DSC_0013

Magia śniegu

Zimowy weekend sprzyja spacerom, jeśli jest u Was śnieg możecie zastosować Magię Zimy. Śnieg jest wspaniały w swojej konsystencji: jest cieczą w stanie stałym, jest podatny i plastyczny.

Magia Śniegu była stosowana już w bardzo dawnych czasach, teraz niestety mało kto o niej pamięta. Najlepszy jest śnieg świeży, nie zamrożony. Za pomocą śniegu można pozbyć się problemów związanych z brakiem pieniędzy, brakiem miłości, czy brakiem dobrego zdrowia. Należy zebrać świeży śnieg do plastikowego kubeczka, może być jakiś jednorazowy kubek. Zbierając śnieg należy myśleć o tym wszystkim, czego chcecie się pozbyć z Waszego Życia. Myśli muszą być pewne i zdecydowane. Należy uruchomić w sobie tą wewnętrzną pewność, że pozbywacie się tego wszystkiego.

Jeśli chcesz pozbyć się braku pieniędzy, możesz pomyśleć i poczuć pozbywam się dziury finansowej, długów i kredytów. Myśląc tak, napełnij kubek do końca śniegiem i uklep go, aby powierzchnia była równa. Zabierz go ze sobą i wstaw do lodówki zamrażalnika na 3 Dni. Potem wyjmij go na Noc, a rano gdy już śnieg będzie wyglądał jak woda, wylej do toalety wyobrażając sobie jednocześnie, że wszystkie Twoje zmartwienia odchodzą, odpływają wraz z roztopionym śniegiem. Kubek włóż do woreczka, przewiąż czerwoną nitką lub wstążką i wyrzuć do śmietnika na ulicy. Umyj ręce pod zimną wodą.

 

Ta stara Magia sprawdzi się w każdej dziedzinie Życia, w której chcesz zrobić porządki. Innym sposobem na przyciągniecie do siebie pozytywnych energii, jest robienie Orła na śniegu. Mam nadzieję, że jako dzieci robiliście Orła i wiecie o co chodzi. Niby dziecinna zabawa, a oczyszcza i dodaje radosnych energii. Zabawy na śniegu są fantastyczne, ponieważ śnieg jest (to woda przyp.) oczyszcza, regeneruje a także zamraża troski i uwalnia ukryte w Nas endorfiny. Jako dziecko całe Dnie spędzałam na śniegu a należy pamiętać, że Zimy wtedy były bardzo ostre. Przez wiele godzin budowałam iglo, robiłam tunele i różnego rodzaju figury śnieżne. Zima wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego jak ją wykorzystamy.

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222.

Pozdrawiam serdecznie!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *