IMG_0718

Horoskop na Maj

 Horoskop na Maj

Hmm…. i te łąki umajone i te drzewa wybielone:)

 

Horoskop miłosny na Maj

Maj od samego początku będzie bardzo dynamiczny. Związki, które mają przetrwać,przetrwają a te które od dłuższego Czasu są problematyczne zostaną zakończone. Spotkania osobiste będą zadziwiały szybkością zdarzeń a także gwałtownymi zmianami w uczuciach. W jednej chwili będziesz myślał, że Miłość już Cię przytula a w drugiej, że ucieka od Ciebie. Wiele osób zdecyduje się postawić sprawę jasno przez co otworzy się emocjonalnie na nieśmiałego partnera. Wyznawanie uczuć będzie na porządku Dziennym. W połowie Maja jest zagrożenie romansem lub przelotnym seksem, w związkach z długoletnim stażem. Pojawią się problemy i słabsze uczuciowo relacje mogą być definitywnie zakończone.

Osoby samotne powinny zwrócić szczególną uwagę na bliskich znajomych, ponieważ wśród nich znajduje się osoba od dawna zakochana. Więcej uśmiechu, ciepłych rozmów i odwagi przyspieszy wyznawanie uczuć. Jeśli nie masz znajomych nie obawiaj się bo i dla Ciebie Maj ma Miłosne uniesienia. Zakochasz się już w drugiej części miesiąca. Jeśli nabierzesz odwagi ta znajomość ma szansę przerodzić się w długotrwały związek. Wspólne wypady za miasto i ciepło kawy na pewno zbliżą Was do siebie. Jednakże pamiętaj, aby nie odkrywać swoich uczuć już na pierwszej randce.

 

 

Horoskop finansowy na Maj

Sprawy biznesowe i związane z pracą będą układały się pomyślnie. Możesz inwestować we wszelkiego rodzaju nieruchomości, dobre sprzęty elektroniczne czy systemy Agd. Dla grających na giełdach i w kasynach miesiąc zapowiada się fantastycznie. Energia Maja będzie otaczała opieką grających w gry liczbowe a co niektórzy mogą z wygranych zgarnąć nawet ładną sumkę. W pracy bez większych zmian. Relacje między współpracownikami uspokoją się i obiorą nowy front znajomości.

Osoby czekające na podjęcie nowej pracy będą zapraszane na rozmowy. Jest duża szansa na zakwalifikowanie się już w etapie wstępnym. Należy wykazać się pewnością siebie i życzliwym podejściem do Ludzi a nowy szef będzie Tobą zachwycony. Wszelkie formalności i dokumenty będą załatwione w szybkim tempie.

 

Jeśli chcesz indywidualny Horoskop Majowy dla siebie lub swojej Rodziny, zapytaj!

Może i dla Ciebie Los szykuje coś fajnego.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00 do późnych godzin wieczornych z małymi przerwami.

Tel. 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Stokrotki ! Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

34 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *