IMG_0708

Lekkość równa się szczęście

To co Dzisiaj napisałam tu na blogu, jest przydatne a nawet potrzebne do tego, aby móc  lepiej, łatwo i bez stresu Żyć. To jest łatwość, którą można znaleźć w sobie. Każdy ją ma, niezależnie od tego jak wygląda i gdzie mieszka.

 

To Wasza wewnętrzna satysfakcja, która śledzi całe Twoje Życie. Po prostu musisz się dowiedzieć, co czujesz jako łatwe i trudne dla Ciebie. Wtedy będziesz patrzał jak wszystko zmienia się na lepsze. Musisz poczuć w sobie lekkość.

„Narzędzie lekkości” jest łatwe w obsłudze. Chociaż na początku masz wrażenie, że to bardzo skomplikowane. Znajdź na to Czas, bo to jest łatwiejsze niż można sobie wyobrazić. Podstawową zasadą jest to, że robisz jedynie rzeczy, które są dla Ciebie łatwe, lekkie. Zawsze co jest PRAWDĄ jest lekkie, a co KŁAMSTWEM ciężkie.

Gdy mówisz prawdę zawsze czujesz się lekko, gdy kłamiesz, ciężko. Potrafisz też wyczuć fałsz i prawdę. Gdy czujesz kłamstwo czujesz ciężar a gdy prawdę, czujesz lekkość. Po prostu należy kierować się przeczuciem. Naturalnie Jesteśmy przystosowani do tego, ponieważ o wszystko sami musimy się starać, aby przetrwać.

 

Często też nie możemy uwierzyć w to, że możemy poznać wiele rzeczy tu i teraz. Zadajcie sobie takie pytanie: co jest szybsze wiedzieć czy myśleć? Odpowiedź jest wręcz oczywista, wiedza.  W większości Ludzie nie są świadomi, że wiedzą tak dużo, więcej wiedzą niż potrafią sobie wyobrazić.

 

Dlatego musicie nauczyć się obsługi „urządzenia lekkości”od podstaw.

Pytanie brzmi: jak mogę nauczyć się od razu  znaleźć odpowiedzi na pytania? Wyobrażajcie sobie zawsze pytanie, powtarzajcie je w głowie: lekki czy ciężki? Jeśli masz do wykonania jakieś zadanie, spytaj siebie: czy to jest dla Ciebie lekkie czy ciężkie. Czy czujesz się przy tym lekko czy wręcz Cię to przytłacza. Wtedy będziesz wiedział czy to zadanie jest dla Ciebie dobre.

Czy ten Człowiek mnie uszczęśliwi? Znowu czy czujesz lekkość czy ciężar. Ale przy tym uwaga, nie można być zaślepionym klapami Miłości na oczach.

Czy jechać na wakacje z moim dobrym przyjacielem? Łatwość czy trudność?

Powinienem założyć firmę z kolegami ? Lekkość czy ciężar?

 

Na początku będziesz miał trudności z określeniem czy masz uczucie lekkości czy ciężaru. Możesz zauważyć, że nie czujesz żadnej różnicy, ale możesz też już ją delikatnie widzieć. Dla wszystkich” lekki” i „ciężki” będzie inaczej wyrażone, odbierane czy postrzegane. Każdy ma indywidualne odczucia. Jedni będą postrzegali jako ciężki: uczucie wewnętrznego ciepła, inny jako ból Serca, inni jako drapanie w prawej nodze. Musisz nauczyć się, jak reagować na pytanie i jak udzielić odpowiedzi. Później będziesz to po prostu wiedział. Będziesz zadawał pytanie i od razu będziesz wiedział, czy to kłamstwo czy prawda. Wiedza ta, będzie coraz silniejsza wraz z upływem Czasu. Będziesz czuł jeszcze większa lekkość lub większy ciężar, w danej sprawie. To” narzędzie” może wiele zmienić w Twoim Życiu. Nasze największe ograniczenia tworzymy sami.

 

W większości są to rzeczy, które są ważne dla Nas, ale w rzeczywistości nie są. Trzeba się tego pozbyć, bo to co w rzeczywistości nie robimy dobrze, robimy to.Uważacie, że to nie jest ważne. To jest największy błąd. Jeśli czujesz się od początku „nie łagodnie”, to nie będzie lżej z biegiem Czasu.

To narzędzie można wykorzystać tak:Ty zadajesz pytanie i otrzymujesz odpowiedź przez słuch, możesz usłyszeć fragment piosenki, urywek zdania, wyraz lub przez zobaczenie czegoś: jakiegoś znaku namalowanego, reklamy itp.

Jak to jest lekki czy ciężki?I taki też wynik będzie. Umówiłaś się z mężczyzną, jeśli trudny jest w rozmowie, tak więc będziesz czuła ciężar i już na początku pojawiają się ograniczenia. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że w przyszłości to się nasili. Te negatywne odczucia należy jasnością, lekkością pokonać. Zdecyduj się od samego początku na rzeczy łatwe dla Ciebie. Jeśli chcesz cieszyć się Życiem, decyduj się na rzeczy, które są lekkie dla Ciebie, gdy o nich myślisz. Bardzo często w Życiu zdarzają się sytuacje, gdzie od razu wiesz,że coś jest dla Ciebie nie dobre. Nie czujesz się z tym dobrze. np, Jesteś umówiony na spotkanie z pewnym Człowiekiem, który naprawdę Cię lubi, ale rozmawiać z Nim jest bardzo ciężko. Jesteś całkowitym przeciwieństwem Niego. Denerwujesz się i tuż przed spotkaniem czujesz ciepło. Wiesz już, że to nie będzie dobre dla Ciebie.Dlatego musisz przed spotkaniem opracować plan, aby na spotkaniu znaleźć wspólny język z Nim.

 

Nie stawiaj się w sytuacjach, gdzie czujesz się zakłopotany. Nie trzeba udawać, że tak to już jest. Należy pozwolić temu odejść.Wszystko co lekko odczuwasz, w przyszłości będzie jeszcze łatwiejsze dla Ciebie. Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz robić w swoim Życiu rzeczy, które nie sprawiają Ci przyjemności? Lekki czy ciężki ?

 

Na Magiczna Linia tel.708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam cieplo !Wasza Agga Soyala

 


Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *