Daj sobie szansę tej jesieni Jesienny Rytuał Hatti

Daj sobie szansę tej jesieni Jesienny Rytuał Hatti

Rozpoczęła się Jesień, której przyporządkowany jest Żywioł Wody.

Warto zastanowić się jakie plony przyniosło Lato , jakie energie towarzyszyły, co się zmieniło i jak wyobrażamy sobie Jesień.

Czego chcemy od Jesieni , jakie mamy plany…i czy to co zasialiśmy Latem, przyniesie Jesienią pozytywne plony.

Energia Lata ( Żywioł Ognia ) ustąpił miejsca Wodzie. Jest to Żywioł oczyszczający, leczący, miłujący. Energia ta, jest Nam niezbędna do utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia, ponieważ Woda jest Żywiołem rządzącym Miłością.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto zanurzyć ręce w czystej Wodzie w strumieniu, jeziorze czy jakimś naczyniu przepełnionym Wodą. Należy skoncentrować się i poczuć chłód Wody, jej płynność i delikatny dotyk. Należy przy tym pamiętać , iż w każdym z Nas jest ukryty ten wspaniały Żywioł.

 

Energia ta, jest Nam niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, do Życia a także do Miłości. Żywioł ten, kieruje Miłością, jest Miłością, oczyszcza Miłość i przyciąga ją do Nas.

Wykorzystaj sprzyjającą Fazę Księżyca i już Dzisiaj oczyść swoją ścieżkę miłosną z przeszkód i kamieni, usuń blokady finansowe oraz różnego rodzaju skamieniałości utrudniające Ci Życie. Dotknij Magii, abyś mogła być szczęśliwą osobą.

Nie lekceważ Mocy Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali Magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten Czas dla siebie najmocniej jak potraficie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam również do Jesiennego Rytuału Hatti, który jest jednym z silniejszych Jesiennych  Rytuałów wykonywanych przeze mnie jedynie raz w Roku.

 

Rytuał ten otwiera Drogi Życiowe, niweluje wszelkie przeszkody odnośnie sfery finansowej, zdrowotnej czy uczuciowej.  

Otwiera on wszelkie sfery Życia : miłość, zdrowie, finanse. Jeśli chcesz ,aby w Twoim Życiu zagościło uczucie, dobre zdrowie a także wspaniałe finanse to właśnie ten Rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie 708 788 222 i 708 788 888 688. Termin do  13 .10.

 

Koszt Jesiennego Rytuału Hatti ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie . Pragnę zaznaczyć również , że sprawdzam każdą osobę czy dany Rytuał może być u niej wykonany i z jaka siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej . Może zdarzyć się również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do tego Rytuału z różnych przyczyn.

 

Sprawdź już Dziś czy właśnie Ty nadajesz do zastosowania tej Magii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja podpowiedź: jeśli czujesz się zagubiona, nie umiesz znaleźć sobie miejsca, czujesz przemęczenie mimo odpowiedniej ilości snu, nie potrafisz rozwiązać pewnych sytuacji mimo usilnych starań, masz dolegliwości zdrowotne mimo dobrych badań lekarskich, szukasz miłości czy też nie możesz pozbyć się długów finansowych , nie wiesz dlaczego pieniądze od Ciebie „uciekają ” , jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim Życiu, to właśnie TEN Jesienny Rytuał Hatti jest dla Ciebie.

Osoby, które miały wykonywany Rytuał Hatti w poprzednich Latach proszone są o zgłoszenie tego przy zapisach, musze sprawdzić czy można wykonać go u danej osoby ponownie.

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godz popołudniowych do późnych godzin wieczornych tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

18 comments

 1. ReplyMoni

  Pani Aggo😊inaczej spojrzalam na swiat i otworzylam sie na nowe rzeczy i tak jak pani radzila po prostu obserwowac co bedzie robil Robert😊napisalam zyczenia na Dzien Chlopaka i odpisal i pisalam z nim i chce utrzymac kontakt😊😊😊dalam mu szanse tak jak pani radzila i to co w kartach pani widziala to sie sprawdzilo i to szybko😊😊😊😊😊dziekuje za wszystko😊😊😊😊wystarczy pania sluchac i kart i zyje sie lepiej😊😊😊😊

 2. ReplyIlona Wesoła🌹

  Pani Aggusiu super są te nocne rozmowy z Panią👼☺😍
  Jak dobrze że Pani JEST!!! 👼👼👼😘😘😘😆

 3. ReplyAneta Namiętna 😉

  Dziękuję za Nadzieję… mogłabym tak rozmawiać i rozmawiać . Pomogła mi sobotnia rozmowa troszkę lżej.😘🍁🍁🍁🍀🍀🍀

   1. ReplyIlona Wesoła🌹

    Ja też widziałam te piękne zdjęcie😍😍😍
    Pani Aggusiu jest Pani piękna zgrabna kobietą😌😌😌
    Ach Nasza Pani Aggusia😌💕💕💕

     1. Ela z lasu

      Proszę przyjąć ode mnie (od nas) te wszystkie ohy i achy i wow, bo zjawiskowo Pani wygląda i ma Pani to coś… 🙂 🙂 🙂

 4. ReplyMonka

  I mnie zaitrersowaly opinie dziewczyn odnośnie zdjęcia i specjalnie weszłam na fejsa aby zobaczyć o czym mowa….zgadzam się z dziewczynami rewelacyjne zdjęcie.. .wygląda Pani niezwykle młodo …Nasza Piękna Wróźka 🌞😘😍💖 Kobieta z klasa….z duźa ilością seksapilu ….poprostu jak milion dolarów🖒🖒🖒🖒
  Pozdrawiam cieplutko do usłyszenia w krótce 💕💖💕

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *