12648087_10154600377944358_1479404272_n

Jak przyciągnąć pieniądze do swojego Życia?

Jak przyciągnąć pieniądze do swojego Życia? Pewnie nie raz zastanawiałeś się czemu nie Jesteś bogaty pod względem finansowym jak inni. Czemu nie masz dobrze płatnej pracy lub dobrze prosperującej firmy. Nie masz pięknego domu z ogrodem i pokaźnego konta w banku. Starasz się i pracujesz jak możesz najlepiej, a i tak ciągle masz za mało pieniędzy.

 

Przyczyn Twojej biedy może być wiele. Być może masz na sobie jakąś Klątwę pokoleniową, ktoś Tobie źle życzy itp. albo po prostu utknąłeś w niskich energiach i nie potrafisz z nich wyjść. Odnośnie tego czy masz Klątwę czy inne podczepienie, możesz o to zapytać w Naszej rozmowie.

Natomiast czy Jesteś w niskich energiach możesz sprawdzić od razu sam. Zastanów się i przeanalizuj swoje ostatnie dwa lata. Co się w nich zmieniło odnośnie pracy, zarobków i wydatków. Może nic się nie zmieniło, a jedynie masz jeszcze więcej kredytów.

Wypisz wszystkie zmiany na kartce. Następnie wypisz wszystkie swoje obawy, myśli odnośnie tego, że nie masz pieniędzy. A teraz zastanów się od kiedy masz taki lęk, obawy, myśli. Jeśli już wiesz, to zastanów się jak często w ciagu 24 godzin miewasz takie stany. Jeśli masz te obawy prawie cały czas to nie jest za dobrze. Jesteś w niskich energiach.

Na drugiej kartce wypisz bardziej lub mniej realne sposoby w jaki sposób możesz poprawić swoją sytuację finansową. Nie spiesz się. Każde zdanie, każdy pomysł jest bardzo dobry (chociaż na chwilę obecną może wydawać Ci się nierealny), ponieważ zbliża Cię do faktycznego stanu przyciągnięcia większej ilości pieniędzy. Gdy już wszystko wypiszesz, zapal złotą świecę na kilkanaście minut do godziny. Pierwszą kartkę spal w bezpiecznym pojemniku, a pozostałości wyrzuć do toalety.

 

Weź do ręki drugą kartkę i jeszcze raz na spokojnie wszystko przeczytaj. Zauważ, że te pomysły, które są napisane na samym dole kartki są jakieś inne, jakby bardziej nierealne niż pozostałe. Jednak to właśnie one, kryją w sobie zbawienną podpowiedź co należy zrobić, aby pieniądze przybywały. To te pomysły, przyciągają i będą przyciągały do Ciebie wielkie pokłady finansowe. To one, mają największą siłę i Moc przebicia we Wszechświecie. One są kluczem i podpowiedzią, a nawet rozwiązaniem Twoich trosk.

 

Nie wszystko jest napisane wprost, ale wszystko co wymieniłeś na tej liście ma wielkie znaczenie. Zdania czytane na głos pobudzają nici energetyczne jak nić pajęczyny, która zaczyna drgać, a tym samym wysyłaja sygnał, że Ty potrzebujesz więcej kasy.  Wystarczy jedno małe poruszenie, aby skamieniałość finansowa została poruszona. Logicznym jest, że im więcej razy czytasz listę na głos, a potem odtwarzasz ją w swoich Myślach, tym poruszenie pajęczyny będzie mocniejsze, a co za tym idzie, przyciąganie pieniądza będzie większe. Im dłużej i więcej będziesz wykonywał to zadanie, tym większą kasę ześle Ci Los. Nie oczekuj jednak, że nic nie będziesz musiał robić. Na pewno nie wystarczy siedzenie i czekanie na Cud, chociaż i one się zdarzają. Musisz zacząć działać: czytać ogłoszenia o pracy, szukać dodatkowego zajęcia zarobkowego, oglądać same filmy i reportaże o Ludziach bogatych i spełnionych, oglądać filmy komediowe. Ogólnie mówiąc, musisz zacząć się ruszać pod względem mentalnym i energetycznym.

 

Wiem też, że jedno ze zdań, które wymieniłeś na tej liście jest tak poszukiwanym przez Ciebie „złotym środkiem” na rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Tak na odległość i nie znając Ciebie, nie potrafię wskazać Ci tego rozwiązania, ale zawsze możesz o nie zapytać. Sekret jest ukryty w ostatnich zdaniach. Tam jest to, czego obecnie potrzebujesz i chociaż może wydawać Ci się wszystko nierealne, ale tak jest.

Musisz bardziej rozwinąć tą Myśl, przeanalizować, rozszerzyć i wyłuskać z głębin sedno sprawy. Nie będzie to łatwe, aczkolwiek liczę na Twoją Intuicję i Inteligencję. Może też zająć Ci to sporo Czasu, ale warto to zrobić. Okazje i Magiczne Chwile pukają bardzo cicho i zwykle są ukryte , jak w obecnej sytuacji.

 

Wróćmy do pajęczyny, którą poruszyłeś. Każdy z Nas, połączony jest niewidzialnymi nićmi z Kosmosem, Wszechświatem i tym wszystkim, co jest wyżej i dalej. Każdy z Nas jest przytwierdzony do jednego Źródła Mocy i każdy z Nas, może czerpać z niego ile chce i kiedy chce. Ludzie zamykają się nieświadomie na dobrodziejstwa i dlatego powstają problemy. Zbyt przyziemny sposób podchodzenia do rzeczywistości i zamknięcie się w niej jest kardynalnym błędem. Wystarczy otworzyć się wewnętrznie na możliwości i Szansę, które są dostępne dla każdego, aby dojść do pełnej satysfakcji finansowej. Wszechświat odpowie i podpowie co masz zrobić, aby wyjść z długów finansowych. Warto też medytować czy na chwilkę oddać się ciszy, aby przyszło rozwiązanie. Należy też, bardzo często powtarzać zdanie, które wiele osób już zna z moich ówczesnych programów telewizyjnych. A mianowicie: „Mam tyle pieniędzy ile potrzebuję i jeszcze odkładam”.

Jest to doskonały, sprawdzony sposób na dobra finansowe i materialne. Możesz mieć taką kasę, jaką chcesz. Wszystko zależy do Ciebie i Twojego działania. Jeśli nadal nie Jesteś pewny jak to wszystko ma zadziałać, czy pozbędziesz się zadłużenia i jak to zrobić, śmiało pytaj. Jestem do Twojej dyspozycji.

 

Magiczna Linia tel. 708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

30 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *