IMG_2248

Afirmacja na piątek …i na zawsze

Afirmacja na piątek i na zawsze „wszystko czego potrzebuję jest do mojej dyspozycji”. Ufam, że zapisujecie sobie gdzieś w swoim sekretnym notatniku wszystkie afirmacje i ważniejsze rzeczy, które Wam przekazuję.

 

Dzisiejsza afirmacja jest dla wszystkich, a szczególnie dla tych osób, które popadły w smutek i czują się w jakiś sposób bezsilne, aczkolwiek mogą stosować ją wszyscy. „Wszystko czego potrzebuję jest do mojej dyspozycji” , tak to jest prawda.

 

 

Wszystko czego tak naprawdę potrzebujecie macie to i możecie mieć, ponieważ wielka skarbnica Wszechświata jest nieskończona. Możecie mieć tyle pieniędzy ile chcecie, możecie mieć pracę o jakiej marzycie, możecie mieć miłośc jakiej pragniecie i nawet możecie mieć dobre zdrowie. Wszystko co JEST , jest dla Was i dla wszystkich. Nie musicie się obawiać, że czegos Wam zabraknie. Jeśli czegos Wam brakuje obecnie to jest to tylko i wyłącznie efekt Waszych wcześniejszych myśli, słów i decyzji, które wcześniej podjeliście.

 

 

Wszechświat chce dobra dla każdego z Nas i tylko od Nas zależy czy otworzymy się na skarbnicę Wszechświata czy wręcz przeciwnie. Każda myśl, jest tak potężna i silna, że może zmienić wszystko, teraz! Właśnie w tej chwili możesz zmienić swoje stare myśli i zastąpić je nowymi. Wdrukujesz w ten sposób nowy program do swojego umysłu i będziesz czerpał z tego korzyści zarówno ze sposobu podejścia do Życia, ale też z korzyści manifestujących się w Twoim świecie zewnętrznym tj będziez miał zadowalająca Cię pracę, więcej pieniędzy, lepszy dom, samochód, wspaniałą miłość i cokolwiek zapragniesz. Powtarzając tą afirmację raz za razem, dzień za dniem , poruszysz wahadło Wszechświata , które przyjmie Twoje zamówienie i objawi je w Świecie fizycznym. Pojawią się sytuacje, zdarzenia, okoliczności i ludzie, którzy poprowadzą Cię do tego czego faktycznie chcesz i czego potrzebujesz. Może będziesz musiał trochę poczekać, ponieważ jedne sprawy będą działy się szybko , a drugie wolniej, aczkolwiek ważne jest, że to będzie, że zobaczysz te zmiany.

 

 

 

Trudno , aby coś zadziało się tak od razu, gdy latami tkwisz w skamielinie myślenia, że nic Ci się nie należy, że i tak nikt Ciebie nie pokocha, że wszyscy mężczyźni/kobiety są do kitu, że nawet jakbyś pracował całą dobę to i tak nic nie osiągniesz itp. Czyż tak nie myślisz?

Czy właśnie tak ,wpojono Ci, że Życie jest ciężkie a bogactwo i sukcesy należą do wybranych? Nie obwiniaj siebie i nie obwiniaj innych, którzy tak Tobie mówili, ponieważ Oni sami też nie wiedzieli, że może być inaczej. Koło skorupy starych wzorców może być i często jest bardzo mocno zakorzenione, ale powoli można je rozkruszyć jak łupinę kokosa.

 

 

Dasz radę bo wiem i czuję, że masz już dość ciągłego zmagania się ze wszystkim i ciągłego walczenia o lepsze jutro. Nie poddawaj się , tylko działaj! Niech Twoim działaniem będzie uparte powtarzanie tej afirmacji , a gwarantuję, że zmienisz swoją sytuację Życiową. Jednak bądź też przygotowany na te zmiany, nie bój się ich, bądź na nie otwarty, a gdy przyjdą uciesz się szczerze i podziękuj a Wszechświat da Tobie jeszcze więcej💎❤💍🍀🌍🌟☀💵


Jeśli nie wiesz jak dokładnie stosować afirmację oraz czy Jesteś na właściwej Drodze , śmiało pytaj!🙂

☎Na Magicznej linii będę dostępna od godzin popołudniowych do 22.00⏰

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

77 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *