samochod

A ja nie mam przyjaciół i bardzo się z tego cieszę

Jeden status na komunikatorze. Jeden telefon i krótka rozmowa. Potem już wszystko pędzi dokumenty, rozmowy i wyjazd. Obawiasz się czy dasz radę, czy spotkasz tam przychylnych ludzi i czy zostaniesz przyjęta. Zostawiasz Dom i Rodzinę daleko. Jedziesz do nowej pracy. Jeszcze nie masz pewności czy się sprawdzisz i czy będą Cię tam chcieli. Układasz w swojej głowie różne scenariusze. Boisz się a jednocześnie wiesz, że jest to szansa i Twoje pięć minut na to, aby odmienić swój Los.

Rozmowa z szefem przebiega spokojnie, aczkolwiek Ty nie potrafisz w pełni przekazać swoich umiejętności. Plączesz się w tym co mówisz i czujesz, że nic z tej pracy nie będzie. Mylisz się. Zostałeś przyjęty. Otrzymałeś kupon na lepszą pracę. Dzień mija za Dniem a Ty stajesz się coraz lepszy w tym co robisz. Nabierasz pewności , ze ta praca jest właśnie tym co chcesz wykonywać przez resztę Życia. Nowe znajomosci nie zawsze prawdziwe. Ty osiągasz bardzo wiele, ale nie przestajesz na tym, bo ciagle chcesz się rozwijać i ciagle chcesz być najlepszy. Osiągasz sukces i szef wie, że bez Ciebie ta firma by tak dobrze nie prosperowała. Masz coraz więcej ludzi przy sobie, którzy Cię podziwiają a jednocześnie zazdroszczą Twojego sukcesu.

Nowe przyjaźnie. Często podszyte chęcią przebicia się wyżej przy Twojej pomocy. Ty pomagasz i podpowiadasz co powinni zrobić, aby choć trochę wspięli się wyżej. Cieszysz się, że innym idzie coraz lepiej, ale zaczynasz zauważać, że te osoby którym pomogłeś, po cichu zaczynają Cię wykorzystywać i działać przeciwko Tobie. Niestety nie za wiele możesz  z tym zrobić, ale nie załamujesz się i dalej sięgasz po szczyty i pochwały szefa.

Ile z tych osób ma sukces teraz, ilu z nich udało się osiągnąć to, co chcieli Ci zabrać? Ile z tych osób utrzymuje z Tobą kontakt do dziś? Niewielu , albo wcale. Otóż, w pracy bardzo trudno jest nawiązać relacje , znajomości, które przetrwają lata. Fałszywi przyjaciele odejdą a pozostaną jedynie Ci, którzy byli szczerzy i otwarci. W biznesie nie ma przyjaciół, bo każdy chce dla siebie jak najwięcej. Możesz starać się bardzo mocno, aczkolwiek prędzej czy później te znajomości okażą się marą.

Zazdrość i chęć zdobycia jak największych korzyści dla siebie często przysłaniają istotę człowieczeństwa. W dzisiejszych coraz trudniejszych czasach, gdzie liczy się tylko pieniądz każdy pod płaszczykiem koleżeństwa oczekuje na zyski dla siebie. To jest bardzo przykre, bo Świat nie na tym polega. Niestety pęd za bogactwem materialnym całkowicie przysłonił bogactwo duchowe. Z drugiej jednak strony, żyjemy w okresie gdzie powinniśmy rozwijać się wewnętrznie.

 

Jeszcze nigdy do tej pory nie było tak wielkiej, wewnętrznej potrzeby zrozumienia zasad działających Wszechświatem. Ludzkość powoli i bardzo opornie wkracza na wyższy poziom postrzegania. Ci, którzy są na to otwarci bardzo szybko odnajdą zadowolenie i spokój. Natomiast Ci, dla których ciągle pieniądz i materia są ważniejsze, będą popadać w niepowodzenia i depresje. Los tak czy inaczej zmusi te osoby do głębokich przemyśleń nad sobą. Nie pozwoli, aby takie jednostki pozostały niezauważone i nie zmienione. Fałszywi przyjaciele otrzymają ciężką lekcje pokory.

Tak to już jest, że Wszechświat ciągle się zmienia i jeśli Ty nie Jesteś jeszcze gotowy na zmiany, boisz się ich i nic nie robisz aby to uczynić, to i tak, prędzej czy później one nastąpią. Wtedy nie będziesz miał wyboru, bo będziesz zmuszony do zaakceptowania tego co daje Ci Życie. Uważaj na wszelkie relacje w sferze zawodowej. Nie dawaj siebie całego, bo jeśli to zrobisz nic z Ciebie nie zostanie. Będziesz rozszarpany i porzucony. Musisz walczyć o siebie i swoje zasady oraz musisz pokazać, że oczywiście Jesteś dobrym Człowiekiem, ale bez naiwności. Nie pokazuj i nie mów wszystkiego co chciałbyś przekazać odnośnie swojego Życia rodzinnego. Praca, biznes, nie jest miejscem na zwierzenia i poklepywanie po ramieniu.

A i jeszcze jedno, mówiłam o tym w swoich programach telewizyjnych, ja nie mam przyjaciół. Kilka razy w Życiu nazwałam tak kilka osób a one nazwały mnie, ale po wypowiedzeniu tych słów zawsze dostawałam w kość od nich. Od wielu Lat nie nazywam tak nikogo, wolę określenie najlepszy znajomy czy najlepszy kumpel, koleżanka. Jest mi z tym bardzo dobrze 😛

 

Jeśli chcesz osiągnąć sukces wymyśl plan na siebie. Musisz mieć swój pomysł i odwagę , aby zacząć go systematycznie realizować. Jeśli uwiesisz się na kimś, to nigdy sukcesu nie osiągniesz. Sukces kocha ludzi odważnych i pewnych siebie i tego co robią. Choćbyś sprzedawał znaczki, a będziesz robił to z przekonaniem i wiarą, staniesz się najlepszym sprzedawcą znaczków na Świecie. Nie przejmuj się plotkami i obgadywaniem.Te dwie rzeczy zawsze istnieją i wyznaczają w pewnym sensie kierunek Twojego sukcesu. Powinny Cię motywować do jeszcze większego działania i pracy nad sobą.

rsdsn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj, tylko Ty Jesteś w stanie odmienić swój Los. Nie licz na znajomych, bo oni są wtedy gdy im jest wygodnie. Tak naprawdę Jesteś z tym wszystkim sam. Jeśli nie wiesz od czego zacząć tworzyć swój sukces zawodowy, gdzie i kiedy podejmiesz pracę, co zrobić aby więcej zarabiać itp.

Zadzwoń. Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do godz. 22.00 z małymi przerwami na kawę i kolację. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

51 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *