IMG_20160105_133011

Jak zrobić Kalendarz Marzeń

Na początku każdego Nowego Roku, każdy z Nas otrzymuje nową szansę na urzeczywistnienie swoich marzeń. Nie oznacza to wcale, że jakieś stare problemy nagle przestają istnieć, ale można je zminimalizować, rozwiązać. Otrzymujemy nową szansę na nowe okoliczności zmian w Naszym Życiu. To jest tak, jakby kupić nowy kalendarz. Masz szansę napisać w nim wszystko co chcesz.

Na początku każdego Nowego Roku należy wykonać swój osobisty Kalendarz Marzeń.

Jak to zrobić? Należy wybrać z bogatej oferty sklepów, kalendarz, który Wam się podoba najbardziej. Mój widzicie na zdjęciu głównym. Następnie trzeba przejrzeć kalendarz i zobaczyć, które ze stron Was przyciągają. Na tych stronach, które Was wołają należy napisać coś dobrego dla siebie np. jestem piękna i mądra, realizuję swoje marzenia, mam wymarzone mieszkanie, jestem na randce z X.

IMG_20160105_125544Możecie być pewni, że właśnie te Dni w ciągu Roku 2016, będą dla Was szczególnie korzystne. Należy też, na wybranych przez siebie stronach czy Dniach, napisać jakieś cytaty, złote myśli. Można przyozdobić każdą stronę obrazkami itp. Bardzo istotne jest, aby Kalendarz Marzeń, który stworzycie Wam się podobał. Jeśli zobaczycie jakąś rzecz w sklepie, katalogu czy telewizji (nie ważne ile ona kosztuje) zapiszcie ją w swoim Kalendarzu Marzeń. Powoli te marzenia będą się realizowały. Los przyciągnie do Was osoby, okoliczności i zdarzenia, które w pośredni lub bezpośredni sposób pomogą Wam zrealizować te Marzenia.

 

 

Należy pamiętać, że jedno marzenie powinno być przeznaczone nie dla Was, można je podarować np. Mamie, koleżance itp. Wszechświat mając zapisany Kalendarz Marzeń szybciej „zmobilizuje się”do realizacji tych Marzeń w Twoim Życiu.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godz. popołudniowych do godz. 22.00. Tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

62 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *