Niebawem bo 25.12 w Czasie Świąt nastąpi wyjątkowa , ostatnia w obecnym Roku Pełnia Księżyca. Dawno nie było Świątecznej Pełni Księżyca w której jest otwarta Droga do wszelkiego powodzenia. Wykorzystaj ten Czas dla siebie, zaopatrz się w tą cudowną energię, aby jeszcze ten 2015 Rok i początek 2016 Roku był dla Ciebie i Twoich najbliższych sprzyjający.

Zapraszam wszystkie osoby do Świątecznego Rytuału Obfitości, który wniesie do Was pozytywne energie zdrowia, miłości i finansów. Przez ten Rytuał napłynie do Waszego Życia wszelka obfitość. Osoby, które nie zdążyły skorzystać w zeszłym Roku lub chcą umocnić energię obfitości też mogą skorzystać.

Rytuał ten wykonuję jedynie raz w Roku a energia jego utrzymuje się przez najbliższe 12 miesięcy a u niektórych nawet dłużej.

Przypominam, że każdą osobę sprawdzam indywidualnie czy można u niej wykonać ten silny Rytuał.

Masz szansę wejść w Nowy Rok 2016 z ogromem Radości i Szczęścia. Na samym starcie Nowego Roku Obfitość będzie przy Tobie a także w kolejnych miesiącach. Spraw, aby 2016 Rok był naprawdę udany!

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.40 do 13.00 i w godz popołudniowych do późnych godzin wieczornych tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

40 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *