12346807_1134042546607516_1132166879_n

Jak to jest

Za tydzień już Wigilia a ja nie mam jeszcze nawet choinki. Jakoś specjalnie się tym nie martwię, ale dobrze by było już pomyśleć o drzewku. Moje myśli są zupełnie gdzie indziej. Zastanawiam się czy tym razem, w te najbliższe Święta Bożego Narodzenia, będziecie spełnieni i szczęśliwi. Jeszcze niedawno Święta spędzaliśmy razem, bo prowadziłam dla Was programy telewizyjne w Kosmica Tv, a teraz obawiam się, że wiele osób może być samotnych.

 

Z rozmów Waszych wynika , że dla większości z Was będą to zupełnie inne Święta niż do tej pory. W ciągu Roku bardzo zmieniliście swoje Życie, oczekiwania i działania. Bardzo wiele osób boi się tego świątecznego Czasu, nie ma potrzeby, bo ja będę dla Was dostępna na Magicznej Linii.

Kto będzie chciał będzie mógł porozmawiać ze mną jak ze Św. Mikołajem 🙂

Nie przejmujcie się tym, że nie zdążycie upiec makowców czy mięs. Nie przesadzajcie ze sprzątaniem i nadmiarem zakupów. Nie to jest ważne co na stole, ale to co w Sercu.

 

U Nas w Rodzinie jest bardzo stara tradycja czytania Pisma Świętego na początku Wieczerzy. Najstarszy członek Rodziny (u Nas jest to mój Tata) wybiera osobę, która będzie czytała Słowo. Oczywiście nikt nie chce, są przekomarzania i uniki, ale zawsze w efekcie ktoś się zgłasza niby z chęcią. Czemu nikt nie chce ? Bo czytanie Pisma Świętego jest ogromnym przeżyciem, które doprowadza do wzruszenia, głos się trzęsie a ręce drżą , nie mówiąc już o pomyłkach w czytaniu. Ja też od czasu do czasu czytam, i coś czuje , że w najbliższe Święta też tak będzie.

Następnie Tata wygłasza mowę, o tym co najważniejszego zdarzyło się w ostatnich miesiącach, wspomina osoby , które odeszły i te które nie mogły z wielu przyczyn zasiąść przy wspólnym stole. Odmawiamy Modlitwę i dzielimy się opłatkiem. Potem rozpoczyna się uczta, podczas której nie spożywamy mięsa. Gdy już każdy spróbuje potraw (przypominam, że musi być liczba nieparzysta i każdej potrawy należy skosztować aby zapewnić sobie dostatek na dwanaście miesięcy) wyciągamy źdźbło trawy z pod obrusa. Wróżymy co komu wyszło. Następnie jest Czas na rozdawanie prezentów (za wierszyk) i śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitar.

 

Ważne jest, aby w te Święta nikt nie był sam w Domu. Rozejrzyj się bo może właśnie Twoja sąsiadka, zapomniany krewny lub przyjaciel te Święta spędzi samotnie. Nie dopuść do tego, aby ktoś czuł się niepotrzebny i smutny. Ludzie nie potrafią przyznać się do tego, że potrzebują pomocy, wsparcia, że czują się samotni. Dobro powraca więc nieś je na ile tylko możesz.

 

Przypominam, że te Dni przed Świętami są Czasem gdzie energie są bardzo mocne i sprzyjające. Nie bez przyczyny właśnie teraz będą obchodzone Święta. Dotknij Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Zaopatrz się w tą Różową Mgiełkę na ten świąteczno-noworoczny Czas.

 

Na Magicznej Linii jestem dostępna od teraz od godz.15.00 do godz.23.00. tel.708 788 222. Bez czekania uzyskasz połączenie i podpowiedź co dalej z Twoim Życiem.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *