10311779_1512330305649037_5675732990678819705_n

Źródło Mocy

zdj.z programu ezoterycznego Kosmica Tv 2009/2014 r.

 

Myślisz o prezentach świątecznych dla innych, o tym, aby każdy otrzymał chociaż drobny upominek. Myślisz też o tym, aby wszystko było doskonale przygotowane na Święta, ale czy pomyślałeś o sobie? Czy pomyślałeś o tym , aby sobie też sprawić prezent i nie mów mi, że Ty się nie liczysz, bo jeśli Ty się nie liczysz to nie liczy się nic.

 

Jesteś najważniejszą osobą w Twoim Życiu, bo jeśli Ty Jesteś zadowolony to i inni są też zadowoleni. Wszyscy Jesteśmy połączeni nićmi , które ze sobą współgrają. Jeśli Ty będziesz dbał o siebie i siebie szanował to i inni będą Ciebie szanować.

Nie pozwól już dłużej się oszukiwać i być oszukiwanym, nie pozwól, aby inni decydowali o tym jak Ty się czujesz. Jeśli nie masz na coś ochoty to tego nie rób, nie jedz tego czego nie lubisz, czy też nie idź na spotkanie wobec , którego wiesz, że nie masz chęci.

 

Od Ciebie zależy jaką decyzję podejmiesz i czy potem będziesz dobrze się czuł z tym co postanowiłeś. Denerwuje mnie takie przymuszanie kogoś do pewnych spraw. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest być niezależnym w tym co się robi i co się czuje, aczkolwiek przy odrobinie wysiłku i chwili przemyśleń można to osiągnąć. Nie musisz poddawać się czemuś czego nie chcesz, bo wtedy tracisz połączenie ze Źródłem i zaczynasz źle się czuć, mieć kiepski nastrój, bóle głowy, kręgosłupa czy bezsenne Noce.

 

Natomiast jeśli robisz coś i podejmujesz decyzje zgodnie ze swoją Wolą czujesz się wspaniale i masz w sobie chęć do wszystkiego. Koncentruj się na swoich uczuciach, emocjach, a wtedy będziesz wiedział na jakich wibracjach energetycznych odbierasz rzeczywistość i będziesz wiedział czy Twój dobry humor za chwilę nie przeminie. Obserwuj to co czujesz i jak się z tym czujesz bardzo dokładnie. Po kilku Dniach spostrzeżesz, że przez większość Czasu Jesteś gdzieś myślami i uczuciami gdzie nie powinno Ciebie być.

 

Połączenie ze Źródłem czy też ze swoim wnętrzem, ze swoją Boskością jest najważniejszym elementem jak nie całością, której musisz się nauczyć, aby być zadowolonym ze swojego Życia. Gdy to odkryjesz, całe Twoje dotychczasowe Życie zmieni się, a Ty będziesz osiągał sukcesy na każdej płaszczyźnie.

 

Możesz mieć Miłość jaką chcesz, możesz mieć pieniędzy ile chcesz, możesz mieć doskonałe zdrowie. To wszystko będzie Ci dane, jeśli będziesz utrzymywał stały kontakt ze Źródłem. Jeśli Jesteś podłączony do Góry czujesz się świetnie, radośnie i spokojnie. Emocje, uczucia, jeśli się w nie wsłuchasz, powiedzą Ci, czy to połączenie jest zerwane czy też nie. Jeśli masz jakiś gorszy Dzień to nie oznacza, że kolejny też taki będzie.

Masz szansę w każdej chwili zmienić bieg zdarzeń przez ponowne podłączenie się do pozytywnych wibracji. Nie marnuj ani chwili i nie odkładaj nic na później bo możesz nie zdążyć, bo skąd masz pewność, że to później nastąpi. Tak naprawdę nie ma przeszłości i nie ma przyszłości a jest tylko tu i teraz. Jakże mało Ludzi dostrzega i cieszy się teraźniejszością. Większość osób żyje w przyszłości nie dostrzegając Dnia dzisiejszego.

 

Podaruj sobie minutę dziennie na rozkoszowanie się chwilą obecną. Z tych minut powstanie godzina, doba, miesiąc, Rok a potem cała Twoja Historia. Będziesz pamiętał o tych chwilach i z nich zbudujesz swoją Siłę, która przyda Ci się niejeden raz. Zrób sobie prezent świąteczny, kup sobie coś miłego i rozkoszuj się tym. Nie wszystko jeszcze stracone, tym bardziej , że w czasie Świąt jest potężna Siła Miłości, która jest największa ze wszystkich Sił. Nie ważne ile masz lat, nie ważne co przeszłaś, co straciłaś a co zyskałaś. Daj na nowo szansę sobie samej i zacznij ŻYĆ. Jeśli nie wiesz od czego zacząć lub jak to jest u Ciebie z tym podłączeniem do Źródła-śmiało możesz zapytać.

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach popołudniowych do późnych godzin wieczornych. Bardzo łatwo można teraz do mnie się dodzwonić, ponieważ większość osób zajęta jest pogonią świąteczną. tel. 708 788 222.

 

Pozdrawiam ciepło! 

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *