A Wy jak najlepiej wypoczywacie?

A Wy jak najlepiej wypoczywacie?

A Wy jak najlepiej wypoczywacie?

 

Dla większości osób wakacje już się skończyły, aczkolwiek Lato nadal trwa. Należy cieszyć się promieniami Słońca i tym co ofiaruje Matka Natura. Uwielbiam właśnie takie późne Lato gdzie Słońce później wschodzi, gdzie wiatr jeszcze letni, ale już pachnie jesienią. Lubie wypoczywać na łonie Natury. Wtedy można poczuć rytmiczny puls Ziemi, która też żyje. Naładowuje Nas swoimi cudownymi energiami, karmi Nas swoim ciepłem oraz wzmacnia. Kto nie jest nauczony wypoczywać wśród przyrody jest zubożały, ten nie wie co to jest wypoczynek. Ludzie instynktownie ciągną poza miasto bo większość tak właśnie wypoczywa. Wyjeżdżamy na wakacje gdzieś, gdzie możemy poczuć się lepiej i inaczej. Mnie osobiście urlopy tylu wielkie zwiedzanie wszystkich muzeów okropnie męczą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla mnie liczy się woda, góry, las a nawet łąka, którą kocham czy chociaż wypoczynek na moim Magicznym Ogrodzie. Kocham ogniska. Od zawsze. Ogień oczyszcza i dodaje siły, zabiera to co niechciane. Moc ognia jest znana od zawsze. Często ogniska są niedoceniane bo ich miejsce zajęły grille, które są ok, ale poza miłymi spotkaniami towarzyskimi nic nie wnoszą. Natomiast ognisko ma Czar, ma Moc. Wirujące płomienie Ognia na skrzydłach Wiatru z mocną podstawą tętniącej Życiem Ziemi, roznoszą złoty pył energii, która jest potrzebna każdemu. Magia jest Naturą, Natura jest Magią. To jest fantastyczne, że jeszcze mamy możliwość się nią cieszyć i korzystać bez ograniczeń. Usiąść i nic. Usiąść na trawie i nic nie mówić, nic nie robić, nic nie myśleć. Po prostu BYĆ!

 

Jutro też zamierzam BYĆ więc nie będę dostępna na Magicznej linii. Do rozmów zapraszam już w poniedziałek od godz 12.00 do 21.00 z małymi przerwami na obiad i kawę

 

Postarajcie się też jutro BYĆ, gdziekolwiek chcecie i macie możliwość np w parku, przed blokiem przy pięknym drzewie czy gdziekolwiek indziej. Zobaczycie jak wspaniale się poczujecie! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę ponownie dostępna  od poniedziałku od godz.12.00 do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

12 comments

 1. ReplyIlona Wesoła????

  W ten Nowy Rok Numerologicznym życzę wszystkim spełnienia na każdym kroku, dużo miłości, dobrego zdrowia, samych radosnych pogodnych dni oraz obfitości duchowej i materialnej????
  Niech każdy dzień będzie
  wyjątkowy, radosny i spełniony ,
  niech to co wydaje się czasem niemożliwe,stanie się realne!!!????
  Niech się dzieje jak najwięcej dobrego!!!????

 2. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu pozdrawiam Was ciepło ??????. Też uwielbiam przyrodę i wszystko dookoła ??. Pani słowa dalej się sprawdzają, po kolei ?

 3. ReplyRoki

  Ja to nie mogę się doczekać kiedy się wyprowadzę do światła czyli słońca.Przez 30 lat w ciemnym pomieszczeniu A tam taras pola łąki zwierzęta i światło I najważniejsze zachód słonca i pełnia księżyca uwielbiam te widoki I mam nadzieje że ogniska też będą POZDRAWIAM CIEPŁO

 4. ReplyAneta Namiętna ?

  Wypoczywać ha. Musimy znaleźć odrobinę czasu, teraz szkoła, przedszkole, praca, w tym zgiełku aż brak i tęsknota za chwilą oddechu. A jednak lubię wieczory, spacery po lesie i nie daleko mamy pustynię Błędowską. Późnym wieczorem ten spokój a hi patrzeć na gwiazdy ✨. Aż tyle. Pozdrawiam rodzinkę pani Agguniu, dawno nie pisałam.
  ?

 5. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, jak ja na Panią czekam 🙂

  z remontem utknęłam i nie mogę ruszyć ??? wszystko inne do przodu nawet bardzo 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *