Jeszcze 6 dni cienia…a Ty doświadczaj…

Jeszcze 6 dni cienia…a Ty doświadczaj…

Jeszcze 6 dni cienia…a Ty doświadczaj…

Jeszcze 6 dni cienia… Ciekawa jestem jak przechodzisz przez ten bardzo trudny czas. Bardzo wiele osób w rozmowach ze mną przyznaje, że czuje się fatalnie, płacząco i bez jakichkolwiek sił. Jednak po przeczytaniu poprzedniego postu uspokajają się i stwierdzają, że jest z Nimi wszystko ok.

https://aggasoyala.pl/juz-wystartowalismy-przed-nami-14-dni-cienia-jak-to-przetrwac-i-co-sie-stanie-juz-wystartowalismy-przed-nami-14-dni-cienia-jak-to-przetrwac-i-co-sie-stanie-agga-soyala/

Tak, bo jest. Z Tobą też jest ok mimo iż w ostatnich dniach Jesteś bardzo niezdecydowany. Masz ogromny problem z podjęciem jakiejkolwiek decyzji oraz czujesz się smutny. Nie stawiaj oporu, nie napinaj się, ale postaraj się nadal robić swoje i przeczekaj ten czas. Mimo tych wszystkich ograniczeń do których już się większość osób przyzwyczaiła, mimo dalszej niepewności oraz tych ciężkich energii, które potrwają do pierwszej w 2021 roku Pełni Księżyca 28 stycznia, poczuj się wolny. Pamiętaj, że cokolwiek by się nie działo to Jesteś wolny. Nic nie jest w stanie Ciebie zatrzymać i tym bardziej nic nie jest w stanie Ciebie ograniczyć, zabrać Tobie tej wolności. Tą wolność masz od zawsze. Ona została Tobie dana na zawsze. Jeśli wolą Jedynego Źródła, Boga jest dla Ciebie całkowity spokój i radość oraz wolność a Ty tego nie masz to znaczy, że nie akceptujesz tej Woli. Gdy nie masz spokoju i radości to oznacza, że nie ufasz dostatecznie Temu wewnętrznemu Światłu, które masz w sobie, nie ufasz Bogu. Ta Wielka i Jedyna Świetlista Energia zawsze jest z Tobą. Nie Jesteś sam i jeśli tak myślisz to świadomie oddzielasz się od Źródła Miłości, od Boga.

Wielokrotnie pisałam i mówiłam w swoich programach telewizyjnych, iż Jesteśmy połączeni ze wszystkim co JEST, ze wszystkim co istnieje. Nawet jeśli czujesz się koszmarnie bo mąż zdradza, chłopak się nie odzywa, w pracy paskudnie albo nie masz pracy i wszyscy coś od Ciebie wymagają, a Ty już nie masz siły na to wszystko i czujesz się uwięziony w tym świcie, to i tak masz w sobie wolność. Nie ważne jest jak wyglądasz, jak się ubierasz, ile masz lat, ważne jest, że masz w sobie tą ogromną nieskończoną Miłość.

Może nawet i wiesz o tej Miłości i Ją czujesz przez co codziennie płaczesz bo nikt tego nie dostrzega i nikt tej Miłości od Ciebie nie chce, to pamiętaj , że i tak Jesteś wspaniałą Istotą, to i tak Jesteś bardzo wartościowy. Nie przejmuj się tym co mówią inni, nie przejmuj się tym co dzieje się w Twojej obecnej rzeczywistości, ponieważ to jest bez większego znaczenia. Zaręczam Ci, że jeśli postarasz się tak z całego serca otworzyć na swoją wewnętrzna Miłość, to Twoja rzeczywistość się odmieni. Przestaniesz być jedynie trybikiem w maszynie czasu, w maszynie pracy, dnia, i swoich -straconych- lat. Nie ważne ile już przeszłeś, ale ważne jest gdzie idziesz. Jeśli tego nie zrozumiesz to nadal będziesz czuł się osaczony przez ogrom trudności i smutku. Zapamiętaj, że nigdy nie Jesteś sam bo to jest niemożliwe. Nie od razu zaczniesz myśleć i czuć inaczej, ale tak będzie jeśli każdego dnia pobędziesz chociaż kilka minut sam ze sobą. Bez tych wszystkich ciężkich myśli, bez rozpamiętywania tego co było a co się nie zdarzyło. Po prostu bądź. Skoncentruj się na pięknych obrazach w swoim Umyśle. Pomyśl o łące, trawie, morzu , o czym chcesz ale ważne jest, abyś to poczuł całym sobą. Jesteś wolny i masz Miłość, która jest zapomnianym Kluczem do wszystkiegoć do poprawy finansów, do rozwiązania Twoich trudnych spraw, do stworzenia udanego związku i do dobrego zdrowia.

To wszystko jest takie proste, ale zarazem trudne, ponieważ będąc od tylu lat poddawany wszelkim wpływom świata zewnętrznego, zapomniałeś jak działać. Zapomniałeś o sobie samym. Przecież masz Moc w sobie i chociaż te słowa coraz bardziej stają się wykorzystywane przez niektórych jako slogan reklamowy, to są bardzo prawdziwe.

Potrzebujesz spokoju i radości i czy nie uważasz, że świat też tego potrzebuje? Czy nie chcesz dać tego obecnemu światu tak samo jak tego potrzebujesz? Jeśli nie wyzwolisz, nie przypomnisz sobie o tej Wielkiej Miłości, którą masz w sobie nie będziesz mógł Jej dać światu a tym samym tego nie otrzymasz. Tak, powiesz, że dajesz miłość ,bardzo się starasz ale ciągle dostajesz po głowie. Tak, tak może być i pewnie tak jest, ale tylko dlatego, że masz z tyłu głowy ciągły lęk i strach. Możesz też mieć podczepienia energetyczne, klątwy czy uroki, które utrudniają Tobie przebicie się do swojego wnętrza, a tym samym do Miłości, która jest Wolnością. Jeśli tak podejrzewasz to śmiało pytaj i zobaczymy co to jest i co można z tym zrobić. Oczywiście jeśli jeszcze można coś zrobić…To nie Twoja wina, jednak trzeba coś z tym zrobić, ponieważ chyby nie chcesz narażać siebie na choroby.

Jeśli uznasz i poczujesz Moc będącą w Tobie, jeśli TO zaakceptujesz w pełni, otrzymasz przewodnictwo i nie będziesz już się bał. Wszystko się odmieni, zostaną rozpuszczone stare normy, przyzwyczajenia, problemy, strach i smutki. Musisz szczerze pragnąć, aby to przewodnictwo zostało przez Ciebie obudzone.

Nie więź  nadal siebie w swoich koszmarach, które uwięziły Ciebie. Po co Ci to! Ty już tego dłużej nie potrzebujesz. Sam widzisz, ze ledwo dajesz radę i psychicznie i fizycznie. Twoje ciało zaczyna cierpieć, Twoje emocje są na skraju wyczerpania. Po co Ci to! Już te stare formy i przyzwyczajenia nie są Tobie potrzebne, już dość się nacierpiałeś.

Teraz daj sobie szansę na radość, na wolność. Po raz pierwszy w Życiu zrób coś miłego tylko i wyłącznie dla siebie, po raz pierwszy przestań się przejmować tym co inni mówią o Tobie, albo co zrobią w Twojej sprawie. Odpuść bo i tak na wiele rzeczy nie masz wpływu a będąc w takim stanie w jakim Jesteś obecnie to jeszcze całą swoją sytuację w której się znalazłeś możesz tylko pogorszyć. Zmień swoje myślenie, tak jak napisałam, poszukaj w sobie Mocy, poszukaj w sobie spokoju i wolności. Skoro Jedyna Przeogromna Miłość i Moc jest w Tobie to sam Jesteś przecież tą Miłością i Mocą! Pamiętasz?? Czy pamiętasz jak napisałam o Jam Jest?

https://aggasoyala.pl/bardzo-silna-afirmacja-odnowy-bardzo-silna-afirmacja-odnowy-agga-soyala-708-888-688/  

Czy czujesz szczerze i doceniasz, cieszysz się z tego, że Jesteś? Że Istniejesz? I znowu czuję Twoje narzekanie, no tak, ale co to za Życie myślisz sobie. Odpowiem Tobie tak: Jest jak jest. Będzie inaczej jeśli weźmiesz to co napisałam pod uwagę, będzie inaczej gdy postarasz się, gdy pozbędziesz się tego osaczenia w którym Jesteś i niestety tego z którego boisz się wyjść.

Pomogę Tobie krok po kroku pozbyć się Twoich lęków i strachów. Pomogę Tobie znaleźć radość i wolność, której tak bardzo dzisiaj potrzebujesz. Wiem jak to zrobić i tylko zależy od Ciebie czy Ty chcesz to zrobić. Przez ponad dwadzieścia lat z czego 12 lat w mediach, pomogłam milionom osób na całym świecie, uratowałam ich małżeństwa, związki, wywróżyłam Dzieci z dokładnym wskazaniem płci, uratowałam wiele Żyć i pomogłam odnaleźć radość oraz wolność. Niekiedy były to lata pracy na tymi osobami, ponieważ rzadko w takich sytuacjach wystarcza tylko jedna rozmowa. Jestem z tych wszystkich osób bardzo dumna i dumna z siebie samej, ponieważ dzięki temu, że od dziecka widzę więcej, mam taki a nie inny Dar to mogłam przyczynić się do odmiany Losu innych. Tobie też pomogę bo wiem, że Jesteś tego warty, tylko pozwól mi i sobie na to. 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz okolo 13/14 do późnych godzin wieczornych z małą przerwą

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

48 comments

 1. ReplyMonika z L

  Jest Pani także posiadaczką hormonu młodości, który emanuje na zdjęciach.Piękny i mądry wpis.Potwierdzam jako stała fanka, że dzięki naszym rozmową przez długi okres moje problemy się zminimalizowały, a niektóre całkowicie zniknęły.
  Pozdrawiam gorąco😘❤️😘❤️😘


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   haha dziękuje 😘 Tak, Pani jest kolejnym przykładem, że Nasza wspólna praca nad Panią dała rezultaty 😘

 2. ReplyDoraaa

  Jest Pani piękną Kobietą 🌺❤️
  Dziękuje Pani Aggusiu za cudowne przesłanie 😘😍
  Jestem Pani wdzięczna za wszystko za miłe chwile spędzone z Pani i tyle ciepła i wyrozumiałości ❣️❣️❣️

 3. ReplyBetti

  Ja także dziękuję pomogła mi Pani w dużo sprawach ,będę zawsze wdzięczna. Pani wygląda wyśmienicie, zawsze uśmiechnięta. Dziękuję i pozdrawiam, czekam na rozmowę 😘❤

 4. ReplyAnia

  U mnie od zeszłego tygodnia jakoś dziwnie bo pojawił się u mnie jakiś rodzaj buntu, czuję te niesprzyjające energie ale ten buntu pcha mnie do przodu. Dawno nie miałam takiej werwy więc trochę mi dziwnie bo powinno być odwrotnie 🤔

 5. ReplyJustyna

  Pani Agguniu od czasu naszej wczorajszej, wieczornej rozmowy, po wrzuceniu tzw. 'luzu’, pan H. zaczyna się niepokoić i pisze…i pisze…
  Ja odpisałam dopiero dziś po południu, krótko i zdawkowo. A On? Myśli….myśli….i z niepokojem nadal pisze….
  Działa!!!
  Dziękuję. Jest Pani Aniołem Stróżem naszych dusz. Ściskam serdecznie. 😇😇😇

 6. ReplyEB

  pozdrawiam ciepło 🙂

  Pani Agguniu odliczam dni do zakończenia tego trudnego czasu ….jeszcze trochę 😏

  czy będzie Pani dzisiaj na linii ? 😏

 7. ReplyEB

  Pani Agnieszko, powiem Pani że wystraszyłam się dzisiaj tej akcji …..na szczęście ustąpiło po ok.godzinie ale jeszcze tak nie miałam 🙈

  do usłyszenia 😚

   1. ReplyILonka Mag.💞🌈🧡💜

    Mało tego dochodzą u mnie dolegliwości zdrowotne 😫 ach ale o tej porze niestety tak mam
    PIZDRAWIAM EB 🙂🙂👼…

 8. ReplyAgnieszka J

  Abyś poczuł to całym sobą,jak to Pani pięknie napisała. Oj tak to jest dopiero doznanie, to trzeba poczuć, nie da się inaczej. To jest jak podróż w swoje wnętrze, dalej i dalej. Potwierdzam Pani Aguniu 😘jestem tego żywym przykładem. To prawda jesteśmy połączeni ze wszystkim co Jest, ze wszystkim co istnieje. Doświadczyłam i doświadczam tego o czym Pani napisała każdego dnia i dzieją się cuda. Każda dziedzina mojego życia odmieniła się na lepsze. Mam w sobie wolność, jeju czuje tą Moc w sobie, radość. Cudownie. Dziękuje Pani Aguniu za wszystko z serca♥️♥️♥️


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak, jest Pani przykładem i bardzo się cieszę, że mogę Panią prowadzić 😘 Tak trzymać! Bo to nie jest tylko czytanie z Kart , to jest prowadzenie i wydobywanie tego wewnętrznego Światła. ostatnio staje się to bardzo modne, ale trzeba uważać, ponieważ wielu jest naciągaczy i osób które uważają iż wiedzą o czym mówią i czego uczą, a nie do końca to jest prawda…..niestety…

 9. ReplyEB

  Pani Agguniu to może zróbmy ten rytuał skoro już odezwał się …. zobaczymy jeszcze co dalej i podziałajmy :-)niech się dzieje ….

 10. ReplyEB

  Pani Agguniu ale nie widziała Pani nic wrednego w tym spotkaniu ? bo urwało i ja już nie usłyszałam ….jakby coś było to wycofałabym się i już …

 11. ReplyAnecia

  Piekne kamyki i bransoletka moja mama jest nia zachwycona a ja swoja gwiazdę dołożyłam do moich pozostałych talizmanow zeby ochraniala wszystko. Dziękuje p.Agusiu 💝💝💝💕💕💕💖💖💖💗💗💗🌞🌞🌞🌞☺☺☺☺

 12. ReplyEB

  Pani Agguniu, dzisiaj jest dobry moment na działanie o którym rozmawiałyśmy , jutro powiem Pani dlaczego tak myślę 😈 proszę to zrobić z całą siłą magii … bardzo proszę 🔮

 13. ReplyEB

  Pani Agguniu udało się ? jak poszło ? powinno dobrze 😉

  jednak odpowiedział na miskę , z samego rana ….. całą noc myślał 😏 do usłyszenia, pozdrawiam 🤗

 14. ReplyEB

  …. takiego grajka to chciałabym mieć w domu i nawet bardzo dbałabym o niego żeby mi tylko brzdąkał od rana na tej gitarze🤣😂🤣🤣

 15. ReplySylwia

  Kochana Pani Aggo,
  bardzo dziękuję za wczorajszą rozmowę i za wszystko co Pani dla mnie zrobiła jest Pani moim Przewodnikiem co prowadzi mnie za rękę, a i Dobrą Wróżką, bo chyba powoli zaczyna coś się zmieniać.
  Dziś otrzymałam bransoletkę jest śliczna i od razu czuję jej ciepło jak mam na ręce – czuję wtedy takie połączenie z Panią i ziemią 🙂 Uściski Sylwia


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziękuję🙂🙂 Tak bransoletka jest bardzo magiczna. Naenergetyzowałam ją dokładnie tyle ile Pani potrzebowała i dlatego czuje Pani jej ciepło. Tak działa moja energia. Cieszę się, że to Pani czuje i że napisała Pani o tym.Buziaki 🙂🙂

   Dla wszystkich co chcą zrobić sobie prezent czy innym polecam moje bransoletki i nie tylko, są też bardzo specjalne talizmany Miłosne o tutaj https://sarahmagic.com/kategoria-produktu/magiczna-bizuteria/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *