IMG_1385

Zamazane lustro, zamazany Świat

Zamazane lustro, zamazany Świat. Multum informacji, multum niechcianych Myśli i obaw. Lęk o Przyszłość, niepewność Teraźniejszości i piekący ból wspominając Przeszłość,ból i Radość i smutek podziału.

 

Zamazany Świat, Zamazane Myśli…

Nie wszystko co jest proste prostym jest, nie wszystko co jest kolorowe , kolorem jest. Nie Twoja twarz, twarzą Twoją  jest. Nie ubieraj maski i nie uciekaj. Oszukany Świat coraz bardziej zamazany, coraz bardziej daleki i dziwny. Nakłada na plecy ciężki garb, który my sami upletliśmy z narzekań, braku Wiary, z bezradności, smutku, zdrady, z płaczu małego Dziecka, z odrzucenia i potępienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryte emocje i brak zaufania. Ostrożne podchody a potem całe Noce do przegadania. Zamazane lustro Naszych Myśli i lęków. Fałszywe podpowiedzi wewnętrznych insektów. Brudne wszytko i niezrozumiale, zaplątane , ale w jedną całość nie pozbierane.

 

Zamazany Świat , który miał być bez wad, ale to My sami je tworzymy i przyciągamy. Nowe doświadczenia dla Naszego rozwoju, nie zawsze miłe i dające pozostać Sercu w spokoju. Przez lustro zamazane przestajesz dostrzegać to, co jest Ci dane. Nie zauważasz sam siebie pomału, nie widzisz sam siebie zza tych masek, ocen, problemów i bólu. Gdzieś się zgubiłeś i nawet nie wiesz czy chcesz zobaczyć swoje prawdziwe oblicze.

Dasz rade WALCZ!

 

Do rozmow zapraszam we Wtorek 02 Maja od godz.12.00 do 18.00

 

Magiczna Linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam serdecznie

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

69 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *