IMG_0735

Stres zabiera wszystko

Są sprawy i sytuacje, które w głowie Nam się nie mieszczą. Jak jedno zdarzenie, decyzja może zmienić Człowieka, może przekreślić wszystko i zrujnować Życie wielu osobom.

Niby wydaje Ci się, że kogoś znasz, że ufasz. Jesteś pełna Wiary i energii, bo chce Ci się robić wszystko i Żyć dla danej osoby , w imię Miłości. Ale tak naprawdę nawet nie zdajesz sobie sprawy, że tej osoby, z którą Jesteś tak blisko, nie znasz wcale. Nikt z Nas nie zna do końca samych siebie, a co dopiero mówić o drugiej osobie. Nie wiemy jakbyśmy się zachowali w sytuacjach dla Nas ekstremalnych, aczkolwiek gdy ktoś ma poukładane w głowie i wie co jest dla Niego ważne, trudne sytuacje nie są w stanie zmienić Jego uczuć czy priorytetów.

 

Znam wiele Historii i dzisiaj przytoczę jedną z nich. Nie wiem jak ta cała sytuacja potoczy się dalej , aczkolwiek wszystko będzie tak jak ma być. Przeznaczenie bywa bardzo trudne i niekiedy niesie ze sobą bardzo ciężkie lekcje do przepracowania.

 

Cała Historia rozpoczęła się, gdy pewna Dziewczyna miała niespełna siedemnaście Lat. Poznała chłopaka i oczywiście zakochali się w sobie. Połączyły ich wspólne pasje , zainteresowania a także piękna Miłość. Związek układał się dobrze, aczkolwiek nastąpiły też problemy. Ona chciała, aby On był bardziej opiekuńczy i kreatywny. On nie rozumiał tego. W wyniku kłótni po kilkunastu miesiącach zerwali ze sobą. Dziewczyna bardzo to rozstanie odchorowała.

 

Widywali się od czasu do czasu wśród grona wspólnych znajomych, ale nie ciągnęło ich do siebie. Po kilku Latach Los ponownie ich połączył ze sobą. Już jako dorośli i wydawałoby się odpowiedzialni Ludzie postanowili być ze sobą ponownie. Tym razem Miłość była jeszcze silniejsza i większa. Po kilku miesiącach postanowili, że chcą mieć wspólne Dziecko. Może to bardziej Jemu zależało na dziecku, bo chciał tym sposobem dziewczynę przy sobie zatrzymać. Ciężka ciąża okupiona długotrwałym leczeniem. Wspierali się wzajemnie, bo bardzo chcieli tego Dziecka. On opiekuńczy i starający się, aby wszystko było jak należy. Ona lekko wystraszona, aczkolwiek też dokładająca wszelkich starań aby byli szczęśliwi. Urodziło im się Dziecko. Piękny Syn. Partner postanowił wybrać się do szkoły przetrwania po której mógłby zapewnić dobry byt swojej Rodzinie. Dziewczyna prosiła Go, aby tego nie robił bo coś czuła wewnętrznie, że to nie jest dobre dla ich związku.

On zapewniał Ją i bardzo nalegał na ślub, Ona chciała jeszcze trochę poczekać z różnych względów natury formalnej. Dzwonili do siebie często i pisali. Kochali się bardzo. Pod koniec szkoły przetrwania On był tak wykończony emocjonalnie, że nieświadomie zaczął się powoli oddalać od Dziewczyny i swojego Dziecka. Mógł zrezygnować i wrócić wcześniej, ale z drugiej strony uważał, że straci szanse swojego Życia na godną pracę. Był osłabiony energetycznie, nie myślał racjonalnie. Wykończenie, załamanie nerwowe zrobiły swoje.

Zmienił się w innego Człowieka.Do swojej ukochanej Dziewczyny i swojego dziecka był zimny i oddalony. Los bywa przewrotny. Przez słabość, wycieńczenie i ostre wykłady, a także traumatyczne przejścia zrobił się zupełnie inny. Zrezygnował z nowo powstającej Rodziny. Postawił wszystko na karierę i zarabianie kasy. Nie chciał słuchać nikogo. Uśpił i wyrzucił ze swojego Serca malutkiego Synka i kochającą Dziewczynę. Żadne argumenty do Niego nie przemawiały. Zostawił to co kochał najbardziej. Traumatyczne przejścia zrobiły pustkę w Jego mózgu. Wyzbył się uczuć do najbliższych osób. Zrobił się zimny. Zabrał sobie szanse na szczęśliwe Rodzinne Życie, ale także zabrał tą szansę Dziewczynie i maleńkiemu Synkowi.

 

Nikt z Nas nie wie jakby się zachował na Jego miejscu, aczkolwiek jeśli ktoś ma poukładane w głowie i wie czego chce, to żadna siła nie jest w stanie tego zmienić. Jakiś Czas temu dzwoniła do mnie ta dziewczyna. Już spokojniejsza, radośniejsza aczkolwiek ciągle zastanawiająca się czemu tak się stało.

 

Niestety nie wiemy czy decyzja np. o lepszej pracy, zmianie adresu zamieszkania czy jakimś wyjeździe nie zrujnuje Naszego Życia. Karty ostrzegały tą Dziewczynę wcześniej, aczkolwiek nie zawsze można ominąć to co Karty wskazują. Czasami przeznaczenie jest silniejsze od Nas samych. Widocznie długotrwały związek między Nimi nie był wskazany. Trauma i ból, a także szok z Czasem przeminą, jednakże nic już nie sprawi, aby tamten mężczyzna był taki jak przedtem.

 

Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji, zapytaj mnie, nim będzie za późno. Posłuchaj podpowiedzi płynących z moich Kart Tarota. On mówi czasami między wierszami, mówi bardzo cicho, aczkolwiek zawsze ostrzega przed traumą, a także wskazuje wielkie zmiany. Wszystko to po to, abyście byli przygotowani, ale także po to, abyście mogli podjąć dobre dla siebie decyzje. Tak naprawdę nie znasz samego siebie, ani osoby z którą Jesteś. Wielki stres może zrujnować wszystko. Nie dopuść do tego, aby w Twoim Życiu zadziało się podobnie. Zadzwoń i zapytaj.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.przed południowych do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam majowo!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *