IMG_3409

Blue Moon Pełnia Księżyca

Już Jutro 10 Maja 2017 Roku będzie wyjątkowa Pełnia Księżyca. Rozpocznie się ona tuż przed Północą z 10 Maja na 11 Maja.Przypominam, że Moc Pełni trwa trzy Dni. Od dawien dawna , gdzie jeszcze nie było elektryczności ludzie czcili właśnie szczególnie mocno Pełnie Błękitnego Księżyca. Noc zawsze była jasna, wyraźna. Ludzie świętowali, pokazywali swoją Radość, oddawali ukłony w stronę Blue Moon. Dziękowali za dobrobyt, tańczyli, śpiewali. Rozpalali ogniska i biesiadowali przy nich do świtu.

 

 

 

Jest to mocna, ciężka i romantyczna, ale Radosna Pełnia Księżyca. Pluton jest w miejscu, które pozwoli Ci cieszyć się Radością i Życiem. Czas ten, sprzyja bogaceniu się odnośnie finansów i Duchowości. Każdy będzie miał zwiększoną Moc osobistą co pozytywnie wpłynie na ukończenie spraw rozpoczętych w Porze Zimowej.Teraz wszystko, co jest w stanie rozłamu w Twoim Życiu, może teraz się odrodzić. Możesz wyczyścić bałagan w swoim umyśle i otoczeniu. Możesz zrozumieć  przyczynę jakiegokolwiek złego nawyku lub uzależnienia aby go wyeliminować. 

Jeśli uważasz, że Twoje Życie jest ciągłą walką, użyj pozytywnej energii Pełnego Księżyca, aby poprawić swoje Życie, wyrzucając wszystko to, co negatywne.

Jeśli jesteś szczęśliwy, użyj swojego Szczęścia, aby pomagać innym. Dzielenie się pozytywnymi energiami może zmienić Życie kogoś na lepsze.

 

 „Gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia” to są słowa doskonale Wam znane, słowa mojej Babci. Magowie, wróżbici widzą w tym Czasie więcej, Karty pokazują jeszcze dokładniej a co najważniejsze przychylniej. Warto skorzystać z porady , przez którą dotykacie prawdziwej Magii. Nie obawiaj się co będzie, zrób to i dowiedz się już teraz , abyś miała świadomość tego co można zmienić, czego uniknąć a z czym należy jeszcze poczekać.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *