Ach ta Wenus i jej romans z Saturnem 💚 Czy skorzystasz?

Ach ta Wenus i jej romans z Saturnem 💚 Czy skorzystasz?

Ach ta Wenus i jej romans z Saturnem 💚 Czy skorzystasz?

No tak ostatnio mam troszeczkę mniej czasu, aby pisać na blogu, aczkolwiek bardzo mnie cieszą Wasze komentarze i każdy komentarz jest dla mnie ważny i jeżeli nawet nie zawsze odpisuje od razu, to je czytam i na pewno odpisze.

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale jestem bardzo ciekawa, bo nie zdążyłam tego napisać, ale 5 listopada wydarzyło się na Naszym niebie coś ciekawego i wyjątkowego. Ciekawa jestem jak Wy się czujecie, bo już trochę dni minęło i czy zauważyliście, że coś się zmieniło? Szczególnie czy się zmieniło coś pod kątem odbierania Waszych emocji oraz Życia uczuciowego?

 

Otóż co się wydarzyło?

5 listopada, Wenus weszła do swojego przyjaciela Koziorożca i pozostanie przy nim, aż do 6 marca 2022 r. Wenus będzie wskazywała na to, aby zastanowić się nad swoimi uczuciami. Aby zastanowić się nad swoją miłością. Jak wiecie Wenus jest planetą Miłości i związków. Wenus jest czułością, jest to bardzo kochany znak przez wszystkich, dlatego, że każdy z Nas potrzebuje uczuć i dlatego, że każdy z Nas potrzebuje właśnie uczucia miłości. Dzień tygodnia, który reprezentuje Wenus jest to piątek.

Już starożytni wiedzieli, że Wenus lubi Zodiak Koziorożca, dlaczego Wenus romansuje z tym znakiem?  Dlatego, że Zodiakiem Koziorożca rządzi Saturn, którego Wenus uwielbia.  Są bardzo dobrą parą. Ona delikatna i uczuciowa a on poważny i konkretny.

Skoro mamy takie bardzo dobre połączenie należy wykorzystać ten bardzo dobry czas na umocnienie. na ugruntowanie Naszego Życia uczuciowego. Być może wiele z Was jest przemęczonych, wiele z Was jest niezadowolonych ze swojego Życia uczuciowego, ze swoich związków, ze swoich relacji, wiele osób czuje się bardzo samotnych, wiele osób pragnie czegoś więcej niż coś, co ma na co dzień.

 

 

Przed Nami do 6 marca 2022 r. wielkie możliwości

abyśmy umacniali i zaangażowali się bardziej w relacje:

po pierwsze,  relacje które już mamy, 

po drugie w relacje, które dopiero przed Nami.

Możemy już teraz odczuwać większą  chęć czy też większe parcie na to, że wiemy czego chcemy. Może „parcie” to nie jest odpowiednie słowo, ale wiemy czego chcemy, coś zrozumieliśmy i to zrozumienie czego chcemy od związku, od Życia uczuciowego, będzie się w Nas umacniało. Będziemy poważnie podchodzić do Naszych planów, do Naszych marzeń i do Naszego zaangażowania.

 

Wiele związków, które jest na rozdrożu może wręcz zdecydować się na zaręczyny, na poważne deklaracje, zostaną podjęte decyzje bardzo mocno wiążące. Mogą to być decyzje wiążące nawet na długie lata.

Rozpoczął się taki czas, gdzie będziemy wydawać się sobie bardziej atrakcyjni, będziemy bardziej dążyć do kontaktów intymnych, będziemy odczuwać tą chemię między drugą osobą i będziemy dążyć do perfekcjonizmu uczuciowego.

 

 

Nie będziemy zadowalać się byle czym.

Nie będziemy zadowalać się kontaktem ze strony ukochanej czy też ukochanego raz na tydzień. Nie będziemy zadowalać się wymuszonymi spotkaniami, wymuszonym seksem, wymuszonymi rozmowami.

 

Wenus z Saturnem w wielkim połączeniu, będzie pchała Nas do wyznawania głębokich uczuć i będzie pchała Nas do tego, że będziemy oczekiwali zaangażowania ze strony drugiej osoby.   I tak przed Nami bardzo dużo trudnych  decyzji. Dlaczego? Dlatego, że niełatwo jest zakończyć związki, które nawet Nam nie pasują, bo mamy się obawiać, że będziemy samotni. Możemy się obawiać, że nikogo nie znajdziemy, możemy się obawiać, że zranimy tą drugą osobę, jednak to wszystko będzie jakby z boku. Jeżeli Jesteśmy w jakimś związku, który nie daje Nam satysfakcji, który ciągnie się latami, który nic nie wnosi w Nasze Życie, który tylko Nas obciąża, gdzie czujemy się tylko w pewnym sensie wykorzystywani, a nic nie otrzymujemy w zamian, z takich związków wiele osób po prostu ucieknie.

 

Jest to czas, gdzie w Naszej świadomości następuje przewartościowanie, następuje zrozumienie, że dalej nie chcemy takiej relacji. Staniemy się bardziej wymagający, staniemy się bardziej świadomi tego, że zasługujemy na coś więcej. Wszystkie chore związki, wszystkie związki, które nie dają Nam spełnienia, wszystkie związki, które tylko biorą a nie dodają skrzydeł, pomału rozpłyną się, pomału nastąpi zrozumienie i wiele osób nie będzie w stanie dalej podtrzymywać takiej relacji.

 

 

 

 

Będziemy domagać się wręcz zaangażowania,

które podniesie też Naszą wartość. Dlaczego? Dlatego, że zaczniemy być bardziej Świadomi swojej wartości i tego czego chcemy. A wszystko to za sprawą Saturna, który jest mistrzem  idealnym, który jest mistrzem perfekcji w relacjach. Nawet osoby samotne w końcu nie będą decydować się na przelotne znajomości, które nic nie wnoszą, będą wiedziały dokładnie czego chcą i nie będą przymykały oka na jakieś fanaberie nowo poznanej osoby.

 

 

Przy tym wszystkim Nasza atrakcyjnosc bardzo wzrosnie.

Będziemy coraz bardziej świadomi swojej atrakcyjności i tą atrakcyjność zaczniemy zauważać w oczach potencjalnych swoich partnerów oraz tych obecnych i tych przyszłych. Przy czym, te wszystkie Nasze myśli i też działania, będziemy traktować bardzo poważnie. Nie ma tutaj miejsca na ustępstwa, nie ma tutaj miejsca na przymykanie oka. Ogólnie będziemy gotowi do zmian, będziemy gotowi do docenienia tego co mamy, a szczególnie docenienia tego co mamy wartościowego w Naszych relacjach, znajomościach.

Jak wiecie Wenus odpowiada za miłość. Wenus odpowiada za seksualność. Ta seksualność pojawi się czy tego chcemy czy nie. Zaczniemy jako kobiety bardziej dbać o siebie, zaczniemy zmieniać swoje ubranie, zaczniemy bardziej dbać o swoje ciało, ale także o swoje emocje których Jesteśmy coraz bardziej świadome.

 

 

 

Osoby najbardziej wytrwałe dadzą jeszcze szansę i bardziej się zaangażują w obecne relacje które są, w których jest jeszcze miłość, żeby zaczęła się rozwijać. 

Aż do 6 marca 2022 r. masz czas, aby odpowiedzialnie zarządzać swoimi wewnętrznymi emocjami. Aby zarządzać swoimi emocjami, które być może nie są tak satysfakcjonujące jakbyś chciała. Być może wiele lat czekałaś i myślałaś co dalej z tym wszystkim, ale miarka została przebrana. Zaczniesz rozglądać się za osobami, które będą mogły dawać Ci poczucie bezpieczeństwa, którzy będą odpowiedzialni, ponieważ tej odpowiedzialności jako kobieta będziesz bardzo potrzebowała. Możecie nawet bardzo szybkim czasie wziąć ślub.

 

Jednak też jest ostrzeżenie. Dlaczego? Dlatego, żebyście nie popadli ze skrajności w skrajność. Abyście jednak przy tym całym pędzie wiedzieli czego chcecie. Nie zaprzepaścili szans na miłość, która być może tam gdzieś się tli, ale mimo wszystko jest jeszcze bardzo nieśmiała. Zalecenie od Wenus i Saturna jest takie, abyśmy nie robili wszystkiego naraz. Abyśmy, stawiali zdecydowane, aczkolwiek powolne kroki. Abyśmy zatrzymywali się, czasem dając sobie i partnerowi obecnemu, potencjalnemu jeszcze szansę.

 

 

 

Ważne jest również, żeby czerpać radość

z kobiecości która teraz będzie nad wyraz ważna.Dajcie sobie czas i szansę na zabawę. Aby bawić się swoją atrakcyjnością, cieszyć się jak nigdy dotąd. Jednak należy pozwolić też na wypuszczenie energii szukania poczucia bezpieczeństwa. Jest to naprawdę bardzo potężne. Czas miłości i jakby rozstrzygania relacji. Wielu relacji i te które już są, i te które za chwilę się pojawia. Z drugiej strony należy też się spodziewać wielkich wyznań miłości, deklaracji na która być może czekacie od lat.

Także Jesteśmy w czasie bardzo ekscytującym, który należy wykorzystać jak najlepiej.

 

Z całego Serca polecam Wam moje fenomenalne Anioły, które są już dostępne w Naszym sklepie. Mając jednego z tych Aniołów Miłości za przyjaciela na pewno odkryjecie wiele ekscytujących rzeczy i Cudów, które będą się działy. Są to bardzo specjalne Anioły z głębokimi Przesłaniami. 

Cała kolekcja moich Aniołów jest tutaj https://sarahmagic.com/produkt/aniol-cudu-milosci-kolekcja-aniol-cudu-milosci-kolekcja-sarah-magic-agga-soyala-kontakt/

 

Jeżeli chcesz wiedzieć jak przejdziesz przez ten czas do 6 marca 2022 r. Jeżeli chcesz wiedzieć czy obecny związek przetrwa czy partner będzie się bardziej starał, czy da Ci to poczucie bezpieczeństwa którego chcesz, czy złoży deklarację oraz jeśli chcesz wiedzieć czy poznasz osobę, która zapewni Tobie to wszystko czego potrzebujesz i jaka będziesz dla tej osoby, czy będziesz taka jaka Jesteś teraz, czy też jakoś ta relacja się zmieni, jak najbardziej śmiało pytaj.

Przy tym całym chaosie w którym Jesteśmy, który jest Nam z jakichś przyczyn fundowany. To połączenie Wenus z Saturnem jest jak najbardziej wskazane. Jest w pewnym sensie takim miodem na Nasze Serca. Więc nic się nie martwcie tylko działajcie i patrzcie z patrzcie ufnością w Przyszłość💚

 

Na Magicznej linii będę dostępna  do późnych godzin wieczornych z przerwą na obiad

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

51 comments

 1. ReplyBetti

  Super wpis Pani Aggo tak mysle jakby pisała Pani o mnie ,bo tak jest .czekam na Panią 😍😘 chce wiedzieć więcej, myślę że się wszystko spełnia w nioczekiwanym dla mnie czasie .Nasza kochana wrozka pozdrawiam cieplutko 😘😘😘😘

 2. ReplyAda

  Dzień dobry Pani Agusiu, piękny tekst dający nadzieję;)
  O której godzinie będzie Pani dziś dostępna?? Pozdrawiam serdecznie

  1. ReplyMałgorzata

   Pani Aguniu pozdrawiam serdecznie Pani przepowiednie sprawdzają się w stu procentach .Jestem pełna podziwu i wdzięczności za to. co Pani dla nas robi.Za to że Pani jest dla nas.Jest tak jak Pani powiedziała nawet na spotkaniu kolega powiedział to co wcześniej Pani mówiła .Dokładnie to samo.Jak rozmawiałam z nim to aż ciarki mi przechodziły .Pani umie nawet określić co dana osoba powie co czuje .Jestem Pani bardzo wdzięczna .Pizdrawuam i do usłyszenia


   1. Author
    ReplyAgga Soyala

    hah tak, wiem, tak mam 🙂 Przez te ponad 30 lat jak stawiam Karty, wiele osob mi to mowilo 🙂 hahah

    Pani to chociaz ciarki przeszly , a niektore osoby to zamiast koncentrowac sie na koledze to w takich momentach mysla o mnie hhahaha 🙂
    Bardzo dziekuje i zapraszam 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Pani Gosiu to cos zadziwiajacego, to fakt, poniewaz rozmawialysmy prawie 50 min 🙂 Dziekuje i do uslyszenia

 3. ReplyWeronika od podusi

  Przykro mi przerwało połączenie nie słyszałam pani wogole .Mam nadzieję że następnym razem z panią porozmawiam do usłyszenia ❤️

 4. ReplyWeronika od podusi

  Przykro mi bardzo przerwało połączenie nie słyszałam pani 🙁 mam nadzieję że następnym razem porozmawiam z panią do usłyszenia ❤️

 5. ReplyAgnieszka J

  Tak Pani Aguniu napisałam do niego po naszej rozmowie…. Odpisał…. Potwierdził to co Pani powiedziała… 🤗🤭😘 Odnośnie postu… Dzieje sie tak jak Pani napisała… To jakby była moja historia… Napisze tylko… Będzie jak ma być… Ściskam mocno💕💕💕


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziekuje 🙂 Warto pytac moich Kart, poniewaz wlasnie pokazuja to co najistotniejsze i bardzo konkretnie 🙂 Hah zreszta kazdy kto rozmawia ze mna i moimi Kartami to wie 😉

   Lubie to Pani „bedzie jak ma byc ” … skads to znam hahah

 6. ReplyILonka Mag💎🍀🍀🍀🍀💎

  Pięknie Pani wygląda 🙂💕💖

  Pani Aggusiu, o której można dziś się spodziewać Pani na linii?🙂😌🕊👼💎😇

 7. ReplyWeronika od podusi

  Dziękuję za rozmowę wsparła mnie pani bardzo pieniążki się skończyły ale udało mi się z panią połączyć dziękuję i do usłyszenia następnym razem kocham panią jest pani wspaniałą osoba wszystko sprawdza się w 100 % ❤️😘

   1. ReplyHana

    O nie… wyjzezdam na tydzień . Jutro ostatnia szansa na rozmowę Napisze maila. Byłoby fajnie jakby pani odpisała … bo mi ciężko w pewnej sytuacji


    1. Author
     ReplyAgga Soyala

     Z wyjazdu tez mozna do mnie zadzwonic 🙂 Dzwonia nawet z Kanady i Usa. Pani Hana prosze napisac ale nie wiem kiedy odpisze, poniewaz mam ogrom maili kazdego dnia i sie nie wyrabiam a nie chce asystenta bo to byloby nie ok wobec osob do mnie piszacych


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Pani Monko juz nie moglam byc dzisiaj dluzej bo mam jeszcze Rytua
   Bede dostepna od poniedzialku.Energia dzisiejszej Pelni Ksiezyca z zacmieniem na linii Byk Skorpion jeszcze bedzie, poniewaz trwa az do 6 grudnia. Zapraszam

    1. ReplyIlonka Mag 🍀🍀🍀🍀

     Pani Aggusiu ,Pani jest bardzo aktywną kobietą 👍😊😊 podziwiam Panią 😘😊😊 i dziękuję za to że mogłam Panią usłyszeć, super było by móc Panią spotkać 😊😘😊😊


     1. Author
      Agga Soyala

      Studiuje to co mi bliskie i znajome, ale chce ta wiedze jeszcze uzupelnic i miec na to dokument, abym mogla Wam pomoc zgodnie z przepisami. Teraz wszedzie sa wymagane papiery. Nie, z ezoteryka nie jest to jakos bardzo mocno zwiazane 🙂 W sumie nawet nie wiem kto by mogl mnie uczyc odnosnie ezoteryki, to ja moge uczyc innych, ze tak powiem nieskromnie.
      Studiuje zielarstwo 🙂

     2. ILonka Mag💞🙂💕🌺

      Pani Aggusiu ,zielarstwo super sprawa 🙂🙂🙂bardzo potrzebna i pomocna moc zielarstwa zwłaszcza wtedy kiedy inne metody leczcnicze nie wystarczają… Kiedyś moja babcia tym się zajmowała i kiedy cos mojej mamie lub mnie dokuczalo, to zawsze coś mądrego polecila. Żałuję tylko że kiedyś niezwracalam na to uwagi,


     3. Author
      Agga Soyala

      Tak, moja Babcia rowniez byla zielarka o czym wielokrotnie wspominalam w moich programach telewizyjnych. Jako dziecko chodzilam z Babcia i zbieralam ziola 🙂
      ps.moze jeszcze Pani nauczyc sie przeciez 🙂

 8. ReplyAnecia

  P.Agusiu dziękuję za nowe aniołki w magicznym sklepiku pomimo wykładów .
  Do pracy juz zamowilam nie moglam juz sie doczekac aby ładnie udekorować okienko w pracy.
  Do domu powoli zaczynam dokładać do koszyka abym miala cała kolekcje magicznych aniołków. 😍😍😍😙😙😙💐💐💐🌞🌞🌞

   1. ReplyILonka Mag🍀🍀🍀🍀

    Pani Aggusiu czyżby Pani się dokształcała? 😌
    Piękne są te aniołki u Pani w sklepiku 🙂👼


    1. Author
     ReplyAgga Soyala

     Tak 🙂 Trzeba uzupelniac swoja wiedze 🙂 Dziekuje 🙂 Bardzo lubie je robic. Ogolnie odprezajace jest pisanie, malowanie, robienie na szydelku czy na drutach, wyszywanie a i jeszcze robienie nalewek ziolowych i kremow czy innych tego typu rewelacyjnych rzeczy 🙂

 9. ReplyAnecia

  To prawda sa mega magiczne i piękne nam nadzieję ze bedzie im u mnie dobrze 🤗🤗🤗😊😊😊💖💖💖💗💗💗.
  Super ze udalo się tyle wstawić do sklepiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *