IMG_0733

Horoskop na Czerwiec

Horoskop na Czerwiec

Już od pierwszych Dni Czerwca będziesz się czuła energicznie, aczkolwiek zbyt duża ilość obowiązków będzie wydawała Ci się trudna do ogarnięcia. Zaczniesz się nawet zastanawiać i denerwować, że Jesteś ze wszystkim sama. Gotowanie, sprzątanie i przyjmowanie gości będzie na porządku dziennym. Osoby dawno nie widziane złożą Tobie niespodziewaną wizytę w Niedzielę. Nie będziesz tym zachwycona, ponieważ Twoja podróż będzie musiała być odłożona. Karty ostrzegają abyś nieco konkretniej udzielała odpowiedzi znajomym, w innym przypadku niechcący umówisz się na wspólny wyjazd.

 

 

Horoskop finansowy Czerwiec

Zdecydowanie i szybkie podejmowanie decyzji, przyda Ci się również w Sferze zawodowej. Ze względu na nerwowość i opieszałość Twoich szefów odnośnie podwyżki dla Ciebie, postanowisz rozejrzeć się za nowym miejscem pracy. Stwierdzisz, że to co robisz obecnie nie jest Twoim szczytem marzeń pod względem finansowym oraz kariery zawodowej. Czerwiec skłoni wiele osób do rozmyślań nad istotą zarabiania pieniędzy. Jest to Miesiąc, który w jakiś sposób skłaniał będzie do nauki oszczędzania. Warto właśnie teraz nauczyć się planować swoje wydatki.

 

Ogólnie Czerwiec pod względem finansowym jest korzystny. Osoby poszukujące nowej pracy będą miały kilka propozycji do wyboru. Zanim jednak podejmą decyzję powinny wszystko przeanalizować i sprawdzić czy faktycznie nowa praca będzie korzystniejsza. Czerwiec jest miesiącem koloru czerwonego i stąd też wywodzi się jego nazwa. Jeśli chcesz, aby był to dla Ciebie miesiąc obfitości finansowej, noś ze sobą ten kolor. Może to być czerwona bluzka, jakiś kamień czy zwyczajnie kawałek czerwonego materiału. Osoby chcące zainwestować w papiery wartościowe czy jakieś aukcje mają korzystny Czas po dziesiątym. Wtedy energie są łaskawsze co sprzyja lokowaniu pieniędzy.

 

 

Horoskop Miłosny na Czerwiec

Miłość będzie bardzo energiczna i obfitująca w zaskakujące sploty zdarzeń. Osoby będące w związkach będą przeżywały ponowne zauroczenia. Relacje zostaną odświeżone a pożycie intymne przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania. Partner będzie bardzo się starał, abyś poczuła się kobieca i atrakcyjna. Zresztą wpływ Gwiazd sam z siebie doda Ci uroku i powabu. Wystarczy, abyś zmieniła trochę swój styl ubierania się, a mężczyźni będą za Tobą wodzili wzrokiem. Zadbaj również o to, aby pięknie pachnieć, ponieważ nie ma lepszego afrodyzjaku, niż ten działający na zmysł węchu.

 

Jeśli Jesteś w niesprecyzowanej relacji a partner od czasu do czasu ucieka od Ciebie, teraz możesz spodziewać się rozkwitu rozmów. Jego szczerość, czasami nawet bolesna, uświadomi Ci, że zbyt dużo energii poświęcałaś na to, aby Jemu było dobrze a zapominałaś o sobie. Otworzysz szeroko oczy na Jego egoistyczne zachowanie. Zrozumiesz, że możesz polegać jedynie na sobie, a On jest jedynie dodatkiem do Twojego Radosnego Życia. Nie obawiaj się jednak, ponieważ będą też szczere wyznania Miłości z Jego strony. Otrzymacie szansę na zacieśnienie Waszej znajomości. Twoja samotność przestanie być dla Ciebie problemem.

 

Osoby poszukujące kogoś na stałe mogą liczyć na wiele nowych znajomości. Szczególnie korzystnym miejscem do zupełnie nowych kontaktów jest plaża, dyskoteki, kino oraz kiermasze. Drogie Stokrotki, uważajcie jednak na to, aby od razu się nie zakochać. Podejdźcie do nowego mężczyzny z rozwagą i tylko Wam znanym sprytem. Uczucia niech będą pod kontrolą i nie mylcie troski z zakochaniem. Na wzniosłe uniesienia Serca przyjdzie jeszcze odpowiedni Czas. Będziecie miały też nie lada dylemat i zawirowania, ponieważ osoba z przeszłości postanowi odświeżyć z Wami kontakty.

 

Horoskop Zdrowotny na Czerwiec

Zdrowie i Twoje samopoczucie będzie dość dobre, aczkolwiek zbyt łapczywe jedzenie może przyczynić się do rewolucji żołądkowych. Czerwiec jest doskonałym Czasem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Przy odrobinie wysiłku macie szansę na zmniejszenie swojej wagi ciała o jakieś 8 kg. Ćwiczenia i szybkie spacery doskonale Wam w tym pomogą.

 

 

snapJeśli chcesz uzyskać swój indywidualny Horoskop na Czerwiec zapraszam do rozmowy. Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach popołudniowych. tel. 708 788 222 i 708 888 688.

Szczegóły z mojego Magicznego Życia na Snapchat.

Pozdrawiam ciepło! Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *