FullSizeRender

Osobiste spotkanie z Wami

Energie Pełni Księżyca ciągle są z Nami. Jak pamiętacie zostaną, aż do końca Sierpnia, aby przygotować Nas na zupełnie Nowy Cykl. Dzieje się bardzo dużo i z tego co mówicie i piszecie  do mnie sami Jesteście swoimi działaniami zaskoczeni. Działacie spontanicznie i oczyszczacie wszystko to, w swoim Życiu co Wam do tej pory przeszkadzało. Mówicie, że czujecie tą Magię energii.

 

IMG_2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Spotkania osobiste z Wami w Poznaniu przebiegły rewelacyjnie. Niestety nie starczyło miejsca i Czasu dla wszystkich zainteresowanych osób, ale nie martwcie się bo w Poznaniu jeszcze będę za jakiś Czas. Bardzo się cieszę, że te osoby, które dotknęły mnie na żywo w realu poczuły tą Różową Energię, którą przekazuję. Różowa Mgiełka działa przez rozmowę telefoniczna ale też działa i to mocniej na spotkaniach osobistych.

 

Bardzo dziękuję za wszystkie przemiłe słowa i uczucia, które macie do mnie. Dzięki Wam, wiem, że mój Dar jasnowidzenia i rozmów z Kartami nie idzie na marne. Jak to napisała Pani Magda w komentarzach zaczynam Tour Magii po Polsce. Jeszcze w tym Roku zamierzam pojawić się w kilku miastach o czym będę z wyprzedzeniem informowała na blogu. Spotkanie w Poznaniu było za sprawą ostatniej Pełni Księżyca bardzo spontaniczne.  

 

Tymczasem zapraszam do skorzystania z energii Księżycowej przez rozmowę telefoniczną. Na Magicznej Linii będę jeszcze Dzisiaj dostępna w godzinach wieczornych, myślę, że zdążę ze wszystkim do godz.19.00 Tel.708 788 222 i 788 888 688.

 

Zdj.zamieszczone jest za zgoda Pani.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

76 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *