choinka3

Magia Sosny

Kupowanie choinki to wcale nie jest taka prosta sprawa….

 

 

choinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Od wielu lat zawsze ścinaliśmy choinkę z Ogrodu, aczkolwiek obecnie są tak wielkie, że nawet obcięcie samego czuba grozi przebiciem sufitu.

 

Postanowiłam dać zarobić Nadleśnictwu i kupić piękną pachnącą i świeżą choineczkę. Wybierałam i wybierałam. Kiedyś to były w sprzedaży jedynie świerki, te Nasze zwyczajne a teraz bądź mądry i wybieraj od sosny kaukaskiej przez sosnę himalajska, sosnę wejmutkę, świerk karłowaty po w końcu sosnę zwyczajną, która zwyczajna wcale nie jest.

 

Sosna ma bardzo silne właściwości oczyszczające z negatywnych energii. Moja Babcia zawsze podczas Zimy paliła na płycie kuchennej sosnowe igły w celu odżegnania złych mocy w pomieszczeniu, a także zabieg ten, oczyszczał i przewietrzał złą aurę.

Teraz mało kto posiada kuchnie kaflowe, ja marzę o takiej. Obecnie spalam sosnowe igły na palniku kuchenki gazowej lub w żeliwnym garnku w zależności od ilości spalanych igieł. Zapach jest cudowny i orzeźwiający.

 

Jak już wspominałam we wpisie o złotych bombkach, zbieram igły z choinki i wkładam je do specjalnego pudełeczka, aby służyły swoją Mocą przez kolejny Rok. Czasami, w porze świątecznej wieszam gałęzie sosny nad łóżkiem można też położyć je pod łóżkiem. Ładnie to wygląda a przede wszystkim ma Moc uzdrawiania, wyciąga choroby od osoby oraz zabezpiecza przed nowymi zachorowaniami.

chonikna2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coraz więcej osób wiesza gałązki na drzwiach wejściowych, ale mało kto wie, że takie przystrojenie wejścia do mieszkania zapewnia Radość wśród domowników. Sosna 

jest wykorzystywana do celów leczniczych i Magicznych. Jak wiecie są syropy sosnowe, maści itp. Ja wykorzystuję sosnę pod różnymi postaciami w Życiu prywatnym i podczas mojej pracy nad Rytuałami, eliksirami, naparami itp.

 

Igły zbierane podczas Świąt Bożego Narodzenia mają większą siłę a gdy jeszcze pochodzą z własnoręcznie ustrojonej choinki, można spodziewać się wyśmienitych rezultatów. Możecie zrobić dobry uczynek i prezent dla bliskiej osoby ofiarując jej jako prezent Gwiazdkowy saszetkę wypełnioną igliwiem. Powinna być koloru czerwonego. Woreczek może być dowolnej wielkości i kształtu np. serce, kulka, bombka, gwiazda, usta itp.

 

W ten sposób do osoby obdarowanej takim prezentem, przybędzie dobre zdrowie i ochrona a Wasze relacje ocieplą się w krótkim Czasie.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do późnych wieczornych. tel. 708 788 222.

 

Obecnie jest ogromna łatwość dodzwonienia się, ponieważ jak to mówicie „wszyscy lepią pierogi i strugają karpie”  😉  

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

36 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *