1

Magia obłędu Pełni Księżyca

Dzisiaj mamy wyjątkową Pełnię Księżyca, która niektóre osoby może doprowadzać do skrajnych emocji. Mars przechodzi do Strzelca, aczkolwiek energię Skorpiona czujemy już przez cały Tydzień.

 

Mogliście czuć się trochę nieswojo, a wiele spraw mogło potoczyć się w zupełnie inną stronę niż oczekiwaliście. Niestety mamy też wpływ Skorpiona, który bardzo mocno odbił się na relacjach. Szczególnie tych, które nie były zbyt dobrze ugruntowane pod względem uczuciowym. Kłótnie i zerwania były na porządku dziennym co wyczerpało zainteresowane osoby energetycznie.

Natomiast tam, gdzie Miłość jest silna, Skorpion dodał odrobinę tęsknoty i zrozumienia. To jeszcze nie koniec perypetii i zawirowań emocjonalnych, ponieważ Mars wystawia na próbę Naszą cierpliwość. W związkach będą poruszane  tematy odnośnie wierności, wspólnej przyszłości, a także ewentualnego zakończenia relacji. Należy podejść do tych rozmów z dystansem i nie dramatyzować, gdy partner będzie chciał zakończyć znajomość.

Wpływ Marsa wyzwoli w mężczyznach chęć walki i dominacji o przywództwo w związku , ale i w całym stadzie Rodzinnym. Cichy i uległy mężczyzna przeobrazi się w rozwścieczonego Tygrysa. Wszystko będzie położone na szalę. Od Ciebie będzie zależało w którą stronę przechyli się Waga, czy na pozytywną czy na negatywną. Poczujesz się bardzo zmęczona i wykorzystana emocjonalnie przez swojego ukochanego. Zaczniesz się zastanawiać czy jeszcze chcesz tkwić przy starych przyzwyczajeniach. Czy to co się zdarzyło do tej pory jest dla Ciebie dobre. Twoje Myśli będą rozbiegane i niepewne, aczkolwiek znajdziesz dobre rozwiązanie obecnej sytuacji.

 

Niestety Mars ostudzi Twoje uczucia i pogoń za wybrankiem nie będzie już konieczna. Zrozumiesz, że zasługujesz na to, aby w końcu i Ciebie adorowano. Wszyscy będziemy się zastanawiać czy mamy dużo siły na to, żeby walczyć ze starymi sprawami, wzorcami. Zaczniemy zastanawiać się nad zupełnie nowymi rozwiązaniami, które jeszcze jakiś Czas temu wydawały się mało realne.

Pełnia  Księżyca skłoni Nas do zmian, abyśmy mogli pójść do przodu. Ogólnie mówiąc ta trudna Pełnia Księżyca przyniesie Nam odrodzenie sił. Jest regeneracją i wzmocnieniem. Jest zaopatrzeniem Nas w Siłę dawno utraconą. Poczucie własnej wartości będzie na właściwym miejscu. Osoby niepewne zaczną w końcu głośno wyrażać swoje zdanie.

 

Przypominam powiedzenie mojej Babci „gdy jest Pełnia każde marzenie się spełnia”. Mimo utrudnień warto nastawić się pozytywnie i oczekiwać rozwiązania trudnych spraw. Pełnia trwa trzy Dni, więc weekend będzie dość intensywny pod względem rozmów i spotkań towarzyskich.

 

Wykorzystaj Moc tej Pełni Księżyca i zapytaj moich Kart Tarota o podpowiedź w którą stronę masz iść i jakie decyzje będą dla Ciebie i Twoich najbliższych najlepsze.

Osoby, które mają z Naszego sklepu Sarah Magic Talizmany, bransoletki itp. proszone są o wystawienie ich na Blask Księżyca, aby wzmocnić je energetycznie.

rytual beltane

 

 

Są jeszcze wolne miejsca na Rytuał Beltane i Wiosenny Rytuał Tuli. Szczegóły we wcześniejszym poście.

 

Na Magicznej Linii będę z doskoku tel.708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam Stokrotki !

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

15 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *