Zamazane lustro, zamazany Świat

Zamazane lustro, zamazany Świat

Zamazane lustro, zamazany Świat. Multum informacji, multum niechcianych Myśli i obaw. Lęk o Przyszłość, niepewność Teraźniejszości i piekący ból wspominając Przeszłość,ból i Radość i smutek podziału.

 

Zamazany Świat, Zamazane Myśli…

Nie wszystko co jest proste prostym jest, nie wszystko co jest kolorowe , kolorem jest. Nie Twoja twarz, twarzą Twoją  jest. Nie ubieraj maski i nie uciekaj. Oszukany Świat coraz bardziej zamazany, coraz bardziej daleki i dziwny. Nakłada na plecy ciężki garb, który my sami upletliśmy z narzekań, braku Wiary, z bezradności, smutku, zdrady, z płaczu małego Dziecka, z odrzucenia i potępienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryte emocje i brak zaufania. Ostrożne podchody a potem całe Noce do przegadania. Zamazane lustro Naszych Myśli i lęków. Fałszywe podpowiedzi wewnętrznych insektów. Brudne wszytko i niezrozumiale, zaplątane , ale w jedną całość nie pozbierane.

 

Zamazany Świat , który miał być bez wad, ale to My sami je tworzymy i przyciągamy. Nowe doświadczenia dla Naszego rozwoju, nie zawsze miłe i dające pozostać Sercu w spokoju. Przez lustro zamazane przestajesz dostrzegać to, co jest Ci dane. Nie zauważasz sam siebie pomału, nie widzisz sam siebie zza tych masek, ocen, problemów i bólu. Gdzieś się zgubiłeś i nawet nie wiesz czy chcesz zobaczyć swoje prawdziwe oblicze.

Dasz rade WALCZ!

 

Do rozmow zapraszam we Wtorek 02 Maja od godz.12.00 do 18.00

 

Magiczna Linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam serdecznie

Wasza Agga Soyala

69 comments

 1. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo,
  mówiła Pani, że czarny mężczyzna będzie mi przekazywał szereg cennych informacji z których będę się cieszyć i będę wiedziała, że jestem na prowadzeniu, to Robert 🙂
  i tak jak Pani widziała w weekend majowy spotkanie, we wtorek ale ja jestem chora 😉

 2. ReplyBetti

  Pani Aggo 🙂 sprawdzalnosc 100% Tak jak zawsze. Wszystko Pani wie 🙂 Czekam juz jutro na rozmowę z Panią pozdrawiam???

 3. ReplyAneta Namiętna?

  Tak tak się czuję od dwóch dni,nie wiem w którą stronę podążyć…a już wiedziałam, tyle ludzi którzy mówią co mam robić i co jest dla mnie dobre.I wszystko się kotłuje we mnie krzyczy, że ja sama chcialabym uciec od tego wszystkiego, Boże nawet na chwilę od dzieci ,chociaż nie są niczemu winne imają tylko mnie.
  Wolnym być, wybaczyłam komu miałam wybaczyć bo taka jestem mimo krzywd nie potrafię inaczej.???????

 4. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu i znowu trafiła Pani w sedno sprawy … ?
  Ten wpis niestety pasuje do mnie a w szczególności ten zamazany swiat, zamazane mysli…” Multum niechcianych Myśli i obaw. Lęk o Przyszłość, niepewność ,..” tak się czuję od paru dni, zagubiona i zamknięta w klatce ciężkich czarnych wlasnych myśli, Niewiem co się dzieje, ale mam nadzieję, że to minie. Ten świat… tyle ludzi i tyle myśli, emocji, każdy jest inny , każdy ma inną historię, a jednak są jeszcze ludzie którzy wprowadzają chaos i zamieszanie, jsk się nie dac? ile jeszcze trzeba przejść aby wejść na szczyt i cieszyć się z każdego drobiazgi jak małe dziecko i doceniać to co się ma… Czuję że się pobubilam ale wierzę że jeszcze gdzieś jest ta iskierka która pomoże mi się odnaleźć w tym zwariowanym świecie…

  1. ReplyEB-)

   Ilonko założyłaś sobie na głowę”czarny garnek”, zdejmij go szybciutko proszę…..?

   1. ReplyIlona Wesoła

    EB… Masz rację muszę „zdjąć ten czarny garnk ” ? Dziękuję za te słowa ?

   2. ReplyAneta Namiętna?

    EB, my chyba podobnie z Ikonką teztak miałam od paru dni, ale postanowiłam sobie DOŚĆ

    1. ReplyIlona Wesoła

     Anetko choc mamy różne historie, jednak mamy podobne emocje … ostatnio nic mi się nie układa tzn. czuję rozczarowanie.., jestem w totalnym dołku już dawno tak się nie czułam…
     I choć za oknem już lepiej -pojawiło się słoneczko, to jednak w wewnątrz mnie wciąż trwa wewnętrzna walka, wciąż próbuje pogonic te czarne chmury które zebrały się nad moją głową i choć przez chwilę jest lepiej, to znów one wracają…

     1. Ilona Wesoła

      Najgorsze jest to że pewne historie się powstają z innymi osobami i tak się zastanawiam dlaczego?
      Oprócz tego jest wokół mnie osoba, która ciągle wysyła zła energię i tutaj mam na myśli qamipra energetycznego,a niestety nieda się tej osoby uniknąć, bo razem ze sobą pracujemy, stąd mój spadek nastroju, to wszystko się zebrało w mojej głowie i powstała Wielka czarna chmura, ale dIeki Pani Aggusi choć wiem że to trudne to jednak muszę nabrać to siły do walki z tym wrogiem, choć nic tej osobie nie zrobiłam, ludzka zawiść, zazdrość naprawdę potrafi być nieprzyjemna dla drugiego człowieka, i skąd w ludziach tyłu zła? Dzięki Pani Aggusi powoli zaczyna wychodzić słoneczko, zaczynam nabierać sił ? ?


     2. Author
      Agga Soyala

      Ludzie sa coraz gorsi i dlatego trzeba mimo wszystko i wbrew wszystkiemu szukac w Ludziach Dobra i Dobro innym rozdawac, aby Dobro nie zaniklo calkowicie…

    2. ReplyEB-)

     Dziewczyny ?

     wiem jak to jest bo sama przeżywałam wielokrotnie takie chwile – ogromne podziękowania dla Pani Aggi za cierpliwość i ogromną wyrozumiałość dla moich emocjonalnych szaleństw ? jak ja to sobie przypomnę ………Na mojej głowie to nie był garnek tylko „czarny sagan” ?

     Pozdrawiam ciepło ?

     EB

  2. ReplyMagda

   Ilonko Jesteś silna, piękna i kochasz siebie 🙂 Siła jest w Tobie! Pani Agga zaraz Cię wyprowadzi z tych czarnych chmur.. i znów poczujesz, że możesz przenosić góry! Pozdrawiam ciepło Ilonko… Myślę, że brak słońca nam doskwiera ale wyjdzie to kwestia czasu 😀

   1. ReplyIlona Wesoła

    Dziękuję Madziu za te słowa jesteś kochana ?
    mialam cicha nadzieję, że może mi się uda porozmawiać dziś z Panią Aggusią, ale widocznie to nie ten czas, muszę uzbroić się w cierpliwości, a zle myśli natychmiast pogonic z mojej głowy.

 5. ReplyAneta Namiętna?

  Oj muszę zadzwonić jeszcze raz, ale to jak pani mówiła po czwartku, bo muszę wiecej się dopytać

 6. ReplyEB-)

  Pani Agguniu ?

  haha nasza ostatnia rozmowa już się sprawdziła; zapytała mnie Pani czy On nie wraca wcześniej ? odpowiedziałam że nie wiem ale teraz już wiem że wraca jutro; zadzwonił dzisiaj i powiedział mi -cudownie ! chciałam żeby tak było i jest ?

  Pa pa do usłyszenia ??

  EB

 7. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo❤ ??
  cudowna sprawdzalność gratuluję, ciągle jestem w doskonałym, romantycznym nastroju❤ ??

 8. ReplyEB-)

  Pani Agguniu ?

  Jedzie , jedzie wraca a jaki stęskniony- jeszcze dzisiaj porywa mnie ? haha sam sobie wymyślił ten wyjazd ale kocham go takiego ?

  Pozdrawiam majowo ?

  EB

 9. ReplyEB-)

  no i bęc jest wieczorny wypad !!! chwilę po naszej rozmowie dostałam smsa z zaproszeniem ? dziękuję Pani Agguniu – jest Pani niezwykła ?

  Do miłego usłyszenia ?
  EB szczęśliwa ???

 10. ReplyMagda

  Właśnie mi się przypominało, że ostatnio mówiła, że boli ją nadgarstek więc może to też od tego przeforsowania w ogrodzie.
  Jak dobrze pamiętam to właśnie w zeszłym roku podniosła dwie duże konewki z wodą i latarkę pod pachę i podnosząc też doznała urazu pleców… tylko teraz do niczego mi się nie przyznała….

   1. ReplyMagda

    Nie wpadłabym na to. I tez czuję, że zakończenie to najlepsze dla mnie co mogę zrobić w tym temacie.
    Dziękuję 🙂

 11. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu jak dobrze że Pani jest ?, choć mam mętlik w głowie jeśli chodzi o l. to jednak wiem że jednak warto zachować ostrożność, do póki ta osoba sama się nie zdemaskuje… ?
  Ja to mam historie można było by nagrać jakiś dobry film,ta podobna sytuacja z innym człowiekiem.,?życie potrafi nam czasem płatać figle, sądziłam że wystarczająco się nauczyłam po poprzedniej sytuacji,a tu los chyba kolejna niespodziankę przygotował…??

  1. ReplyMagda

   Ilonko kiedyś słyszałam taki tekst : „jeśli co roku siejesz marchewkę i idąc na pole to czemu dziwisz się, że znów wyrosły marchewki”? Może należy zrobić coś innego, może coś czego ta osoba się nie spodziewa.
   Ilonko chyba masz bransoletkę ochronną od Pani Aggi? wkładając ja codziennie rano lub nosząc w torebce powiedz z przekonaniem, że Cię ochrania i żadne złe energie nie mają do Ciebie dostępu tylko te dobre. Jeśli nie masz co do tego przekonania to powtarzaj aż będziesz je miała. Poczujesz, że tak jest i kropka 🙂

   1. ReplyIlona Wesoła

    Madziu dziękuję za te słowa ? muszę nauczyć się walczyć z tym wrogiem, tzn. Nie dopuszczać do siebie tych złych energii… Dziękuję za podpowiedź jesteś kochana ????

 12. ReplyIlona Wesoła

  Jedynie mogę być spokojna że nie oddałam całego serca temu człowiekowi, że aż tak bardzo się nie zaangażowała, jednak niepokoi mnie to Pani Aggusiu że znowu te imię i podobna sytuacja i jak tu się nie lękać, gdybym tego nieodkrywala w porę niewiem może bym bardziej cierpiała, a tak czuję żal, smutek i rozczarowanie, że jak tak można postępować, to się w głowie nie mieści… ?? Przynajmniej wiem teraz na czym stoję ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Zycie zatacza Krag , lekcja ktora teraz trzeba odrobic. Ogolnie Mysle, ze Pani zwiaze sie na stale z mezczyna o tym Imieniu…

   1. ReplyIlona Wesoła

    Nawę niektóre ruchy ma podobne do tamtego, tj. aż niemożliwe, być może jest coś co nieprzerobilam do końca z tamtym i może muszę przerobić z tym,.. co za los, ja to mam … Teraz to zaczynam się iść z tego wszystkiego, choć wcześniej mnie to nie bawiło,
    Mimo wszystko różowa mgiełka działa ?Pani Aggusiu bo już zaczynam nabierać chyba dystansu do tych spraw, a życie pokaże co będzie dalej z tym co jest dla mnie jeszcze niedokonca odkryta zagadką??

 13. ReplyAneta Namiętna?

  Z tymi huśtawkami nastroju to jest tragedia.Mysle a nawet WIEM że dam sobie radę, jakiegoś mężczyznę mi pani Aggunia przepowiada ,tylko jak tu z domu wyjść przy bąku 2 letnim,ale może to on do mnie przyjdzie jak dzisiaj 2 przystojnych policjantów,bo siasiadce moje dzieci przeszkadzały szok.??.A pani Agguniu znalazłam Talizman ,czy jakoś go oczyścić wypadałoby?

 14. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo,
  Czy w sprawach determinacji, sukcesu i pozytywnych zmian mam rację ? że w dużej mierze to determinacja prowadzi nas do sukcesu❤ ??
  „Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone”
  Goethe

 15. ReplyEDUSIA

  Droga Pani Agguniu ?
  Wszystko się sprawdza i nawet to co kiedyś Pani mówiła… A wyznał znów synowi, że kocha i będzie mnie kochał i nie pozwoli mnie nikomu skrzywdzić i bardzo żałuje tego co zrobił dokładnie jutro minie 9 lat…jak odszedł Wspomniał dzień wczorajszy 3.05.93 r. rocznicę naszej pierwszej randki gdy postanowiliśmy być razem…Jest jak Pani mówi, że żałuje.. Niech dźwiga to co nam zgotowal… To już jego problem…W sercu mam ból mimo, że zawsze będę go kochać… Sprawdziło się, że znów słyszę słowa oświadczyn…
  Sprawdziło się nawet to niemożliwe! Właśnie ten świat i to lustro z każdej strony inne… Poznanie i rozmowa, kawa i piwo oraz wspólne śpiewanie i tańce… PANI AGGUNIU niemożliwe rzeczy się sprawdzają!!! To jest coś niesłychanego!!! A jednak prawdziwe i sprawdzalne i to z byłym mężem i to teraz… Wszystko daje mi mętlik w głowie ale moja głowa jest zawsze ostrozna i z rozwagą patrzy na wszystko! Kocham Panią mocno i dziękuję, że jest Pani ze mną już tyle lat!
  DZIĘKUJĘ BARDZO ❤?

   1. ReplyEDUSIA

    Pani Agguniu jest Pani ze mną baaardzo długo bo przecież byłam wtedy jeszcze mężatką a Pani opisała mi cały przebieg rozpraw, które trwały półtora roku i, że z jego winy będzie i wszystko tak było!!!

  1. ReplyAgnieszka

   Jak to dobrze Edi, że o tym wszystkim napisałaś bo ja też czekam na sprawdzenie niemożliwego❤ ??
   dajesz nam tu wszystkim wiarę i nadzieję w oczekiwaniu na cud❤ ??

   1. ReplyEDUSIA

    Agnieszko ja już bym nie umiała iść przez życie bez wskazówek Pani Agguni… Dlatego zawsze mocno wierzę i jak potem jest miło a zarazem szok, że coś niemożliwego nawet się spełnia… ? Nie jesteś sama bo jestem i ja z Tobą i jeszcze mam wiele przed sobą ale musimy wierzyć, że to się wszystko zadzieje i czekać na to ?. Pozdrawiam Cię ciepło ?

  2. ReplyAneta Namiętna?

   O Boże super ,EDi wierzę i trzymam kciuki, może ja też wkoncu uwierzę jak pani Aggunia mówi że i tak będziemy razem ale wszystko jest po coś.Chyba czas pomyśleć naprawdę o sobie i mieć wiarę.
   Aż jestem w skowronkach ,głupio zabrzmi że ten ciężar to nie tylko u mnie i cuda się zdarzają.Łal??????

   1. ReplyEDUSIA

    Anetko mi zawsze to Pani Aggunia mówiła, że kocha i będzie żałował tego co zrobił i zobacz dziś 9 lat mija a on wszystko to wyznał naszemu synowi…Dosłownie słowa Pani Agguni…Ja nie czekam na cud bo będzie co ma być a w moim sercu mimo wszystko jest kawałek i miejsca dla niego…Buziaczki ?

   1. ReplyIlona Wesoła

    No dziewczyny jestem pod wrażeniem tego co piszecie, Edytko życzę ci szczęścia aby ono w końcu cię odnalazło i zagościło na stałe,?
    Anetko tak wszystko jest po coś , może za jakiś czas zrozumiemy dlaczegopewnw rzeczy się dzieją… tobie i wszystkim korzystającym z porad Pani Aggusi również życzę spełnienia!!!!????

    1. ReplyEDUSIA

     Również Ilonko życzę Tobie szczęścia ?. Ja mam w miłości coś do przepracowania i idę pod górkę ale twardo idę i serca nie mam już tak miękkiego gdy byłam młodziutka ?. Wierzę jednak, że kiedyś osiągnę tą pełnię…??

  3. ReplyHana

   Pani Edyto, jak dawno temu Pani Agga mówiła o tych ponownych „oświdczynach ” ? 🙂
   Sama tez na coś czekam, i mam wątpliwości dużo…

   1. ReplyEDUSIA

    Pani Hanno mówiła to Pani Aggunia już wcześniej i stale to widzi aż byłam zdziwiona bo jak to usłyszałam na żywo to ciężko słowo wydobyć i słyszę stale i prośby ale człowiek po przejściach już tak się nie rwie do ślubu… Więc odpowiedzi nie daję bo mimo wszystko również słucham kart… Pozdrawiam serdecznie ?.

 16. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo❤ ??
  fantastyczna podpowiedź, zatem zabrałam się za to moje pismo które poleciła mi Pani jutro wrzucić ❤ ??
  mam już prawie całe wstęp napiszę jutro rano o świcie myślę niezwykle kreatywnie i dynamicznie, może się zdarzyć ze zepsuję komuś długi weekend?

   1. ReplyAgnieszka

    o tak z pewnością❤ ??
    …ale ja się stosuję do Pani rad 🙂 czyli nie ja tylko Pani sama na to nie wpadłam hahahaha

 17. ReplyHana

  Pani Aggo, ja z innej beczki….ale może się uda ? 🙂
  Nie wiem, czy Pani ogląda konkurs piosenki eurowizji, ale jakie ma szanse na wygraną, nasza reprezentantka Kasia Moś w tegorocznym konkursie, w Kijowie, który odbędzie się 13 maja ?

  Ja osobiście uważam, ze wysokie miejsce może zająć, ale czy wygra, tego nie wiem. Myślę, że inne Panie też są bardzo ciekawe 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Pani Hano ja nie mam zadnego telewizora :/ Nie ogladam Tv mimo iz sama w Tv wystepuje ahahahahah
   Wiadomosci czytam w internecie, takze nie mam pojecia kto wystepuje itp

 18. ReplyMoni

  Pani Aggo☺☺☺bardzo dziekuje za rozmowe☺☺ciesze sie,ze jak potrzebuje to udaje mi sie do pani dodzwonic i porozmawiac☺☺dziala pani kojaco na serduszko zawsze☺☺☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *