makaron

Doprowadzę Cię do Mocy

Doprowadzę Cię do Mocy. Czasami w Człowieku coś się dzieje, co wzbudza w Nim wątpliwości, prawie każdy zna sytuacje chorób, codziennych lęków i obaw, problemów finansowych. Przez to wszystko tworzą się w Was zatory, przez które nie możecie odpocząć. W dzisiejszych Czasach wszystko może doprowadzić do stresu. Ludzie są coraz mniej odporni psychicznie. Wszystkie te problemy sprawiają, że czujesz się chory i zmęczony, ospały, apatyczny. Nie czujesz się dobrze i straciłeś chęć do Życia. Poruszasz się w jednym miejscu, nie możesz ruszyć w żadnej sferze do przodu. Lekarz ogólny w tym momencie zwykle nie pomoże, ponieważ masz w sobie blokady wewnętrzne.

 

Ludzie, którzy doświadczają bolesnych przeżyć są jakby testowani, aby w końcu zwrócili się do Świata Duchowego i aby szli tą Drogą. Musisz nauczyć się inaczej Myśleć, aby przetrwać w tych Czasach. Są obecnie bardzo ciężkie Czasy dla takiej nauki, aczkolwiek gdy to zrobisz, będziesz miał lżejszy Czas na odpoczynek. Wszystko co dzieje się w Życiu, nie dzieje się przypadkowo. Ja zawsze powtarzam, że wszystko jest Po CośŻ

 Nie przyszedłeś na ten Świat przypadkowo, być może nawet sam bardzo chciałeś tu przyjść. Przyszedłeś odmieniony. Takiego Ciebie musisz odnaleźć w sobie. Nawet jeśli nie widzisz drogi wyjścia z owej trudnej sytuacji, czujesz się jak w zamkniętym kręgu to się nie poddawaj.

Ważne jest, aby znaleźć się z powrotem w Centrum, a wtedy będziesz szczęśliwy i zadowolony. Pamiętaj, że musisz działać świadomie aby dotrzeć do pełni szczęścia. Jeśli już zdecydowałeś się, aby wieść szczęśliwe Życie podejdź do niej z wielką odpowiedzialnością. Zastanów się dokąd prowadzi ta Droga, którą obecnie idziesz i zastanów się gdzie chciałbyś zmierzać. Jeśli Twoja nowa Droga bardziej Ci się podoba niż obecna, to zmień ją. Wkrocz na ścieżkę wewnętrznego spokoju, oddaj się chwilom lenistwa i  czasami pozwól sobie na odrobinę nic nie robienia. Z Dnia na Dzień staraj się rozwijać w sobie swój wewnętrzny Ogród. Rozejrzyj się, jak długo w nim nie byłaś, co się stało z Twoimi ulubionymi kwiatami. Być może byłaś w swoim wewnętrznym Ogrodzie Lata temu a może jeszcze dawnej, jako Dziecko. Jeśli nie dbacie o swoje wnętrze, nie karmicie Duszy i siebie samych dobrymi rzeczami to i świat zewnętrzny zaczyna się walić. Wszystko zaczyna się od środka. Jeśli masz swoje wnętrze bogate w uczucia, zdrowe podejście do Życia to i Twój świat zewnętrzny będzie bogaty. Zaszczep w sobie ponowną Radość ze słuchania dobrej muzyki, czytania książki, szydełkowania czy malowania. Odkop w sobie to, co czyniło Cię radosnym. Daj sobie szansę na ponowne przeżywanie Radości. Od czasu do czasu wybierz się do kina czy teatru. Zjedz obiad w dobrej restauracji. Zacznij rozpieszczać siebie od środka, ale także z zewnątrz. Zrób sobie nową fryzurę, zmień kolor błyszczyka, kup kolejną torebkę lub buty. I nie rób sobie wyrzutów sumienia. Otoczenie zauważy, że Jesteś inna, że rozkwitłaś i że powodzi Ci się finansowo.

 

12166782_988697041186644_639667001_n

 

 

 

 

Dla tych którzy nie potrafią dotrzeć do tej Mocy i dla wszystkich innych na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00. tel. 708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

28 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *