dsc_5792

Nie zaprzepaszczajcie Miłości

Nie zaprzepaszczajcie Miłości.

Nie oddawajcie Jej i nie marnujcie. Miłość jest i będzie, bo samą Miłością jest wszystko czym Jesteście i co Nas otacza. Miłością jest Wszechświat. Nie sprzedawajcie Miłości i nie marnujcie Jej. Nie szukajcie, bo macie Ją w sobie. Nie płaczcie i nie tęsknijcie, bo Miłość jest w Was samych.

Jeśli Jej nie widzicie, nie zobaczy Jej też nikt inny. Zauważcie i doceńcie Miłość, którą macie w samych sobie. Ona jest wielka i niezmienna. Ona czeka abyście Ją przytulili, porozmawiali z Nią, docenili a przede wszystkim przypomnieli sobie o Niej.

Ta Miłość jest i Ona nigdy nie znika. Zawsze tam była i zawsze tam będzie. Miłość, która potrafi wszystko i daje Wszystko. Nie szukajcie Miłości daleko od siebie. Skoncentrujcie się na Was samych, a gdy tą Wasza Miłość odnajdziecie przyjdzie Miłość z zewnątrz. Od drugiego Człowieka, od nieznajomego, od pani w sklepie, od stolarza, dyrektora i leśnika, od kota, od psa, od wszystkiego co Was otacza.

 

Świat jest zbudowany z Miłości i dla Miłości. Świat jest Miłością i powinien Nią być (aczkolwiek w Dzisiejszych Czasach jakoś trudno to dostrzec).

Jak ma być Miłość skoro Wy nie kochacie samych siebie. To nieprawda, że drugi Człowiek da Wam Szczęście i Radość, jeśli Wy tego Szczęścia i Radości nie macie w sobie. Znajdźcie Miłość w sobie, abyście mogli się Nią dzielić z drugim Człowiekiem i ze wszystkim co Was otacza. Znajdźcie Miłość w sobie. Ciężkie Czasy nastały, ale Miłość jest nadal.

Jest zapomniana i niechciana, chociaż tak bardzo chciana i poszukiwana. Bez Miłości Człowiek jest nikim, jest jak zapomniany głaz ( chociaż głaz też może mieć wibracje Miłości). Pragniesz Miłości to Ja znajdź. Masz Ją w sobie. Jeśli tego nie zrobisz nie zaznasz Radości i Wolności, bo Miłość daje Wolność, bo Miłość daje Radość. Odszukaj Ją w sobie. Wtedy zauważysz fantastyczne zmiany w swoim Życiu, otoczeniu , każdym Dniu.

 

Czemu nie chcecie słuchać, czemu tego nie widzicie, lub nie chcecie zobaczyć. Każdy potrzebuje Miłości i każdy Ją ma. W sobie. Czy to tak trudno pokochać siebie?? Czy to tak trudno zaakceptować to kim się jest, to jaki wykonuje się zawód, to jak się wygląda?? Co Cię obchodzi co mówią inni, oni przeważnie się mylą.

TY masz kochać siebie, Ty masz wydobyć ze swojego wnętrza ten OGROM Miłości, który posiadasz i zapomniałeś o nim. To właśnie Ty, masz pokazać Światu co to jest Miłość i gdzie Ona jest. To właśnie Ty, masz przekazywać tą Miłość i nieść Ją dalej…..Daleko, aż po kres! Ty masz nauczyć jak kochać i jak być kochanym. Ty masz pokazać swoim Dzieciom, Rodzicom, znajomym, wrogom i panu na przystanku, co to jest Miłość. Nie chodzi mi o to, abyś całował każdego, ale abyś pokazał, jak ma wyglądać lepszy Dzisiejszy Dzień i lepszy Wczorajszy a także Przyszły.

 

Po co Tu Jesteś?? Zastanów się, po co?

Masz wiele do zrobienia, ale Twoim głównym zadaniem jest odnaleźć Miłość i służyć Jej. To tylko tyle, albo aż tyle. Nie marnuj Miłości. Ona zwiera wszystko w sobie. Miłością jest każdy poranek i ciemna Noc, Miłością jest liść na Drzewie i zmęczony kot, Miłością jest smutne spojrzenie i radosny uśmiech Dziecka, stary krzak i pocerowana kiecka.

 

IMG_0411

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miłość jest wszędzie. Czemu zapomnieliście o Miłości! Tak bardzie Jej szukacie, a nie widzicie Jej. Jeśli Wy nie będziecie widzieć Miłości, nie otrzymacie Jej z zewnątrz. Nikt nie da Wam Jej, bo nie będzie dostrzegał w Was podobnych wibracji.

Dajcie Miłość i rozdawajcie Ją. Wszystkim. Wybaczcie sobie i innym wszelkie zranienia i smutki, zapomnijcie o Przeszłości, bo Jej już nie ma. Wysyłajcie Miłość do tych co Was zranili i życzcie im Szczęścia. Energia powraca w trójnasób. Wysyłajcie Miłość ze szczerym, otwartym Sercem, a wtedy Ona powróci.

 

Bądźcie „ponad to”. Nie umiem nazwać tego stanu, ale część z Was wie o jaki stan mi chodzi. Bądźcie „ponad to”. Przyjmujcie Życie z pokorą, ale nie z naiwnością, bądźcie pewni siebie i charyzmatyczni, bądźcie pełni Miłości. Cieszcie się tym co macie i podążajcie taka Ścieżką, aby mieć więcej, nie tylko dóbr materialnych i finansowych, ale aby mieć więcej Miłości i więcej Miłości rozdawać. Macie tak wiele Miłości w sobie, wielkie pokłady Cudownej Miłości. Czemu tego nie widzicie i czemu zapomnieliście o tym. Tyle w Was smutku i żalu, tyle niewiadomych i płaczu. Na wszystko jest Czas :na smutek, na płacz, a i tak Miłość jest zawsze. Ona daje Siłę i Ona uzdrawia.

 

Pamietam, jak na początku programów telewizyjnych, gdy zostałam zaproszona do Kosmica tv we Wrześniu 2009 Roku, przedstawiałam się na wizji w programie na żywo, nie wiedziałam tak naprawdę co mam mówić, powiedziałam do Was  to, co czułam, to co miałam w Sercu. Mam w starym kredensie nagranie ( bardzo amatorskie) z tego występu i tam w tle na tym nagraniu, mój Brat powiedział o mnie: „Ona będzie bardzo, bardzo znana, bo mówi z Serca, bo pracuje z Sercem”. I co ? jak myślicie jestem znana? 😉

Serce, Miłość ma bardzo dużą Siłę. Tak bardzo mi zależy, abyście odnaleźli tą Miłość w sobie, abyście odnaleźli Radość u siebie. Tysiącom czy milionom osób udało się (pogubiłam się w liczeniu przy pierwszych czterech tysiącach 😉 ) więc i Wam i Tobie uda się odnaleźć tą Miłość.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna mniej więcej od godz.18.00 do 22.00

tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

marka, którą kochacie

Tags: No tags

67 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *