jezyki

Kod związku

Kod związku

Każdy związek, każda relacja ma swój osobisty kod. Między Ludźmi wytwarza się specyficzna forma rozmowy i z każdym jest ona inna. Inaczej rozmawiamy z partnerem, inaczej z Dzieckiem i jeszcze inaczej z panią ze sklepu spożywczego.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale miedzy dwiema osobami, które mają się ku sobie, a potem które się kochają i zaczynają tworzyć związki, tworzy się pewnego rodzaju język. Jest on zrozumiały jedynie dla samych zainteresowanych.

 

Już w pierwszych dziesięciu sekundach przy pierwszym zobaczeniu się jest przesądzone czy dane osoby, będą ze sobą czy też nie. Pierwsze dziesięć sekund ma kolosalny i decydujący wpływ na to, jak dalej i czy w ogóle potoczy się ta znajomość. I nie chodzi tu o Miłość od tzw. pierwszego wejrzenia.

Już przy pierwszym poznaniu nieświadomie dostrajamy się energetycznie lub nie, do danej osoby. Nasza podświadomość i nadświadomość wie szybciej niż umysł świadomy, czy ktoś nam odpowiada czy też będziemy od tej osoby uciekali. Osoby bardziej wrażliwe i bardziej rozwinięte na poziomie Duchowym, wyczuwają to szybko.Wszystko zależy jak bardzo masz rozwiniętą Sferę Duchową oraz od tego, czy z nowo poznaną osobą znajdujesz się na tym samym poziomie energetycznym.

Bardzo ważna jest też otwartość Serca i Duszy. Nie umiem opisać stanu tej otwartości, bo ona po prostu jest lub jej nie ma. Zresztą niektóre osoby przeżywając całe Życie, nigdy takiego stanu nie są w zdolne osiągnąć. Cały Czas należy pracować nad sobą i rozwijać się pod względem Duchowym. Należy poznawać siebie. Przyznam szczerze, że taka otwartość jest bardzo przydatna a czasami nawet zabawna.

Ja mam umiejętność czy też Dar widzenia Aury. Gdy na kogoś spojrzę wiem, czy ta osoba jest dla mnie właściwa czy też nie. Widzę też niestety różne choroby i smutki danej osoby, co niekiedy bywa ciężkie. Widzenie Aury i rozpoznawanie pod względem energetycznym jest samo w sobie dobre, aczkolwiek niekiedy mam ochotę się wyłączyć i faktycznie tak robię.

 

Ale powracając do tematu tajnego kodu między partnerami. Powstaje on samoistnie. Nie można się go nauczyć, wyćwiczyć czy też zmusić, aby był. Z biegiem Czasu, gdy coraz bardziej poznajemy partnera, język związku powstaje sam. Na pewno często byliście świadkami takich sytuacji, gdzie dwoje Ludzi doskonale ze sobą rozmawiało a Wy nie wiedzieliście o co im chodzi. Czuliście się zdezorientowani i zagubieni, jakby odtrąceni i niepotrzebni.

Tajny język między dwiema osobami jest zrozumiały jedynie dla nich. Mogą to być specyficzne słowa, gesty, mimika twarzy czy sposób zachowania się. Jeśli dwie osoby są dla siebie właściwe, to taki język powstaje miedzy Nimi bardzo szybko. Znacie na pewno to uczucie, gdy o kimś lub o czymś myślicie a bliska Wam osoba wpada na ten sam pomysł lub dokańcza Waszą myśl.

Melodia kodu miedzy dwiema osobami jest zależna i powstaje jedynie wtedy, gdy te osoby pasują do siebie, gdy są w tych samych wibracjach energetycznych. Są to maleńkie cząstki, którymi emanuje każdy z Nas. Cząstki te łączą się z cząstkami partnera, by utworzyć całość. Są one jak doskonale ułożone puzzle. Jak wiadomo puzzel z innej układanki nie będzie do Nas pasował. Nawet jeśli będziesz chciał na siłę go przyciąć, wcisnąć, to i tak będzie innym puzzlem. Tak samo jest z cząstkami energii, które tworzą język pary. Jeśli nie pasujecie do siebie, to nic nie pomoże dostosowywanie się czy uczenie danego języka kodu partnera. Próby i starania często doprowadzają do poczucia straty i rozczarowania. Znane powiedzenie „mówią jednym językiem” odnosi się właśnie do zrozumienia i czucia tych samych wibracji energetycznych co partner. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć stały radosny związek uczuciowy. Początki mogą być trochę utrudnione u osób nieśmiałych oraz z natury zamkniętych w sobie. Wtedy jest bardzo trudno zorientować się i stworzyć swój własny kod. Potrzeba wiele cierpliwości zanim ta osoba otworzy na Nas swoje Serce i Duszę, abyśmy mogli sprawdzić czy Nasze energie splatają się ze sobą wzajemnie.

 

IMG_1338

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli macie problemy z rozpoznaniem języka, odsyłam Was do obserwacji Przyrody. Zwierzęta posługują się tajnym kodem w sposób naturalny. Łabędzie wysyłają do siebie niesłyszalne dla Człowieka dźwięki by połączyć się w pary. Miłość Łabędzi jest na stałe. One nie poszukują innych partnerek. Wiążą się na całe Życie tworząc co Roku nowe rodziny. Mają swój tajny kod porozumiewania się ze sobą.

 

Chciałabym, abyście zrozumieli jak bardzo ważna jest komunikacja i to nie tylko ta słowna. Jeśli przy poznaniu kogoś lub też na późniejszym etapie znajomości odczuwasz opór do danej osoby, to jest znak, że nie powinniście się do siebie zbliżać, ani starać się stworzyć związku. Nawet jeśli sprobujecie, to ta relacja prędzej czy później rozpadnie się. Szkoda będzie jedynie zmarnowanych chwil, aczkolwiek wychodzę z założenia, że wszystko jest „po coś”. Może akurat Tobie potrzeba jest taka lekcja, abyś mógł dowiedzieć się czegoś więcej o sobie samym. Zbyt mocno koncentrujecie się na drugiej osobie, a zapominacie, że macie poznawać siebie. Swoje uczucia, emocje, sposób zachowania. Macie się rozwijać, aby w końcu osiągnąć Zadowolenie.

 

Kod danego związku z biegiem Czasu ulega zmianom i przeobrażeniom. Będąc w długoletnich relacjach nie tylko znacie się dobrze, ale też macie wypracowany swój język. Wiecie kiedy i czego oczekuje od Was partnera. Wiecie jak z Nim rozmawiać, aby zniwelować konflikt. Umiecie jednym spojrzeniem wywołać uśmiech na twarzy ukochanego. Wasza relacja jest połączeniem samym w sobie. Nawet jeśli wkrada się rutyna, jeśli chcecie potraficie ją przełamać. Oczywiście jest też wiele związków, które mówią innymi językami. Partnerzy nie potrafią się porozumieć mimo wylewanych z siebie słów. Prędzej czy później taki związek rozpadnie się lub co gorsza może trwać na stałe.

Przeanalizujcie szczerze czy znacie tajny kod ze swoim partnerem. Czy jest u Was coś takiego? Jeśli nie wiecie jak to rozpoznać zapytajcie mnie przy najbliższej rozmowie. Karty podpowiedzą co i czy w ogóle można coś w tej sytuacji zrobić.

 

Na Magiczną Linię zapraszam od środy od godziny 11.00. Tel.708 788 222 i 708 888 688.

Jutro mam wolne. Obserwujcie mój instagram i Snapchat. Być może spotkamy się gdzieś w Polsce 🙂

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

20 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *