Acrylic Pour Painting Agga Soyala. Obrazy Mocy dla Ciebie!

Acrylic Pour Painting Agga Soyala

Obrazy Mocy dla Ciebie!

Dzisiejszy Świat jest jaki jest… Zastanawiałam się co mogę jeszcze zrobić, aby pomóc Wam przetrwać ten ciężki Czas zmiany, co mogę jeszcze zrobić, aby pomóc Wam pozbyć się niezadowolenia z miłości, złych emocji, problemów w każdej sferze Życia. I mam.

 

Jak wiecie pochodzę z Rodziny gdzie moja Prababcia stawiała karty Tarota, moja Babcia była zielarką, Tata zajmuje się jeszcze do tej pory od czasu do czasu wahadłem i różdżką, siostra jest artystką. Moja Rodzina jest inna, nie tylko zajmujemy się Magią w szerokim tego słowa znaczeniu, ale też Jesteśmy artystami. Już wiele lat temu malowałam obrazy, aczkolwiek to nie było to. To nie były obrazy, które pochłaniały bez reszty. Chciałam czegoś więcej. No i stworzyłam.

Postanowiłam dotrzeć do Was wszystkich i przekazać Wam moje umiejętności w postaci obrazów, które są kodowane na daną osobę. Są to obrazy intuicyjne, w których przekazuję Wam energię wzmacniającą, oczyszczającą a niektórzy nawet mówią, że uzdrawiającą.

Są to obrazy, które doskonale łączą się z energiami danej osoby, są idealnie dopasowane i przekazują dokładnie wibracje energetyczne na takiej częstotliwości i w takiej sile , ile konkretna osoba potrzebuje.

Są to obrazy, które każdy powinien mieć, chociaż jeden, aby doładować się energetycznie, aby poczuć jak wszystko zaczyna się układać, aby poczuć radość i spełnienie, odrzucając lekko cały lęk i bagaż doświadczeń. Moje Magiczne obrazy wyrównują Aurę, oczyszczają a przede wszystkim dodają powera, siły do działania, radości. Są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie ma dwóch identycznych. I co bardzo ciekawe każda osoba oglądając dany obraz, ten sam obraz, widzi na nim coś innego. Te obrazy doskonale łączą się z podświadomością swojego właściciela, ale też korzystnie wpływają na osoby, które ten obraz oglądają w realnym spotkaniu z danym obrazem.

Jakiś czas temu przeprowadziłam badania. Pokazałam obraz obraz siedmiu przypadkowym  osobom i co się okazało?

Każda była zachwycona emanującym z tamtego obrazu blaskiem, czuły te osoby siłę przyciągania i uczucie ciepła. Jedna widziała petunię na obrazie, druga osoba dwie twarze, trzecia plażę i zachód słońca, czwarta płaczące serce, piąta torbę, szósta las i wodę, siódma lazurowe wybrzeże.

Porozmawiałam z tymi osobami chwilkę i każda była zachwycona i jak się okazało widziały takie rzeczy ponieważ, to było TO co w danej chwili potrzebują, to było TO w tych obrazach czego ich podświadomość pragnie i co przeżywa.

Pierwsza osoba widziała petunię, ponieważ kocha kwiaty i martwi się zimą na swojej działce.

Druga osoba widziała dwie twarze, ponieważ pragnie rozmowy i tęskni za ukochaną.

Trzecia osoba widziała plaże i zachód słońca i jak się okazało, zbyt dużo pracuję i marzy o wakacjach.

Czwarta osoba miała ostatnio problemy w związku miłosnym i chciała to naprawić.

Piąta torbę, ponieważ ma zawsze dużo zakupów i faktycznie potrzebuje nowej torby.

Szósta las i wodę, ponieważ kupiła przyczepę i potrzebuje wypoczynku.

Siódma lazurowe wybrzeże, ponieważ tęskni za podróżami.

To były przypadkowe osoby, które zapytałam. Natomiast właściciel obrazu, osoba na którą zakodowałam obraz widziała w tym obrazie płynące fale, miłość i przypływ pieniędzy. Gdy odbierała obraz czuła się jak zahipnotyzowana, radosna i nowa w swojej Istocie. Bardzo się cieszę, że doznałam olśnienia i mogę Wam wszystkim w ten sposób pomóc.

Obrazy doskonale nadają się również na prezent. Można je powiesić lub postawić w sypialni, pokoju, kuchni, na korytarzu czy w gabinecie. Są doskonałe.

Obrazy kodowane, intuicyjne, energetyczne są moim autorskim pomysłem. Są malowane na płótnie farbami akrylowymi. Metoda jaką stosuję to Acrylic Pour Painting. Metodę te odkrył w latach 30 ubiegłego wieku David Alfaro Siqueiros. 

Magiczna linia od godz 12/13 do 21 z przerwami na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *