12540301_1560432200914469_1302942630_n

A ile Ty masz Światów

Jeździsz, podróżujesz, przemieszczasz się. Chcesz być wszędzie tam, gdzie Jesteś potrzebna i trudno Ci konkretnie powiedzieć, gdzie najbardziej potrzebują Twojej pomocy i takiego zwykłego „bycia Ciebie”.

Może sama przed sobą nie chcesz wiedzieć, gdzie masz być na dłużej i gdzie Cie najbardziej potrzebują. Może nie Jesteś jeszcze gotowa na taką odpowiedź, a może po prostu nie ma takiej, jednoznacznej odpowiedzi.

Chcesz połączyć wszystkie Twoje Światy w jedną całość. Nie chcesz dłużej ich dzielić, ale nie wiesz na tą chwilę jak to zrobić. Nawet nie wiesz czy takie połączenie jest możliwe. Gdy Jesteś w jednych z tych Twoich Światów, Twoje myśli i tak skupiają się na tym drugim Świecie. I nie ważne w którym z nich obecnie się znajdujesz.

Każdy z tych Światów jest dla Ciebie bardzo ważny i nie chcesz określać, który jest na pierwszym miejscu. Być może Twoje Światy rozrosły się lub doszły jakieś nowe i to chyba jeszcze bardziej daje Ci do myślenia. Nie narzekasz, nie skarżysz się, ale zaczynasz coraz bardziej zastanawiać się co dalej i którą Drogą iść. Gdzieś wewnętrznie czujesz, że dasz z tym wszystkim radę, gdy będziesz miała wsparcie ze strony bliskich osób, a z drugiej strony nie chcesz się przyznać, że właśnie Ty, tego wsparcia potrzebujesz i w cichym milczeniu jakby oczekujesz.

W każdym z tych Światów Jesteś tą samą osobą, aczkolwiek jakby w innej roli. Tworzysz swoje spektakle najlepiej jak potrafisz i chociaż często Jesteś bardzo zmęczona , idziesz dalej. Wszystkie Twoje Światy są Twoim Życiem. Są jedną wielką Nauką, przez którą przechodzisz. Są doświadczaniem przeróżnych emocji i stanów bycia. Są potrzebne, abyś mogła wzrastać i rozwijać się wewnętrznie.

Dobrze jest , gdy wszystkie Twoje Światy chociaż trochę są połączone ze sobą, bo wtedy nie ma w Tobie wewnętrznych rozterek, mimo częstego rozdarcia Serca. Ważne jest , aby chociaż trochę, te Twoje Światy wiedziały o sobie wzajemnie, abyś połączyła je w pewnym sensie. Może być to połączenie przez relacjonowanie tego co dzieje się u Ciebie każdego Dnia, jakie masz myśli , uczucia oraz co się zdarzyło dla Ciebie ważnego.

 

Wyjeżdżając z jednego Świata, pozostawisz go w pewnym porządku i gdy do niego wracasz fizycznie, rozpoczynasz bycie w nim od chwili w której go zostawiłaś. Dlatego tak ważne są rozmowy i opowiadania co się u Ciebie obecnie dzieje. Bez tego jeden z Twoich Światów może ulec całkowitemu rozpadowi.

Wszystkie Twoje Światy są jakby Tobą, a Ty jesteś centrum tego wszystkiego. Masz wrażenie, że wszędzie Jesteś potrzebna i że to Ty kręcisz się wokół innych osób. Faktycznie może tak być, ale w większości przypadków to okoliczności, ludzie zdarzenia, kręcą się i wirują wokół Ciebie.

Możesz mieć wrażenie, że powinno być Ciebie więcej, że powinnaś być nie w jednym egzemplarzu swojej fizyczności, ale conajmniej w dwóch lub trzech. Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Ja to chyba powinnam być w setkach tysięcy egzemplarzy, aby każdy z Was mógł mnie mieć przy sobie cały czas 😕

Póki co, nie wynaleziono jeszcze rozdwajania się, a i tak w jakiś sposób możesz pogodzić Twoje różne Światy w jedno Życie, które wygrałeś. Ciesz się tym, co niesie Ci Los. Nie roztkliwiaj się nad tym jak dasz radę i czy w ogóle dasz. Nie myśl za dużo co będzie dalej.

Jesteś Ty w przeszłości, Jesteś Ty tu i teraz i Jesteś Ty w przyszłości. Aczkolwiek najważniejszy Jesteś Ty z TU i TERAZ. W tym miejscu gdzie obecnie Jesteś, jest Twoje Tu i TERAZ. Obecnie tu, jest Twój Świat, w którym musisz coś wykonać, aby mieć możliwość cieszenia się tymi innymi Światami.

Niby podzielone, a jednak są połączone ze sobą, bo łączysz je Ty sam. Ty Jesteś ogniwem je scalającym. Ty Jesteś motorem i żeglarzem swoich Światów i w dużej mierze zależy od Ciebie, gdzie dopłyniesz, nie tracąc przy tym ani jednego spektaklu zakończonego brawami.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna. tel.708 788 222.

Pozdrawia ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

31 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *