FullSizeRender

8 rad jak być zadowoloną z seksu

8 Rad jak być zadowoloną z seksu:

1.Aby osiągnąć pełną satysfakcję z kontaktów intymnych należy najpierw pokochać siebie i swoje ciało. Bez tego nigdy nie osiągniecie całkowitego spełnienia. Będziecie mieć opory i zahamowania. Blokady i stresy. To wszystko niestety wpływa negatywnie na Waszą energetykę ciała, na Aurę. Przykleja się niczym gęsta galareta i blokuje wszystko: Sferę Uczuciową, Sferę Finansową i Sferę Zdrowotną.

 

2.należy dbać o swoje ciało i Duszę. Należy uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, dbać o wygląd skóry. Od czasu do czasu pójść do teatru, kina, na koncert. Należy zrobić coś dla siebie. Mieć chwilkę na swoje hobby, relaks czy jeszcze coś innego.

 

3.Nie musisz zbytnio przejmować się, że źle będziesz wyglądała bo On i tak tego nie zauważy. Mężczyźni, zbytnio nie zwracają uwagi na drobnostki. Jeśli wyobrazisz sobie, że Jesteś otoczona/ubrana w złotą poświatę, złote światło lub złotą chmurę, będziesz zabezpieczona przed (w razie co) negatywnym podejściem partnera.

 

4.Zadbaj o miłą atmosferę w sypialni. W kątach pokoju nasyp po odrobienie soli. Zapal świece koloru czerwonego na namiętny seks, różowego na wyznania miłosne, białą na ożywienie atmosfery, zieloną na połączenie emocjonalne. Pamiętaj, że zapach w sypialni jest też bardzo ważny. Jeśli chcesz obudzić większe pożądanie w partnerze użyj olejku lawendowego z dwiema kroplami lotosu białego. Gdy woda w podgrzewaczu wyparuje, nie ma konieczności dolewania jej.

 

5. Do kąpieli użyj soli morskiej o zapachu różanym. Płyn do kąpieli należy używać z umiarem, ponieważ niektóre zapachy negatywnie wpływają na wibracje energetyczne, osłabiają energetycznie. Bardzo ciężkim płynem pod tym względem jest płyn brzoskwiniowy. Natomiast zielone jabłuszko działa bardzo pobudzająco.

 

6.Nie oczekuj zbyt wiele. Nie nastawiaj się na nic. Otwórz się na partnera, na Jego uczucia, gesty słowa. Może faktycznie właśnie chce przekazać Ci coś bardzo ważnego. Wysłuchaj Go i nie przerywaj gdy mówi. Nie rób głupich min ani grymasów. Przemyśl wszystko zanim udzielisz Mu odpowiedzi. Jeśli będziesz szczera wobec siebie, On zapewne też będzie bardziej otwarty.

 

7.Bądź delikatna i wyrozumiała. Podążaj za partnerem i ucz się od nowa. Nie musisz być perfekcjonistką w grach wstępnych, aczkolwiek po kilkunastu latach związku powinnaś od czasu do czasu wymyślić coś nowego. Długoletnie związki wpadają w rutynę. Partnerzy nie zabiegają o siebie, nie starają się. Wszystko jest wykonywane automatycznie. Nie dopuść do tego, aby tak się stało w Twoim związku. Jeśli jednak już tak jest, zmień to jak najszybciej.

8.Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, abyś była sobą. Abyś dobrze się czuła i pamiętaj: cały seks jest w głowie.

 

 Na Magicznej linii będę dostępna od godz.11.00 do 20.00 tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *