1610229408737_filtered

Nów Księżyca sierpień

W obecnym tygodniu jestem trochę mniej dostępna na Magicznej linii, aczkolwiek już od niedzieli będę  w godzinach od popoludnia do 22. Bardzo cieszę się, że Jesteście i nie zapomnieliście o mnie.

 

Zbliżamy się do Nowiu Księżyca, który będzie już 08.08.2021. Będzie to Otwarcie Wielkiego Portalu Lwa. Każdego roku mamy możliwość świętowania tego otwarcia, które niesie ze sobą wielce duchowe i osobiste znaczenie.  Będziemy mieli możliwość wielkiego doładowania energetycznego, nabrania siły, pewności siebie oraz nabierzemy pewności, że to co robimy ma wielki sens. Z drugiej strony możemy spodziewać się czegoś nieoczekiwanego, czegoś co Nas zaskoczy, popchnie do przodu a być może nawet i ucieszy. Jednakże należy uważać na nerwowość, bunt i wszelkie złośliwości, ponieważ Lew to nie tylko miły koteczek, ale też wielki król, który potrafi głośno zamanifestować swoje niezadowolenie. W tym czasie mamy wybór aby Nasza siła była wykorzystana jak nigdy dotąd. Możemy wybrać cyz wykorzystamy ją dla dobrych uczynków i słów czy wręcz przeciwnie. Jak w każdym Nowiu Księżyca zasiejcie ziarno swoich intencji. Poproście o to co chcecie i na pewno relaksujcie się, ponieważ to co zasiejecie będziecie zbierać w najbliższych tygodniach.

Jeśli chcesz wiedzieć co ten Nów Księżyca wniesie do Twojego Życia, jakie są ostrzeżenie i podpowiedzi, śmiało pytaj.

Będę dostępna w niedziele w miarę możliwości , w nowym tygodniu tak jak napisałam wracamy do stałych godzin od 12 do 22/ 23

Na Magicznej linii będę dostępna 

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

64 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *