fbn

Czy Jesteś nadwrażliwcem pogodowym?

Czy Jesteś nadwrażliwcem pogodowym?

Pogoda jest jaka jest, natomiast jak sami zauważyliście ma ona dość mocny wpływ na Nasze samopoczucie. Nie wszyscy jednak reagują jednakowo na zmiany pogodowe. Naukowcy po długoletnich i wnikliwych badaniach nad Człowiekiem i reakcjami Jego organizmu na zmiany pogodowe, wyodrębnili trzy typy Ludzi:  

 

1.typ reagujący na pogodę Każdy z Nas w jakiś sposób reaguje na zmiany pogodowe, aczkolwiek gdy Człowiek jest zupełnie zdrowy to jego organizm neutralizuje wpływ pogody. Mimo wystarczającego Zdrowia i tak Człowiek w jakiś sposób odbiera bodźce zmiany pogody np. przy nagłej zmianie pogody ze słonecznej na pochmurną kierowca będzie miał spowolnione reakcje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.typ wrażliwy na pogodę Osoby te silniej reagują na zmiany pogody niż te opisane wyżej. Określone zmiany pogody mogą wywoływać u tych osób takie dolegliwości jak zmęczenie, uczucie ucisku w głowie, osłabienie koncentracji, osłabienie mięśni,oszołomienie, brak apetytu i problemy ze snem.

 

 

3.typ nadwrażliwy na pogodę Nadwrażliwość na pogodę powstaje z biegiem upływu Lat. W jakiś sposób obciążony organizm nie radzi sobie już ze zmianami pogodowymi. Mogą u nich pojawiać się migreny, ataki astmy, bóle głowy, nudności, senność, problemy ze snem Tak więc dbajcie o swoje Zdrowie aby nie stać się osobą nadrważliwą na zmiany pogodowe.

 

Na Magiczną linie zapraszam w Sobotę. tel. 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

41 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *