samo

Nowoczesna Miłość

zdj. BMW

 

Cichy dźwięk wyrywa Cię z zamyślenia. Zanim odkryjesz co to za sygnał, staje się on już natarczywy i głośny. Ach tak, to Twój  telefon dzwoni. Ktoś najwyraźniej chce bardzo pilnie Cię usłyszeć. Nie chce Ci się odbierać, bo po co….na pewno nie dzwoni to ta osoba, której oczekujesz. On przecież nie odzywa się do Ciebie od dłuższego Czasu. Zastanawiasz się nawet czy jeszcze o Tobie pamięta i czy chce z Tobą  rozmawiać. A przecież gdy wspominasz ostatnią Waszą rozmowę było wszystko ok i sama doszukujesz się winy w sobie na co mógł się obrazić.

W końcu odbierasz i przerywasz natarczywy dzwonek. Tak! To On. Jednak zadzwonił, jednak w jakiś sposób chce z Tobą porozmawiać, a więc stęsknił się za Tobą i znalazł łaskawie chwilkę dla Ciebie, dla Was. Rozmowa miła i sympatyczna, ale chcesz więcej, chcesz nie tylko usłyszeć Jego głos, ale chcesz też Go zobaczyć a nawet i dotknąć Go. Z tym dotknięciem czy przytuleniem, nie będzie tak łatwo ponieważ dzielą Was kilometry długiej drogi.

 

Umawiacie się na rozmowę przez Face Time czy Skypa. Przygotowujesz się do tego wirtualnego, a z drugiej strony jakże prawdziwego spotkania. Starannie dobierasz ubranie, robisz specjalny makijaż, zakładasz biżuterię i nawet skrapiasz się perfumami, które zazwyczaj trzymasz na specjalne okazje. Tak, wszystko zauważy , ale nie poczuje tego zapachu, nie dotknie Cię, nie poda Ci ręki na przywitanie….

 

Wirtualne spotkanie…. Jakże oczekiwane i upragnione, a jednak nie do końca spełnione. Coraz częściej Ludzie mają właśnie takie związki. Łatwiej jest utrzymać taką relacje, gdy znacie się nie tylko z internetu, ale gdy znacie się też w realu. Wtedy związek na odległość ma większą szansę na przetrwanie. Gdy chociaż w małym stopniu, macie Waszą wspólną Historię, wspólne przeżycia. One łączą i cementują znajomość.

 

Wirtualne rozmowy w dzisiejszych Czasach są namiastką prawdziwego związku, są wsparciem i wołaniem Serca o to, aby ta druga strona nie zapomniała o Nas, aby ciągle miała Nasz prawdziwy i żywy obraz przed oczyma, aby Miłość mimo dzielącej odległości mogła przetrwać. To jest bardzo trudne, gdy nie możesz bliskiej osoby dotknąć i przytulić, gdy nie możesz całkowicie uczestniczyć w Jej Życiu.

Starasz się wykorzystać każdą wirtualną rozmowę najlepiej jak potrafisz. Opowiadasz co u Ciebie się zdarzyło i co masz jeszcze do zrobienia. Obserwujesz przy tym bardzo pilnie mimikę twarzy ukochanego i chociaż zdarzają Wam się wspólne chwile śmiechu to nie jest to samo, co może być w realu. Ta Radość nie jest pełną Radością, gdzieś pod spodem czai się wewnętrzny ból i ogromna tęsknota za prawdziwym spotkaniem. W oczach mimo Radości widać ból cierpienia okryty ciepłym spojrzeniem. Smutek ukryty na dnie i Twoje serce cieszące się, że chociaż przez komunikator możecie być w tej chwili razem, że możecie zobaczyć siebie i porozmawiać.

 

Są związki, które rozmawiają ze sobą przez  skype pół Dnia. Włączają kamerkę i zajmują się swoimi sprawami od czasu do czasu rozmawiając z ukochaną osobą tak, jakby była tuż obok nich. Jest to taka namiastka wspólnego Życia, gdy sytuacja i okoliczności nie pozwalają, aby w danym momencie być razem na normalnie, być razem w realnym Świecie.

 

Komunikator staje się w pewnym sensie Waszym realnym Światem. Razem pijecie kawę, razem jecie obiad, a także robicie zakupy. Obecnie jest wiele możliwości , aby być w ciągłym kontakcie z ukochaną osobą, aby móc spędzać z Nią wolny Czas, a także wykonywać zwyczajne zadania każdego niezwykłego Dnia. Po każdej rozmowie cieszysz się, a zarazem bardzo cierpisz bo chcesz więcej, bo chcesz poczuć dotyk rąk , ciepło ust, bo chcesz z Tą osobą dzielić każdy Dzień i każdą Noc i to nie tylko przez internet. Chcesz ukochanego poczuć bardzo blisko siebie.

 

Kilometry dzielą, aczkolwiek gdzie jest prawdziwa i silna Miłość, to taki związek przetrwa. Potrzeba tutaj wielkiego zaufania i pewności, że wszystko jest ok, że partner mimo wszystko tak samo kocha. Gdy po dłuższej przerwie w Świecie realnym spotkacie się, może być Wam trochę dziwnie….. Przytulenie, zapach i objęcia z początku mogą być trochę dzikie i nieśmiałe. Będziesz zamykała oczy, aby wyobrazić sobie, że nadal rozmawiasz przez telefon lub Face Tima czy skypa. Będziesz rozdygotana i niedowierzająca, że w końcu faktycznie przytulasz ukochanego, że jest tuż przy Tobie.

 

Ból Radości i smutek Miłości całkowicie minie. Pozostanie rysa na Sercu i pewnego  rodzaju wyżłobienie powstałe przez tą długą rozłąkę. Rysa ta, będzie przypominała Wam o sile Waszej Miłości i tęsknoty. Nie jest zbyt dużym problemem, gdy ukochana osoba wyjeżdża jedynie na jakiś Czas i wiemy, że np. po dwóch miesiącach ponownie ciągle będziecie razem w realnym Świecie.

Gorzej jest, gdy takie rozłąki i oddalenia powtarzają się cyklicznie. Wtedy związek jest bardzo trudny, bo jest podzielony między Dwa Światy, które są jednym, ale jakby w różnych miejscach. Taką znajomość jest bardzo trudno utrzymać, ale bez obawy bo związki, które są silne, mające do siebie zaufanie i tą prawdziwą Miłość – przetrwają. Należy wkładać w nie jeszcze więcej uczuć, cierpliwości i nadziei, że Los okaże się łaskawy. Życzę tego wszystkim tęskniącym w odległości.

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości odnośnie Twojej relacji na odległość, zapytaj mnie w Naszej rozmowie.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach południowych z małymi przerwami aż do godzin wieczornych tel. 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

7 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *