rycerz mieczy

Co Cię unieszczęśliwia

Jeżeli robisz rzeczy, które Cię nie uszczęśliwiają to nie oczekuj, że Twoje Życie się nagle zmieni. Musisz być świadomy jakie złe nawyki powtarzasz cały Czas.

Jeżeli już to wiesz, to Jesteś na dobrej drodze prowadzącej do sukcesu. Dlaczego? Bo złe nawyki tylko na pierwszy rzut oka wyglądają niebezpiecznie. Ale uwierz mi szybko możesz się ich oduczyć. Jeżeli na chwile pomyślisz o swoim Życiu, stwierdzisz, że tylko Ty, a nie Ludzie naokoło mają wpływ na to jak  ono przebiega. Każdy z Nas popada czasami w tarapaty. To całkiem normalne, ale to od Ciebie zależy jak je rozwiążesz i jaką strategię podejmiesz, by je przezwyciężyć.

Zrobiłam listę  rzeczy, które codziennie Nas programują, by nie być szczęśliwymi. Warto przeczytać, zastanowić się i przestać je robić. A Ty? Ile z nich powtarzasz codziennie?

1.Wstajesz ze złym humorem 

2.Idziesz przez Życie bez  energii i chĘci do działania. Najczęściej w poniedziałek Rano. Najchętniej zostałbyś w łóżku i użalał się nad swoim losem. Nic bardziej złego! Zaprogramuj swój Dzień pozytywnymi myślami. Pomyśl jakie masz szczęście, że Żyjesz, moŻesz oddychaĆ itd. Wstań i uśmiechnij się zamiast chodzić naburmuszony cały Dzień.

3.Narzekanie na wszystko i wszystkich

Skończ wreszcie szukać dziury w całym otaczającym Cię Świecie. Zamiast narzekać na brak Miłości, pieniędzy, że teściowa Cię denerwuje a sąsiad ma lepsze auto, zacznij doceniać to co masz i znajdź w sobie siłę, by zawalczyć o Szczęście. To TY i TWOJE Życie, a nie sąsiada, koleżanki czy teściowej.

4.Obgadywanie innych Ludzi

Szczególnie w Naszym kraju mamy tendencje wytykania innym ich błędów i cieszenia się z porażek innych osób. Koleżanka przytyła-a dobrze jej tak, sąsiad stracił prace-jeszcze lepiej.

Po co tyle jadu? Zła energia, którą wysyłamy w Świat, powraca do Nas. Złe emocje piętrzą się w Nas i dusimy je w sobie kłębek negatywów, który kiedyś może wybuchnąć. A może lepiej podejść do koleżanki i zaproponować by z Nami poszła na basen? Dobre Słowo i pomoc drugiemu Człowiekowi jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły.

5.Zastanawianie się nad czymś zbyt długo

Pamiętasz, że jako Dziecko chciałeś grać w piłkę lub poskakać na skakance, to to robiłeś? Tak rób też i teraz. Nie zastanawiaj się czy Ci wypada włożyć czerwone szpilki w Twoim wieku lub przefarbować włosy na zielono. Masz ochotę to to zrób i nie patrz na innych. Poza tym nie rob długiej listy za i przeciw. Życie masz tylko jedno, wiec się nim ciesz.

6.Obwinianie innych za Twoje niepowodzenia

Najłatwiej obwiniać innych i pokazywać na nich palcem. Bo to sąsiadka jest winna, partner itd. Otrzymujesz to na co zasłużyłeś. Musisz włożyć więcej wysiłku i starań, by Ci się dobrze wiodło.  W Życiu nie ma nic za darmo. 

A teraz pomyśl o swoim Życiu i z ręką na Sercu przyznaj, że robisz te rzeczy bardziej lub mniej świadomie. Zacznij myśleć o innych cieplej. Poznaj drugą osobę zamiast obrzucać ją błotem. Porozmawiaj. Bądź też świadomy tego, czego oczekujesz od Życia i rusz do przodu ku Szczęściu.

13096278_1101045429951804_5499202795924351023_n

A jeżeli nie wiesz jak to zrobić. Zapraszam Cię na rozmowę ze mną. Razem znajdziemy sposób.

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *