IMG_1124

zerwij z iluzją

Nie zatuszujesz wszystkiego dobrym słowem czy czułym gestem. Twoje słowa, gesty jeśli nie są szczere, jeśli nie płyną z głębi Serca prędzej czy później okażą się kłamstwem, które zrani drugą osobę.

Może nie potrafisz  inaczej, może mylisz chwilowy przypływ uczuć z prawdziwą Miłością. Potem oszukujesz sam siebie, że naprawdę kochasz. Boisz się, że to co do tej pory zbudowaliście rozpadnie się i dlatego nic z tym nie robisz. Być może potrzebujesz jeszcze tej drugiej osoby, bo jest łada, bo przyda Ci się w pewnych sprawach a tak naprawdę zastanawiasz się i stwierdzasz, że ona bardzo Cię denerwuje. Nie snujesz planów z nią, nie myślisz o zaręczynach, nie wspominając już o ślubie. Nawet o tym nie mówisz bo po co. Uważasz, że jest dobrze tak jak jest.

 

Kolejne Lata upływają a Wy jesteście ciągle w tym samym punkcie. Nic się nie zmienia a zmieniło się wszystko. Pamiętaj, nie masz Czasu na marnowanie go i ta druga osoba też nie ma. Zastanów się czy chcesz być z nią przez kolejne 50 lat, jeśli nie – odpuść sobie. Daj sobie spokój z tym związkiem, relacją bo kolejne stracone Lata mogą Was zastać. Nie możesz Żyć z Dnia na Dzień.

Już nadszedł ostatni Czas, gdzie powinieneś zastanowić się nad samym sobą i swoją przyszłością. Nie możesz wiecznie wszystkiego odkładać i Żyć marzeniami. Straconego Czasu nikt ci nie odda. Być może jest to fajny Czas, aczkolwiek nie na tym polega Życie. Nie polega na marzeniach i na czekaniu za czymś, co może nigdy nie nastąpić.

 

Jeśli prawdziwie kochasz to okaż to, nie tylko przez mówienie o Miłości, ale czynami przez zaręczyny, ślub. Przecież jak się kocha prawdziwie to chce się być z ta osoba na zawsze bez zbędnych pytań i przeciągania w Czasie. Można czekać trochę, gdy sytuacja tego wymaga ale nie można czekać Latami bo Życie ucieka. Jeśli masz jakieś wątpliwości , wyjaśnij je. Miej odwagę przyznać się do swoich obaw i lęków a jeśli nie Jesteś pewny to odejdź, a tym samam daj szansę tej drugiej osobie na  ułożenie sobie Życia od nowa. Nie będzie to łatwe, ale nikt nie ma prawa i Ty również nie masz, aby ze względu na swoje ego być z kimś tylko dlatego, że tak Ci wygodnie.

 

 

Jest bardzo wiele związków czy relacji, które zapędzają się w Lata czekania. Partnerzy w jakiś dziwny sposób przyzwyczajają się do takiej sytuacji i boją się cokolwiek zmienić. Marnują kolejne Lata na oczekiwanie spełnienia, a to spełnienie ciągle ucieka. Jeśli ktoś prawdziwe kocha, potrafi podjąć konkretną decyzję, potrafi złożyć poważne deklaracje. Nie zasłania się mniej lub bardziej wymyślonymi sprawami aby być razem.

 

Prawdziwa Miłość często jest okupiona bólem, ale potrafi przenosić góry, dodaje skrzydeł i motywacji do pokonywania wszelkich przeszkód. Jak wiele osób nie dostrzega tego, że relacja nie zmienia się, że relacja prowadzi donikąd. Życie ułudą i marą jest czymś okropnym i należy jak najszybciej to przeciąć, aby jedna i druga strona mogła stworzyć związek taki jaki chce, o jakim marzy.

 

Jeśli partner unika rozmów o Waszej wspólnej przyszłości, jeśli nie chce się zaręczyć i nawet nie wspomina o ślubie, zastanów się jakie są jego prawdziwe intencje. Nie daj się nabrać, że jeszcze nie jest gotowy, ze jeszcze musisz poczekać. Jeśli znacie się odpowiednią ilość Czasu, on już powinien wiedzieć dokąd znajomość zmierza.

 

Nie daj sobie zabrać kolejnych Lat, bo jeszcze masz szansę na poznanie kogoś, kto będzie chciał być przy Tobie i to od zaraz. Gdy będziesz miała 70 Lat może być na to trochę za późno, aczkolwiek i takie historie znam.

 

Rozpoczęło się Lato a wraz z nim ciepłe energie rozkoszy,Miłości i otwarcia na innych. Teraz masz okazję na flirt, ale i na prawdziwe uczucie. Nie zmarnuj tego!

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do późnych godzin wieczornych z małymi przerwami. tel.708 788 222 i 708 888 688.

Pamiętajcie, że gdy jest Pełnia to wszystko się spełnia.

Pozdrawiam Stokrotki !

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *