Przesłanie na Wtorek

 Przesłanie na Wtorek

 Przesłanie na Wtorek

Dzisiaj daję Wam do rozważenia bardzo mądre słowa Mędrca.

Przemyślcie je i napiszcie w komentarzach jak je rozumiecie.

 

“Człowiek to nie tylko ciało i kości. Płyta gramofonowa nie jest tylko zwykłym krążkiem z rowkami. Choć wszystkie wyglądają tak samo, w każdej z nich ukryte są różne głosy, słowa, piosenki itp.

Podobnie i w człowieku tkwią możliwości wszystkich rodzajów Karmy. Każdy przedmiot, zdarzenie czy doświadczenie zgromadzone od dzieciństwa są w nim przechowywane. Rzeki, góry i gwiazdy, na które spoglądał, też w nim zostały.

Człowiek nosi w sobie Przeszłość, Teraźniejszość, a nawet Przyszłość. Jest wszystkim, co było, jest i będzie.” Sai Baba  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 22.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

16 comments

 1. ReplyAneta Namiętna 😉

  Oj myślałam nad tym, czym jest karma?.Czy naprawdę jest ,zgadzam się że przeszłość ma wpływ na naszą teraźniejszość i to teraźniejszość my sami kształtujemy by przyszłość była lepsza .Dzięki przeszłości uczymy się i rozwijamy.
  Tyle że jest karma dobra i zła, jeśli staraliśmy się w naszym życiu robić dobro, mimo że sami cierpimy .Starałam się pomagać,i czasami myślę po co , dlaczego teraz spotykają mnie przykre rzeczy…
  Ile można znosić smutku, bólu czemu los doświadcza nas czasami ,tymi splotami wydarzeń.
  Pomagałam mężowi wyjść z nałogu,kiedy miał problemy byłam przy nim , pchałam go żeby się rozwijał,praca,auto,mieszkanie rozumieliśmy się bez słów byliśmy szczęśliwi i nagle gruch inna kobieta i muszę radzić sobie sama jest ciężko ,wybaczyłam bo inaczej nie umiem.I CZYM JEST KARMA CO ZROBILAM ŹLE ……..NIEWIEM ALE staram się myśleć teraz o sobie może właśnie tego nie robiłam bo inni byli dla mnie ważniejsi….Pozdrawiam i całuje
  Niewiem czy to na temat ale mi ulżyło napisanie tego.

 2. ReplyAneta Namiętna 😉

  Udało się, miałam zielone światełko to kolor Nadzieji, tak jak i pani jest taką Nadzieją.Dziekuje i całuje 😉😘

 3. ReplyMagda

  Dla mnie Pani Aggo to Dusza, która zbiera doświadczenia dobre, złe.. która ma się przez to rozwijać, uczyć.
  Kiedyś myślałam, że wszyscy wokół mają to czego nie mam ja… BZDURA! Każdy człowiek ma jakieś problemy, nie ma tego czego chce. Nie wszyscy są szczęśliwi, choć nam na pierwszy rzut oka tak się wydaje. Obserwuje swoje życie, moich bliskich, znajomych, przyjaciół i widzę, że tak wiele zależy od nas samych choć myślimy często, że nie mamy wyjścia z danej sytuacji.
  Życzę wszystkim przychylności Wszechświata by spełniały się Wam Wasze marzenia 🙂
  Pozdrawiam 🙂
  Pani Aggo na razie sny z M….z serii podchody 🙂

 4. ReplyIlona Wesoła

  Ach rozłączył nas ale będę jeszcze próbować w najbliższym czasie ☺dziękuję za rozmowę Pani Aggusiu ja to zawsze mam jakieś przygody ☺

 5. ReplyIlona Wesoła

  Bardzo ciekawe przesłanie czytając je myślę, że każdy z nas przyszedł na ten świat po coś , ze ma do spełnienia jakaś misje, Każdemu jest co innego dane.
  Dlaczego innym lepiej się wiedzie a drugim nie? Być może wynika to z tego że co niektórzy msja więcej do przepracowania, Karma?jest dobra i zła, tak mnie się wydaje, Zło wyrządzone drugiemu człowiekowi wcześniej czy później wróci Natomiast dobra tak samo, z tymże ktoś może powiedzieć ale ja całe życie pomagałam a wciąż mnie spotykałem tyle przykrości, czy trudności , wychodzę z założenia że jeżeli tak się dzieje to znaczy że czegoś nie przerobilismy w poprzedniej relacji itp. Znowu nas coś spotyka nie miłego, dlaczego bo nie wyciągnęliśmy wniosków z poprzedniej lekcji. Wszystko jest po co. I te wszystkie doświadczenia z dzieciństwa niestety odbiły się mocno na tym jakim jestem człowiekiem “gdzieś mocno zostały przechowanie” nasze przeżycia wpływają na to jakimi jesteśmy ludźmi,jaki mamy stosunek do drugiego człowieka, ciężkie doświadczenia mogą powodować lek, strach ale dzięki wewnętrznej chęci i siłę możemy pójść do przodu. To od nas zależy co i w którym momencie przepracujemy, czym wcześniej zauważymy co wcześniej było nie tak gdzie popełniliśmy błąd tym lepiej dla nas.

 6. ReplyKrystyna

  Człowiek to indywidualność niby jesteśmy podobni do siebie a tak naprawde rozni podobnie jak te krążki płyt. W moim życiu wydarzenia z przeszłości nagromadzone od dzieciństwa mają ogromny wpływ na terezniejsze życie i coraz częściej dochodzę do wniosku że zaczynają mieć wpływ na przyszłość. Wszystko co dzieje się w naszym życiu jest po coś a ludzie którzy sie w nim pojawiają uczą nas czegoś nowego niejednokrotnie przynosząc ból i cierpienie. Życie nigdy mnie nie rozpieszczalo ale dzięki temu nauczyłam się walczyć o to co dla mnie ważne i w jakis sposób spełniać swoje marzenia. Nie zawsze mi się to udaje czasem trafiam na samo dno ale ważne ze udaje mi się od niego odbić. Wielokrotnie pomaga mi w tym Pani Aggunia za co jestem bardzo wdzięczna. Kazda rozmowa z nia dla mnie wiara w lepsze jutro😀😀😀dziekuje

 7. ReplyMonka

  Słowa Sai Baby rozumiem w ten sposób 😀
  Kaźdy czlowiek składa się z karmy (Może być dobra lub zla) jaką sam sobie wykreował przez wszystkie wcielenia. Jest w nim to wszystko zapisane . Przykryte pod niewidzialna zasłoną z której nie każdy zdaje sobie sprawę że takowa posiada a także nie umie zajrzeć pod nią.. .Karma to mechanizm przyczynowo -skutkowy. Każde nasze działanie jest skutkiem czegoś co już było , ale i jest teź przyczyną czegoś co będzie w przyszłości. Ta chwila dzisiaj jest efektem przeszłości, tworzy przyszłość i jest czymś z czym będziemy się musieli zmierzyć w przyszłości.. .dlatego powinniśmy według mnie starać się żyć tak aby tkać sobie karmę pełną radości i miłości.. .poprostu pozytywną.

 8. ReplyMonka

  O dziękuję bardzo przyznam sie ze nie bylam pewna czy dobry mam tok myślenia …pozdrawiam serdecznie całuski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *