color-866102__340

Jak długo będziesz się ukrywać ?

Jak długo będziesz się ukrywać ?

To co wydaje Ci się odkryte nie zawsze jest prawdą. Czasami musisz nałożyć na siebie wiele warstw kłamstwa, przystosowania się do innych, musisz wdrożyć normy innych. Często te normy, których nie chcesz, aby w efekcie odkryć prawdziwego siebie.

Rodzimy się czyści bez żadnych ograniczeń. Dopiero świat zewnętrzny kształtuje w Nas pewne zachowania i postrzeganie otaczającej Nas rzeczywistości. To, czy widzisz tą rzeczywistość jak inni, jest pewną, ukryta normą.

Każdy z Nas widzi wszystko inaczej. Ilu jest ludzi, tyle interpretacji, aczkolwiek każda interpretacja swojej rzeczywistości jest inna. Możesz opowiedzieć to Twojemu najlepszemu przyjacielowi, Mamie, partnerowi, aczkolwiek i tak będzie to inny obraz niż chcesz przedstawić. Słowa są za małe, aby opisać wszystko, stan faktyczny Twojej sytuacji. Może też, nie chcesz sam o sobie dowiedzieć się akurat teraz, prawdy i nakładasz na siebie kolejną warstwę kryjącej farby. Farby zachowania, emocji. Tak jak malarz, malując obraz nakłada kolejną warstwę, aby w końcu mogła powstać jedna całość. Tak samo Ty niekiedy musisz nałożyć kolejną warstwę, aby odszukać samego siebie, aby dotrzeć do sedna swojego jestestwa.

Nie zrozumie Ciebie nikt, bo to są jedynie, albo aż, Twoje warstwy. I nie ważne z czego one się składają, ale ważne jest, że Ty czujesz się w nich bezpiecznie, że Ty wiesz, że one Ci pomagają. Każdy rozumie Cię inaczej i inaczej Cię postrzega, ale najważniejsze jest to, jak Ty postrzegasz siebie. Być może upłynie w Twoim Życiu jeszcze wiele Czasu, zanim będziesz gotowy odkryć siebie prawdziwego, być może ten Czas gdy odkryjesz samego siebie nastąpi dopiero za kilka lat, a może i wcale. Wszystko zależy od tego jak starannie i sukcesywnie malujesz swój obraz.

Pamiętaj, tylko Ty, rozumiesz go w pełni, tylko Ty wiesz co masz do przekazania Światu i tylko Ty, wiesz jak naprawdę Świat reaguje na to, co masz do przekazania. Nikt nie jest w stanie odczuwać tych emocji za Ciebie, bo każdy będzie odbierał je inaczej, ze swojej perspektywy.

Twoja perspektywa jest tylko Twoja i tylko Ty ją możesz zrozumieć. Nie zawsze potrafisz ją zrozumieć, aczkolwiek przy odrobinie wysiłku na pewno dojdziesz do ciekawych wniosków. Wszystko w czym i z kim teraz Jesteś, jest Twoja perspektywą i myślami z przeszłości. Nie możesz mieć pewności czy obecna sytuacja będzie trwała długo, aczkolwiek możesz ją zmienić, gdy tylko tego zapragniesz.

11215180_1002038103185871_1374994211057448130_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Być może jeszcze nie Jesteś gotowy na pokazanie Światu całego swojego obrazu, całego siebie. Może potrzebujesz jeszcze czasu i kolejnych warstw „bycia”, aby całkowicie się pokazać. Z drugiej jednak strony swój obraz malujemy całe Zycie. Chodzi o to, aby  nie być ciągle pod kołderką , zasłoną iluzji. Chodzi o to, aby być prawdziwym bez koniecznego przystosowania się do innych. Musisz czuć się ze sobą dobrze, a wtedy nie będzie kolejnych warstw, za którymi będziesz się ukrywał. Wśród Was jest wiele osób prawdziwych, ale są i takie, które prawdziwe mogą się stać. Wszystko zależy od Was!!!

Na Magicznej Linii będę dostępna 708 788 222

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *