Blue Moon Pełnia Księżyca

Blue Moon Pełnia Księżyca

Już Jutro 10 Maja 2017 Roku będzie wyjątkowa Pełnia Księżyca. Rozpocznie się ona tuż przed Północą z 10 Maja na 11 Maja.Przypominam, że Moc Pełni trwa trzy Dni. Od dawien dawna , gdzie jeszcze nie było elektryczności ludzie czcili właśnie szczególnie mocno Pełnie Błękitnego Księżyca. Noc zawsze była jasna, wyraźna. Ludzie świętowali, pokazywali swoją Radość, oddawali ukłony w stronę Blue Moon. Dziękowali za dobrobyt, tańczyli, śpiewali. Rozpalali ogniska i biesiadowali przy nich do świtu.

 

 

 

Jest to mocna, ciężka i romantyczna, ale Radosna Pełnia Księżyca. Pluton jest w miejscu, które pozwoli Ci cieszyć się Radością i Życiem. Czas ten, sprzyja bogaceniu się odnośnie finansów i Duchowości. Każdy będzie miał zwiększoną Moc osobistą co pozytywnie wpłynie na ukończenie spraw rozpoczętych w Porze Zimowej.Teraz wszystko, co jest w stanie rozłamu w Twoim Życiu, może teraz się odrodzić. Możesz wyczyścić bałagan w swoim umyśle i otoczeniu. Możesz zrozumieć  przyczynę jakiegokolwiek złego nawyku lub uzależnienia aby go wyeliminować. 

Jeśli uważasz, że Twoje Życie jest ciągłą walką, użyj pozytywnej energii Pełnego Księżyca, aby poprawić swoje Życie, wyrzucając wszystko to, co negatywne.

Jeśli jesteś szczęśliwy, użyj swojego Szczęścia, aby pomagać innym. Dzielenie się pozytywnymi energiami może zmienić Życie kogoś na lepsze.

 

 „Gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia” to są słowa doskonale Wam znane, słowa mojej Babci. Magowie, wróżbici widzą w tym Czasie więcej, Karty pokazują jeszcze dokładniej a co najważniejsze przychylniej. Warto skorzystać z porady , przez którą dotykacie prawdziwej Magii. Nie obawiaj się co będzie, zrób to i dowiedz się już teraz , abyś miała świadomość tego co można zmienić, czego uniknąć a z czym należy jeszcze poczekać.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

29 comments

 1. ReplyAgnieszka

  Ach jestem pierwsza,
  “gdy jest pełnia to wszystko się spełnia” u mnie tak przyspieszyło i cudownie wokół tej pełni się zrobiło 🙂

   1. ReplyAgnieszka

    Panie Piotrze
    jak się zacina i stoi w miejscu to i tak pcham siłą wszystkie sprawy do przodu i dopycham kolanem, jakoś się nie zniechęcam, zawsze po burzy wychodzi słońce. Czasami nam się tylko wydaje, że nic się nie dzieje a za kulisami się dzieje 🙂 a jak rusza to ” lawina zdarzeń”
    polecam “Boską Edytę” na odzyskanie poweru 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=UDC9nvzprMQ

 2. ReplyEla z lasu

  Dzień dobry Pani Aggusiu,
  Czy będzie Pani dzisiaj jeszcze na linii (dla dzwoniących z zagranicy)
  🙂 🙂
  Pozdrawiam serdecznie 🙂 🙂

   1. ReplyEla z lasu

    Dzień dobry Pani Aggusiu,
    Wczoraj przed 19-tą byłam w podróży do domu…
    Jak dotarłam do domu, to padłam….
    Może dzisiaj mi się poszczęści.. 🙂
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

 3. ReplyAneta

  Bardzo ciężka ta pełnia, oczyszcza wszystko, odkrywa fałsz i udawaną szczerość w brutalny sposób. Ale wszystko dzieje się po coś, choć tym razem nie widzę sensu mojego cierpienia, bo najpierw los “dał” mi coś a teraz przez to cierpię. Za dużo tego cierpienia przez ostatnie lata i może czas to wszystko odciąć. Jedyne pocieszenie, że Bóg czuwał i nie zatraciłam się bez reszty… bo niestety nie warto… czasami jednak trzeba uciec…
  Pozdrawiam wszystkich i oby ta pełnia miała dla innych pozytywny wymiar 🙂

  1. ReplyAgnieszka

   🍀🍀🍀🍀
   Aneta dasz radę ja to wiem, a jak wstaniesz po tym upadku to już nic Cię nie przewróci 🍀🍀🍀🍀
   napewno nie bedą to emocje
   całusy kochana

    1. ReplyAgnieszka

     Anetko,❤
     możesz przy mnie płakać, śmiać się i milczeć, ja po prostu jestem…i jakiej decyzji nie podejmiesz każdą uszanuję, bo to tylko i wyłącznie Twoje życie, Twoje wybory i decyzje, a za każdą decyzją stoi Twoje szczęście i cierpienie…ja i tak będę co by nie było…
     a to dla Ciebie❤ 🌸🌺
     https://www.youtube.com/watch?v=27h-94KsfcU

  2. ReplyEB-)

   Aneto,

   ktoś powiedział “prawda Cię wyzwoli ale najpierw sponiewiera……” bądź dzielna 😃

   1. ReplyAneta

    Dziękuję i to prawda jestem bardzo sponiewierana… Ale jutro wstaję jak Feniks z popiołu i nic mnie nie zatrzyma a przede wszystkim żaden osobnik płci męskiej bo to tylko mężczyzna 😉

  3. ReplyAneta Namiętna😉

   Anetko też nie raz tak myślę ,podobno każdy dźwiga swój własny krzyż.Dajemy szansę, cierpimy, i teraz kto ma zrozumieć że trzeba zmian my czy ta druga strona, czy oboje?.Tak wszystko jest po coś….ja dużo zrozumiałam trzeba iść dalej do przodu i nie poddawać się ale mimo to taki charakter że martwię się o drugą stronę, chociaż już w inny sposób.. zagościł u mnie spokój ,długa drogę przeszłam z panią Aggunią i dziękuję za to.
   Dasz radę jak my wszystkie tutaj😘😘😘😘

 4. ReplyAneta Namiętna😉

  A ja czekam do jutra może wieczorkiem późnym uda mi się porozmawiać w tą piękną pełnię księżyca 🌕🌕🌕.
  W końcu zawitało z samego rana u nas słonko aż chce się żyć i cieszyć.

 5. ReplyMagda

  Pani Aggo, właśnie minęłam się z M na parkingu pod pracą. Chyba się ucieszył że mnie widzi ale sytuacja nie pozwoliła nań porozmawiać bo oboje byliśmy w samochodach. On wyjeżdżał już a ja wyjeżdżałam na parking. Chyba dzisiaj zdecyduje się zadzwonić lub napisać o ten masaż. Mówiła Pani w ostatniej rozmowie że to dobry czas na taki ruch z mojej strony.
  Oj czekam na jutro żeby porozmawiać z Panią ❤️

 6. ReplyMoni

  Dzien dobry pani Aggo,mlody oddal mi piniadze przez kolege,nie odezwal sie,ale mnie zrobil,napisalam mu tylko,ze nie ma odwagi sam mi oddac,bede dzwonic do pani jak tylko bedzie pani dostepna,boli mnie to.

 7. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo,
  tak to już jest, że zanim się A ruszy ja już wszystko wiem bo napływają informacje z całej polski zawsze kilka kroków przed nim hmmm, tak to się pomyślnie dla mnie układa 🙂
  Dzisiaj kolejne spektakularne wiadomości 🙂

 8. ReplyMagda

  Pani Aggo 🙂
  Cieszę się, że udało mi się dzisiaj porozmawiać z Panią 🙂
  w najbliższym czasie planuję pojechać na festiwal tulipanów więc prześlę do Pani najlepsze zdjęcia 🙂
  Smacznego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *