IMG_20160101_164550

Horoskop Styczeń 12

Horoskop Styczeń 12

 

Zmiany i wszelkie początki będą przyświecały dzisiaj Twoim działaniom. Zapragniesz coś zmienić w swoim wyglądzie, a nawet możesz umówić się na wizytę u fryzjera. Rutyna i nuda odejdą na bok. Zrozumiesz, że musisz coś zrobić, aby nie oszaleć z nadmiaru negatywnych myśli. Postanowisz rozprawić się z niedomówieniami miłosnymi i postawisz wszystko na jedną kartę, albo On decyduje się na Twoje propozycje, albo zakończysz znajomość. Wbrew pozorom poczujesz się znacznie lepiej , gdy niejasności w relacji zostaną rozwiane. Z nowymi nadziejami rozpoczniesz planowanie swojego Nowego Roku. Osoby będące w stałych związkach dadzą sobie ponowną szansę na rozmowy i zbliżenie się do siebie.

 

W pracy zawodowej będziesz tryskał pozytywną energią, a nowe pomysły zdecydowanie przypadną do gustu przełożonym. Skoncentruj się na przydzielonych Ci zadaniach i nie przejmuj się konkurencją ze strony koleżanek.

 

rycerz bulawDoskonały Czas dla osób grających w różnego rodzaju gry. Niespodziewane wygrane mocno podreperują domowy budżet. Możesz też śmiało rozpocząć swoją działalność gospodarczą lub zainwestować na giełdzie.

Uważaj na swoje zdrowie. Ubieraj się stosownie do pogody, bo możesz być o krok od początkującej grypy.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. południowych do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *